MK ŠIROKI - Široki Brijeg, BiH 29.-31.05.2009.

Added to Calendar: 29-05-09, 30-05-09, 31-05-09

Trebam li što komentirat??! :misli:
Hvala domaćinima na ludilo petku(tako su mi rekli)i na još boljoj suboti
Sve za 5,samo pivo za 6  (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
a,oli si bija u petak tamo????????? :misli: :misli: :misli:
 
Same rijeći pohvale, bilo je odlično, svaka čast dečkima iz Širokog stvarno su se potrudili oko svega. Pozdrav svima koje smo upoznali i s njima se družili a pogotovo dečkima iz MK Bigeste. 1. moto susret  :misli:, meni se činio kao 10.kako je sve dobro organizirano (y).
































(Powered by frubar.net)

 
I ja tijekom večeri stigla doma..  :mrgreen:
Sve pohvale domaćinima na odlično odrađenom prvom susretu di san srila puno prijatelja od Vukowara do Konavala (uključujuć i našeg najdražeg Slovenca :mrgreen:)..  (y) (y)
Posebno HVALA Željki i Đeki na gostoprimstvu, osjećala san se ka i doma, samo što na mom kauču nema ''Otrova''..  :LOL: :LOL:
Petak je bija fantazija, a subotu veče su mi opet zarđali diskovi pa bez pomoći nisan mogla ni na motor, tako mi je put doma bija jedan od bolnijih koji će ostat u trajnom sjećanju, al bitno da smo stigli..  :wink:
Poseban pozdrav ekipi koju dugo nisan vidila.. od Županje, Vukowara, Otrovu, Tigrovima, Barabi Keyi, Zlatiju, Nomadima, Rotama, Korkyri..  :misli: ..blokala san.. :mrgreen:  Keyi i Štefu fala na prišivkama..  :kiss2:
Pozdrav i meni dragim prijateljima koji nisu mogli doći, al srcem su bili s nama... Đuke, Gluvi, Đani...  :hug:
..naći će se i pokoja slika na neradost pojedinaca..  :mrgreen:
 
 
:mrgreen:
 
:mrgreen:

 
 
Susret za pamtit ,  (y) .
CURAMA I MOMCIMA iz ŠIROKOG samo pohvale .A i EKIPAMA na HRABROM držanju .
Trebalo je onolko popit i pojest  (y)
 
Sve pohvale za parti bilo je više nego odlično  (y) (y) (y)
 
550 said:
a di ćeš ih dovest,ma vidin ja da ste se probarabili kad nema mene i barba rusa :misli: :jesus:


kod tebe u apartman :jesus:
 
rus said:
a,oli si bija u petak tamo????????? :misli: :misli: :misli:
Nisam siguran 100%,pitaj Štefa  :skriven:
:whip:
 
Atila odmotalo ti ga je u Prapatni, a meni u PP Korčuli. Hehe.
 
Jedan jako dobar susret sa odličnom spizom,atmosferom i prostorom,samo što su navečer puno pojačali klimu    :mrgreen:
Ako Bog da vidimo se i dogodine  (y)
 
djani said:
Atila odmotalo ti ga je u Prapatni, a meni u PP Korčuli. Hehe.
Neznan kad si bi tamo zadnji put,ja u petak ujutro,i sve je zavijeno.A po pitenju PP,ništo sam ču sinoć na jedno oko
 
ATILA said:
Nisam siguran 100%,pitaj Štefa  :skriven:
:whip:

Zašto misliš da sam ja bio tamo u petak :misli:

Za sve te slike ja mislim da su fotomontaža jer ja se ne sječam da sam bio :mrgreen:
 
ATILA said:
Neznan kad si bi tamo zadnji put,ja u petak ujutro,i sve je zavijeno.A po pitenju PP,ništo sam ču sinoć na jedno oko
Puhalo je u subotu. Hehe. Zeza. A PP je njihova kriva procjena. Ništa strašno.