MK "POSAVAC" - Orašje, BiH 01.-03.05.2009.

Added to Calendar: 01-05-09, 02-05-09, 03-05-09

RideHard neznam zasto uvijek pregovarate jednom orasju zbog 40 kn. Mi idemo svugdje pa nebitno koliki je upad na moto susrete recimo sl.brod za mene su jedni od bolljih susreta u hrv,bih,srb pa da je upad i 200 kn nebih se bunio samo ako je provod dobar.
 
jos malo...ljudi dolazim iz velike gorice i vodim sa sobom jos desetak motora i par auta..
jebo 10 maraka kada je festa do jaja....kome pase ide kome ne nece doci...
i neidem zbog samog susreta nego zbog dragih ljudi koje vidim jednom ili dva puta godisnje..
posavino stizemo...pozdrav mk posavcu i njihovoj sekciji A...viidmo se.. :D (y) :jesus:
 
Dobar dio Independenta dolazi nadamo se da je jeger hladan i svaka pohvala za taj ulaz da dobijem i jednu čačkalicu ali sam nešto dobio . A pogotovo prišivak i dva piča to je več za sve pohvale. (y) (y) (y) (y)
 
I mi stizemo! Udogovoru smo s imenjacima iz Puracica da okrenemo neko janje. bit ce dobro  kao i dosad
 
  ..............evo i službeno.......


                  ..........iz MK Racing dolazi oko 20-ak članova u subotu prije podneva, dakle ljudi ..............VIDIMO SEEEE........... 8)




              .......nahladite samo cuge........
 
Independent said:
Dobar dio Independenta dolazi nadamo se da je jeger hladan i svaka pohvala za taj ulaz da dobijem i jednu čačkalicu ali sam nešto dobio . A pogotovo prišivak i dva piča to je več za sve pohvale. (y) (y) (y) (y)

Onda to i nije naplata već usluga da ne moram tražit bonove čim dođem ili čekat u redu onak žedan od puta :wink:
Vidimo se onda (y) Nadam se i da će se uspjet mobilizirat još poneki član kluba da dojahamo :mrgreen:
 
i mi dolazimo!!! vidimo se!!  (y)
nadamo se dobrom vremenu, pošto nam je dobar provod zagarantiran  8) :)
 
E posavci, stiže i ekipa slobodnjka iz Osijeka još u petak (7-8 motora s suvozačicama)  :wink:
Nadamo se lijepom vremenu. (y)
 
Bas mi je drago sto ce te se odazvat u tolikom broju.Jos jednom svi ste dobro dosli.Kamp  je nesto malo uredjen to jest asvaltiran ne mnogo ali dostra.Vidimo se
 
Moto klub BARANJA pozdravlja sve bajkere i bajkerice, i one koji se tako osjecaju, ali one koji to vole, a nemaju motor.
Pozdrav za MK Posavac.
vidimo se u subotu ujutro!!!

pozdrav svima.

Puno kilometara, sigurnih i ugodnih..
 
u jutro kreće i banda iz siska,nas 6-7
(y) (y)