MK ŠIROKI - Široki Brijeg, BiH 29.-31.05.2009.

Added to Calendar: 29-05-09, 30-05-09, 31-05-09

rus said:
slušaj ,nisi ti više u cvitu mladosti,a janci su ti opsasni za MASNOČU trba ti malo laganija spiza  ,onako ka BLITVA,ŠPINAČ,BROKULE :jesus: :jesus:

nebrini ti barba za naše zdravlje nego nam se pridruži u toj raboti  (y) zajedno smo jači  :hrana: :starac: :starac: :bananapivo:
 
djekomax said:
ne znam ni ja samo znam da sam ih gledao na koncertu i da rasturaju a pjesme su im super

upravo zato me i zanima,jer ako je to onaj stari osmi putnik onda je to pun pogodak.

 
malo sam se ja informirala,mislim da jeste stari osmak
 
maximus said:
do ponoća neko a posle mogu i ja nije frka ;)  :mrgreen: (y)

nemoj molim te...jedino ako želiš sve rastjerat :LOL: :LOL: :jesus:
 
Novost br.2
Dvije Rote iz Konavla otkazale ovaj termin,sada smo sami na oko 400-ak kilometara (y) (y)
 
e sad nema opravdanja ,sad se mora doć,hehe :LOL:
 
djekomax said:
Novost br.2
Dvije Rote iz Konavla otkazale ovaj termin,sada smo sami na oko 400-ak kilometara (y) (y)

nama to nije bilo uopće upitno,  :misli:  se vidjamo :konjic: 
 
ma dolazim ja ...ne propuštam ovaj party (y) (y) (y)
 
maximus said:
:misli:  RADIM U SUBOTU NOĆNU SMJENU AKO USPIJEM Zamjenit dolazim 100%  (y)
a lipi moj,šta je tebi taj rad subotom nočna smjena aaaaa???? :LOL: :LOL: :LOL: :misli:
 
rus said:
a lipi moj,šta je tebi taj rad subotom nočna smjena aaaaa???? :LOL: :LOL: :LOL: :misli:

hahaha a njemu je moj ruse svaka subota noćni rad,a nedilja neradna...hahaha :LOL:
 
Atlantic 500 said:
hahaha a njemu je moj ruse svaka subota noćni rad,a nedilja neradna...hahaha :LOL:
ee i meni ae pari,jo koji je to cipal o porta. :LOL:
 
rus said:
a lipi moj,šta je tebi taj rad subotom nočna smjena aaaaa???? :LOL: :LOL: :LOL: :misli:


(y)  eee kolega evo napokon i ja sam se vratio melo me gripa bila uhvatila a ja ti radim u međunarodnoj centrali u HT-ERONETU u biti sto jos neki kazu u pošti heehee a radim dva dana dva slobodan  pa i vikend me kači  :misli: :mrgreen: pozdrav a vidimo se uskoro  (y)
 
maximus said:
(y)  eee kolega evo napokon i ja sam se vratio melo me gripa bila uhvatila a ja ti radim u međunarodnoj centrali u HT-ERONETU u biti sto jos neki kazu u pošti heehee a radim dva dana dva slobodan  pa i vikend me kači  :misli: :mrgreen: pozdrav a vidimo se uskoro  (y)


hehe a zato ti tako svako malo zoveš,pa pričaš satima i satima...lako ti je tako... :LOL: :LOL: