MK Speed Slatina-Moto party

Added to Calendar: 30-08-14

Jolly

Member
MK Speed Slatina organizira jednodnevni moto party povodom dana grada Slatine, koji će se održati dana 30.08.2014.god. u parku restorana Stari Hrastovi u Slatini, u ugodnom Slavonskom ambijentu.

Pozivamo sve bikere i ljubitelje moto svijeta na druženje,a mi ćemo se potruditi da vas sve prigodno ugostimo.

Info:  :095/197-2175                      E-mail:. [email protected]   
   
       

 
Zašto se svake godine mora neko ubaciti na naš datum i to u okolici,ako vam nije problem da to promijenite.
Pošto nije u redu... Pozdrav
 
PericaLisice said:
Zašto se svake godine mora neko ubaciti na naš datum i to u okolici,ako vam nije problem da to promijenite.
Pošto nije u redu... Pozdrav

Žao mi je ali jednostavno je previše motosusreta i partyja da se nebi ni jedan datum poklapao. Gledali smo da na taj datum nema ništa u krugu od 100 kilometara tako da i nismo baš uža okolica,a sa druge strane taj datum smo odabrali jer je to u sklopu našeg dana grada i završetka Slatinskog ljeta,tako da ne možemo više mjenjati datum a vjerujem da to neće utjecat na odaziv na vaše susrete.
 
Prijatelju mi svo vec 3 datuma promjenili u suradnji sa ostalim klubovima kako bi bila pravilna raspodjela susreta makar u slavoniji razmislite dobro sta je pametnije jer nema smisla da imamo polovicne susrete..
 
Bilo bi uredu da pomaknete susret vikend iza,zato što je slobodan vikend i baš  zbog tih polovičnih susreta.Također onda možemo doći jedni kod drugih. :)
 
Samo da se osvrnem na datum održavanja:

Kako je i Jolly napisao..Moto party se održava u sklopu dana Grada Slatine te je samo jedan od događaja koji će se održati u sklopu toga a, između ostalih naših sponzora, sponzor i pokrovitelj je i sam Grad Slatina.

Osim toga za taj dan je planirana i enduro utrka pod organizacijom našeg ogranka Hard Extreme Enduro Team-a ( o toj temi kad bude sazrela će nas sve ovdje izvjestiti sam HEET kad bude sve precizirano i dogovoreno ).

I uistinu, kada smo razmatrali organizaciju ovog događaja vodili smo računa da u krugu 100km nema sličnih događanja.

Tako da.. datum ostaje kako je i objavljeno.

Vama, Lisice, želimo dobre susrete, lijepo vrijeme i puno kilometara  :021:

 
Ma vidi ti mravca....sto se osvrnuo...jbt,kao da je pisano za neke novine  :wink: :mrgreen:
Sala,naravno....dobro si ti to objasnio  (y)
 
banditR said:
Ma vidi ti mravca....sto se osvrnuo...jbt,kao da je pisano za neke novine  :wink: :mrgreen:
Sala,naravno....dobro si ti to objasnio  (y)


Znaš mene  :jesus: uvijek fer i korektno  :mrgreen:
 
banditR said:
E,da...nije vrag da ce Sip i ekipa opet rondat i prasit po Bunariću ??!!  :shock:
:mrgreen:  :LOL:

Nadam se da bez HEET-a to neće proći  :mrgreen:

Još je u fazi organizacije..želim im od srca da uspiju  :021:
 
Jolly said:
Kolega jesi kod nas za taj datum ?
Cujemo se jos...po tom,i nekim drugim pitanjima  :wink:
...
Kakva je to slika na plakatu ??!!
Jel to ona cesta prema Miholjcu?  :mrgreen:
...i cija su to leđa na slici ?  :wink:
 
banditR said:
Cujemo se jos...po tom,i nekim drugim pitanjima  :wink:
...
Kakva je to slika na plakatu ??!!
Jel to ona cesta prema Miholjcu?  :mrgreen:
...i cija su to leđa na slici ?  :wink:

Prednju stranu plakata češ vidjet kad dođeš kod mene... :wink:  :mrgreen:  :mrgreen: