MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

tunjica sad kad vidim to-pa to ti je naušnica(malo poveća) a ne narukvica  :mrgreen:
 
kokić kak si mi, kako noga?

ma vjerojatno si opće zaboravio da te boli dok je ova skakala po tebi  :jesus:  :LOL: heh
 
ana banana said:
kokić kak si mi, kako noga?

ma vjerojatno si opće zaboravio da te boli dok je ova skakala po tebi  :jesus:  :LOL: heh

Ma nije baš tak! Leđa su me boljela cijelu nedjelju, samo sam se kljuko tabletama! A noga je počela jučer! Vidim danas polako prolazi, ali me još mišić steže! A šta češ, ludo, pijano pa živi! Pij guzo, plati guzo. To tak ide! Ma do idućeg susret će proć! (y)
 
:auuu: meni bi svejedno bio drag i da nosiš  :inlove:
 
mili moj pitala sam kokija (kokić) ali šaljem i tebi pusu da brzo prođe  :jesus:
 
ana banana said:
mili moj pitala sam kokija (kokić) ali šaljem i tebi pusu da brzo prođe  :jesus:

A jebaj ga! Ja umjesto KOKIČ pročito BOKIĆ! A šta sad? I ja sam svoju nogu pokvario! Samo sto si ti meni masirala, a njemu je Danijela!  :D
 
ne znam ja tko je tebi nogu masirao ali ja nisam

he he ti si fakat bio pijan ko deva kad brkaš stvari  :LOL:
 
ana banana said:
kokić kak si mi, kako noga?

ma vjerojatno si opće zaboravio da te boli dok je ova skakala po tebi  :jesus:  :LOL: heh

Hvala na pitanju srečiće, sad je več bolje!!

Ni me nis boljelo, samo sam poslje imo problema s "nogom"!!! :LOL:
 
kokx stategija ti sa nogom nije losa prvo mala crna (mala je komad  :mrgreen:) a onda gogo(isto dobro (y))
u krilu probat cu to na drugom susretu mozda upali :cool: :cbanana: :cool: :dobar:
 
Evo ovo je najjednostavniji način da vam se slikama prikaže kakav je susret bio, odnosno kako se MK Vilenjaci proveli!

http://vilenjaci.hr/files/susreti/gorica/index.php
 
Pozdrav Prijateljima

pa mislim da nebi bilo fer da i ja ne napišem koje slovo......

žao mi je da sam došao malo kasno na susret i da nisam proveo malo više vremena s  svima tu većer,a i ostati do ranih jutarnjih sati jer koliko vidim bilo je vruće i vatreno ...heheh,no što je tu je. Mjesto mi se čini super za sve moguće vremenske prilike, a i nadam se da ćete ga uspjeti i za kakav topliji susret dobiti ...jer vas je malo sjebunilo vrijeme, mada vjerujte , dalo se doć i s motorom .. hehehe

Pozdrav svima a posebno članovima kluba domaćina.
 
Kokxxx said:
Hvala na pitanju srečiće, sad je več bolje!!

Ni me nis boljelo, samo sam poslje imo problema s "nogom"!!! :LOL:
Ma šta je to za tebe (y)
 
danijel said:
kokx stategija ti sa nogom nije losa prvo mala crna (mala je komad  :mrgreen:) a onda gogo(isto dobro (y))
u krilu probat cu to na drugom susretu mozda upali :cool: :cbanana: :cool: :dobar:


Nije to samo tak, ta se strategija razvijala cijelu sezonu!


piko38 said:
Pozdrav Prijateljima

pa mislim da nebi bilo fer da i ja ne napišem koje slovo......

žao mi je da sam došao malo kasno na susret i da nisam proveo malo više vremena s  svima tu većer,a i ostati do ranih jutarnjih sati jer koliko vidim bilo je vruće i vatreno ...heheh,no što je tu je. Mjesto mi se čini super za sve moguće vremenske prilike, a i nadam se da ćete ga uspjeti i za kakav topliji susret dobiti ...jer vas je malo sjebunilo vrijeme, mada vjerujte , dalo se doć i s motorom .. hehehe

Pozdrav svima a posebno članovima kluba domaćina.

Pozdrav Piratima!

Nek ti bude zao kaj nisi osto bila je jebenica do ranih jutarnjih sati, ali hvala ti na posjeti i u subotu i u nedjelju!! (y)
Svakako cemo isti prostor i dogodine samo u nekom suncanijem terminu!!
8)
 
Tunja KT said:
Evo ovo je najjednostavniji način da vam se slikama prikaže kakav je susret bio, odnosno kako se MK Vilenjaci proveli!

http://vilenjaci.hr/files/susreti/gorica/index.php
E, care slike su super, ali tek sada vidim koliko sam ružan, ali veseli me kaj sam uvijek u društvu preljepih žena.
 
Evo ih još nekoliko  :misli:
 
Care imaš dobru prdu ali ova lijevo od Dančice mi se ipak puno više sviđa  (y).
 
piko38 said:
Pozdrav Prijateljima

pa mislim da nebi bilo fer da i ja ne napišem koje slovo......

žao mi je da sam došao malo kasno na susret i da nisam proveo malo više vremena s  svima tu većer,a i ostati do ranih jutarnjih sati jer koliko vidim bilo je vruće i vatreno ...heheh,no što je tu je. Mjesto mi se čini super za sve moguće vremenske prilike, a i nadam se da ćete ga uspjeti i za kakav topliji susret dobiti ...jer vas je malo sjebunilo vrijeme, mada vjerujte , dalo se doć i s motorom .. hehehe

Pozdrav svima a posebno članovima kluba domaćina.

Piko majstore svaka cast, ako je neko zasluzio ti si zasluzio
kapa dolje , sto se mene tice racunaj druge godine definitivno da dolazim a mislim i da ce ekipa biti za isto
 
Još jedna mala zamolba

ako je netko uhvatio trenutak jedinog paljenja gume molim da se stavi na forum
smrdi mi odjelo po paljevini a neznam zakaj

a osim toga bil je burazov motor pa kad sam ju vec kuril ja da moze on bar pogledat

vrlo zahvalan