MK KOMPA - 21.03.2009.

Added to Calendar: 21-03-09

...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
Hm, vidim da je medica ucinila svoje,ima tu svakakvih fotografija,ne bi nekima bio u kozi kad pojedine druzice vide iste koje nisu bile,joj joj,PERO PERO. :LOL:
 
merlin68 said:
Hm, vidim da je medica ucinila svoje,ima tu svakakvih fotografija,ne bi nekima bio u kozi kad pojedine druzice vide iste koje nisu bile,joj joj,PERO PERO. :LOL:

POTPISUJEM.....da samo medica...ccc,Pero,Pero (y)
 
merlin68 said:
Hm, vidim da je medica ucinila svoje,ima tu svakakvih fotografija,ne bi nekima bio u kozi kad pojedine druzice vide iste koje nisu bile,joj joj,PERO PERO. :LOL:

...neki smiju i sami otić na susrete... :LOL:
 
Isusek ,Isusek kaj se to dogodilo sa sinekom na slici br. P3227414. jpg. Kaj su mu to metnuli u medovacu.,sad nebum mogao zaspat bez upaljenog svjetla. :LOL:
 
merlin68 said:
Isusek ,Isusek kaj se to dogodilo sa sinekom na slici br. P3227414. jpg. Kaj su mu to metnuli u medovacu.,sad nebum mogao zaspat bez upaljenog svjetla. :LOL:
...uvijek tak izgledam prve dane proljeća...
 
jedna_teta said:
Ljudi,bilo je opako...najprije sam mislila da me ubila muzika :D ...no shvatila sam da nije to  (y)  aaaah,ti bambusi...ekipa bila dobra,moj "domaći" i ja se izljubili(zlicasmb)....mi Zelinčani uglavnom došli u rane jutarnje sate...odlučila sam čvrsto da neću više pit,onda mi samo majica stalno ispada prek glave :cice:  eto tolko

Šteta kaj nije bilo Jeger - Cole, pa ne bi jadni bambusi bili sve krivi  :jesus:
 
sviz said:
Šteta kaj nije bilo Jeger - Cole, pa ne bi jadni bambusi bili sve krivi   :jesus:
Jos i to, pa ti zbilja zelis zlo nekima :LOL:pa pogledaj kak su ljudi izgledali. ha ha. :jesus:
 
:mrgreen:eee,da je bar bilo jeger cole.....ali , dobro ,"utješila" sam se colom iz bambusa :jesus: :jesus: :jesus: