MK Speed Slatina-Moto party

Added to Calendar: 30-08-14

banditR said:
Vazi...to ce bit prvo kad dodjem..ma,cak prije nego pivo otvorim  :mrgreen:
(y)


                                      (y)
 
banditR said:
Hey,Jolly...kako pripreme za party?
Jel se radi sto?

Pa zar ti sumljaš u nas  :mrgreen: ??? Uvijek radno... :wink:
Pozdrav od MK Speed i prijatelja... (y)
 
Jolly said:
Pa zar ti sumljaš u nas  :mrgreen: ??? Uvijek radno... :wink:
Pozdrav od MK Speed i prijatelja... (y)

Hmda....vidim da je radno ...s pivskim flasama  :mrgreen:
A gdje su vam ostali clanovi ???  :shock:
...
E,da...bas ti hvala za sliku...cist' si me iznenadio objavom.
...banditR zahvaljuje,zbog svrstavanja u - prijatelje.
 
banditR said:
Hmda....vidim da je radno ...s pivskim flasama  :mrgreen:
A gdje su vam ostali clanovi ???  :shock:
...
E,da...bas ti hvala za sliku...cist' si me iznenadio objavom.
...banditR zahvaljuje,zbog svrstavanja u - prijatelje.

E ostali su pobjegli za šank valjda... :mrgreen: , ma kakva zahvala ipak si ti naš simpatizer..... (y)
 
A kako vidim svirat ce vam Opća Opasnost  (y) bar je tako na njihovim stranicama objavljeno
 
PericaLisice said:
Zašto se svake godine mora neko ubaciti na naš datum i to u okolici,ako vam nije problem da to promijenite.
Pošto nije u redu... Pozdrav
Decki vama svaka cast sto ste slozni i idete na puno susreta ali ja smatram da to bas i nije okolica. Ja od Gradišta do Slatine imam oko 140km i rijetki su kao mi koji se vole voziti pa ce radije otici na onaj blizi susret nego na onaj udaljeniji. Vecina ljudi ionako ide na susrete u krugu 50km i to je u stvari nekakva okolica. Uz dužno postovanje za mene je okolica cijela HR,BiH SLO pa cak i Austrija ali rijetki su koji ce poteci malo vise km i vidjeti nesto novo nego radije idu gdje su naviknuli. Jos jednom svaka vam cast jer vas stvarno vidjam svugdje i volio bi da smo mi u Gradištu tako slozni
 
Vilige Rider said:
Decki vama svaka cast sto ste slozni i idete na puno susreta ali ja smatram da to bas i nije okolica. Ja od Gradišta do Slatine imam oko 140km i rijetki su kao mi koji se vole voziti pa ce radije otici na onaj blizi susret nego na onaj udaljeniji. Vecina ljudi ionako ide na susrete u krugu 50km i to je u stvari nekakva okolica. Uz dužno postovanje za mene je okolica cijela HR,BiH SLO pa cak i Austrija ali rijetki su koji ce poteci malo vise km i vidjeti nesto novo nego radije idu gdje su naviknuli. Jos jednom svaka vam cast jer vas stvarno vidjam svugdje i volio bi da smo mi u Gradištu tako slozni

Hvala na podršci i da trudimo se obić što više susreta , naravno koliko nam mogučnosti dozvole a isto tako dat čemo sve od sebe da sve goste koji dođu k nama ugostimo što bolje možemo.
Što se Opče opasnosti tiče oni sviraju u gradu  tako da je kod nas u kampu zagrijavanje za one koji žele na koncert  :mrgreen:,a nakon toga natrag kod nas na dernek....  (y)
 
SLAVEN said:
mi ćemo postaviti u kampu veliki video zid za live stream koncerta :LOL:



                                                  :mrgreen:  (y)
 
Vilige Rider said:
Decki vama svaka cast sto ste slozni i idete na puno susreta ali ja smatram da to bas i nije okolica. Ja od Gradišta do Slatine imam oko 140km i rijetki su kao mi koji se vole voziti pa ce radije otici na onaj blizi susret nego na onaj udaljeniji. Vecina ljudi ionako ide na susrete u krugu 50km i to je u stvari nekakva okolica. Uz dužno postovanje za mene je okolica cijela HR,BiH SLO pa cak i Austrija ali rijetki su koji ce poteci malo vise km i vidjeti nesto novo nego radije idu gdje su naviknuli. Jos jednom svaka vam cast jer vas stvarno vidjam svugdje i volio bi da smo mi u Gradištu tako slozni
mah nama samo krivo sto nemozemo bit i u Slatini i kod nas u isto vrijeme  :wink: