MK "POSAVAC" - Orašje, BiH 01.-03.05.2009.

Added to Calendar: 01-05-09, 02-05-09, 03-05-09

Ja budem valjda ko i prošle godine došel, al me zanima zake se motoristima naplaćuje ulaz, a pješacima ne i onda ima puno više pješaka nego motorista, kaj ne bi trebalo obratno biti
 
luda_baba said:
Cijena ulaznica za motoriste će iznosti
10 km = 5 eur = 40 kn
Žene biker-ice ULAZ FREE


e pa imam pitanje  8) a ak cura vozi dečka? dečko plaća upad?  :misli:
Bikerice ne placaju ulaz(ako cura vozi motor) bez obzira na suvozaca.
I kod nas suvozaci nikad nisu placali ulaz.
 
Templars president said:
pozdrav...
interesira me dali još tko planira doći četvrtak navečer, planiram tako budući da je 1. neradni, pa da vidim hoće li još koga biti tamo?
Mozes doci vjerovatno ce jos neki doci ranije a tamo ce biti clanovi kluba na pripremama susreta
imas prostor za kampiranje.
 
luda_baba said:
Cijena ulaznica za motoriste će iznosti
10 km = 5 eur = 40 kn
Žene biker-ice ULAZ FREE

pa to je neki novi moment  :LOL:

zadnji put sam bila dole '99, dakle jubilarnih  10 godina nisam dolazila baš zbog te fore s pješacima i ulazom.....

možda se i pojavim.
 
Pozdrav od Vukova mi se lagano spremamo ako bog da vidimo se za par tjedana.
Ovo sa ulazom no komment..
Svak ima svoje.
 
Žaklin8 said:
Prošle godine je bilo fenomenalno!  (y)
Nadam se da će nas put i ove godine dovesti k vama!

o da da  (y)
ove godine tražim mjesto za šator malo podalje Fidelisa,,,, i ono malo što sam bio u šatoru nisam mogao spavati  :shock:
vidimo se
 
problemchild said:
Prvi puta u "inozemstvu" :LOL: :LOL: dolaze i Problematična djeca! :mrgreen:

joj...joj...pa nemoze covjek ni u inozemstvo otici a da vas nema.. (y) :jesus:..bit ce jaaaako veselo...
veselim se orasju i ekipi, a i problemchild-u,posebno mahi a i vrbi...oce biti pijanka..uhh :D (y)
 
dayz said:
joj...joj...pa nemoze covjek ni u inozemstvo otici a da vas nema.. (y) :jesus:..bit ce jaaaako veselo...
veselim se orasju i ekipi, a i problemchild-u,posebno mahi a i vrbi...oce biti pijanka..uhh :D (y)
:bananalove: :bananalove: :bananalove: :njanja: :njanja: :ples: :bananapivo: :bananapivo: :drunk: :bonk: :auuu: :gitara: :gitara: :piva: :piva: :ludjak: :ludjak: :zaljubljeni: :zaljubljeni: :vaga: :vaga:
 
samo da nas vrijeme posluži 8)
 
Prvi moto susret na koji sam išla!! Nadam se da ću doći i ove godine, ako uspijem nagovoriti "bolju polovicu"!  8)
 
              ........uuuuuuuu bit će horde ljudi iz Slavonije, u Osijeku My Way šuti, tako da nema konkurencije ove godine, uuuuuuuuu al će bit pijanke........
 
ja kao i predhodnih par godina necu doci bas iz tog razloga odnos motoristi placaju, pjesaci ne. U Orasju ocigledno prave pjesacijadu, a ne motorijadu.
Bolji izbor u isto vrijeme sad je Sremska Mitrovica
 
pojaviti cu se i ja na neko vrijeme barem, u blizini sam tih dana  :mrgreen:
 
RideHard said:
ja kao i predhodnih par godina necu doci bas iz tog razloga odnos motoristi placaju, pjesaci ne.
siguran si u to?ja prosle godine kao pjesak platio ulaz.. :(hm..
 
cuuuuuuuuuj promjenili politiku sad nema djabe ni za pjesake :)))) u svakom slucaju bez mene :))
 
RideHard said:
cuuuuuuuuuj promjenili politiku sad nema djabe ni za pjesake :)))) u svakom slucaju bez mene :))
tako je bilo i prije cini mi se..e sad neznam tocno cijenu mislim 2km-8kn..tako nesto..
 
Six said:
tako je bilo i prije cini mi se..e sad neznam tocno cijenu mislim 2km-8kn..tako nesto..

a koliko se placa ulaz za motoriste, jeli jos 10 KM?
 
RideHard said:
a koliko se placa ulaz za motoriste, jeli jos 10 KM?

http://www.mk-posavac.com/