MK ŠIROKI - Široki Brijeg, BiH 29.-31.05.2009.

Added to Calendar: 29-05-09, 30-05-09, 31-05-09

vickodu said:
Dvije ture na mene  (y)
ma nisan ni ja kurbin sin platit ču ija koju :recine: :recine:
nego ova BARABA samo o jancima zbori dobit če jednog za kučnog ljubimca :peace: :klopa:
 
rus said:
ma nisan ni ja kurbin sin platit ču ija koju :recine: :recine:
nego ova BARABA samo o jancima zbori dobit če jednog za kučnog ljubimca :peace: :klopa:

Vidim ja da ce cjelo stado stradat kako smo krenuli  :mrgreen:
 
Đuka me je nagovarao cijelih 30 sekundi da dođem :misli:
vidimo se :bananapivo:
 
rus said:
nego ova BARABA samo o jancima zbori dobit če jednog za kučnog ljubimca :peace: :klopa:

pa će onda i njihova županija imati  put crnih bobica  :shock:
 
jura kgb said:
pa će onda i njihova županija imati  put crnih bobica   :shock:

neka ih samo znaćemo se mi suočiti sa tim problemom :bananapivo: :klopa: :klopa: :bananapivo:
 
nego ova BARABA samo o jancima zbori dobit če jednog za kučnog ljubimca


a ne  :hrana:


                        :nono:
 
:mrgreen: A valjalo bi doć prijateljima sa Širokog.. :cheer: ..a biće tu baraba i raznovrsnog životinjskog carstva.. :mrgreen:  (y)
 
pantera said:
:mrgreen: A valjalo bi doć prijateljima sa Širokog.. :cheer: ..a biće tu baraba i raznovrsnog životinjskog carstva.. :mrgreen:  (y)
naravno da ćeš doći,to će biti prvo pravo okupljanje svih BARABA,još kad bi okrenula po pivi(6 kuna)bolje bi prošla (y)
 
djekomax said:
naravno da ćeš doći,to će biti prvo pravo okupljanje svih BARABA,još kad bi okrenula po pivi(6 kuna)bolje bi prošla (y)

:misli: Jedini 'problem' je što je 30.5 moto defile u ZG u organizaciji MK Veterana Zagreb, pa sad, na koju stranu..  :neznam: ..odluka ne ovisi isključivo o meni..  :wink:
A jbga, ja pijen što mi se pije  :mrgreen:, zimi uglavnom ljekovite trave :recine: a liti cedevitu :mrgreen: ili pivo, al bez CO2.. :LOL:
 
pantera said:
:misli: Jedini 'problem' je što je 30.5 moto defile u ZG u organizaciji MK Veterana Zagreb, pa sad, na koju stranu..  :neznam: ..odluka ne ovisi isključivo o meni..  :wink:
A jbga, ja pijen što mi se pije  :mrgreen:, zimi uglavnom ljekovite trave :recine: a liti pijen cedevitu :mrgreen: ili pivo, al bez CO2..  :LOL: :LOL:
ma ideemo mi sa veteranima opet za Bleiburg a to je samo defile kroz ZG 30.05 pa se neće oni naljutiti ako ti ne budeš :D :D
 
Mi idemo sa Veteranima za Bleiburg i na Udbinu, a defile će morat proč bez nas jer smo tada u Širokom (y) (y)
 
RRZagreb said:
Mi idemo sa Veteranima za Bleiburg i na Udbinu, a defile će morat proč bez nas jer smo tada u Širokom (y) (y)
Korenspodiram  :yes: