MK Speed Slatina-Moto party

Added to Calendar: 30-08-14

                Evo male izmjene i dopune u vezi party-a

12.00 pa na dalje doček gostiju uz piće dobrodošlice
14.00 podjela besplatnog graha za bikere
15.30 polazak na defile (defile obuhvaća obilazak Pustare Višnjica uz prigodni program te okrijepa 
        sa gratis pićem
18.00 moto igre sa prigodnim nagradama
20.00 poćinje svirka rock bendova (tu je mala izmjena naime umjesto najavljenog rock benda Inkognito koji je neočekivano morao otkazati nastup,nastupit če dva benda , The Eggs i Dan 6)
Moguće su sitne izmjene u satnici ,a za ekipu koja planira nočit osiguran je kamp i jutarnja kava.

 
SLAVEN said:
http://www.vrijeme.net/hrvatska/slatina-3 

KAŽU DA NIŠTA OD  :kisa:
:LOL:

Platit čemo misu da nas vrijeme posluži ........ :naklon:    :mrgreen:
 
jel ima šta i sutra kod vas ili je samo subota u igri?
 
Jolly said:
...koji će se održati dana 30.08.2014.god. u parku restorana Stari Hrastovi u Slatini
     
..el to u samom centru ili  :misli:

MALO KASNIJE  :mrgreen: ..je da..vidim na google mapsu  (y)
:piva:
 
Smije li se na susrete doći blatan  :misli: :misli: :misli: :misli:
 
..sve je bilo super  (y) (sem razglasa) ..ali to je najmanji problem..i nije uvjet za dobru feštu/druženje/zajebanciju ... :piva:
..fotke budem sutra stavio
 
Jednostavno, mišljenja sam da onima koji su se dvoumili da dođu može biti žao. Naravno očekivanja su kod svakoga različita, ali kako je riječ o prvom ¨susretu¨ mislim da domaćini mogu biti zadovoljni.  Kao gosti, nama je bilo odlično. Domaćini su se i više nego dovoljno trudili biti na usluzi.Pa tek smo u nedjelju oko 14 sati otišli od njih. Mislim da to sve govori. Upoznali smo nekoliko divnih ljudi( naravno opet moje mišljenje). Josip nam je pravio društvo gotovo cijelo veće,kao i neki drugi članovi. Predsjednik im ima ¨ružno ime¨. On će ovo shvatiti, tako da se ne bi netko od domaćina  našao uvrijeđen. Onaj Crni ima toliko sestrični da ni sam ne zna koliko( i on će ovo shvatiti).Uf, što ima veliku familiju. Ma i svima ostalim hvala na lijepom druženju i sigurno se vidimo iduće godine. E, da. ako ovo čita mala debela neka krene na dijetu, i njoj pozdrav. Ali , naravno i ona će ovo shvatiti.
Pozdrav iz Bjelovara