MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 4.-6.7.2014.

Added to Calendar: 04-07-14, 05-07-14, 06-07-14

Mi smo dolazili u petak po mraku i razblicao se ko diskoteka  :LOL:
Jeidno logistika koja ima i napred tablicu je slikana,ali pošto smo prošli granu frend se nada da je OK  :?
 
Stripiri said:
Mi smo dolazili u petak po mraku i razblicao se ko diskoteka  :LOL:
Jeidno logistika koja ima i napred tablicu je slikana,ali pošto smo prošli granu frend se nada da je OK  :?
Vidjet će to netko za par mjeseci dok obrade podatke,neki naši brođani su neki dan bogme ostali zabezeknuti(ali ne na granici već ono kao rutinska kontrola na cesti,papire,provjera i onda kreće horor pošto je kasno za pregovore),ali možda logistićar promjeni vozilo(i tablicu) pa ga zaboli kiki.....
 
Draga Stara Karabajo hvala vam na gostoprimstvu kod vas se čovjek stvarno osječa dobrodošao,odlično smo se proveli pojeli čevape kakve ne pamtim a bogme se i dobro napili.Žao mi je što je svirka onako kratko trajala zbog vaših organa reda nadam se da čemo vam to jednom nadoknaditi s jednom cjelonočnom svirkom.Za petak je bila vrhunska atmosfera mogu si misliti koji je dernek bio u subotu.Karabaja pozdrav i vidimo se u Slunju runda je moja.
 
hvala na svim postovima koji govore puno toga!!!!!!!!!!!!!!

za radare smo govorili i preko face-a i OVDE NA FORUMU  al niste slusali hihihihihihi cak smo vam i mapu gdje se nalaze stavili

zao nam je sto neki nisu mogli postaviti sator al sta da radimo????? JEDINO DA SE NAMJERNO SVADJAMO SA KLUBOVIMA PA DA NE DOLAZE IL DA PRESTANEMO VOZITI.........................NECEMO NI PRESTATI VOZITI NIT SE SVADJATI AL CEMO SIGURNO RADITI NA TOME DA IZ GODINE U GODINU BUDE SVE BOLJE
 
KarabajaDino said:
hvala na svim postovima koji govore puno toga!!!!!!!!!!!!!!

za radare smo govorili i preko face-a i OVDE NA FORUMU  al niste slusali hihihihihihi cak smo vam i mapu gdje se nalaze stavili

zao nam je sto neki nisu mogli postaviti sator al sta da radimo????? JEDINO DA SE NAMJERNO SVADJAMO SA KLUBOVIMA PA DA NE DOLAZE IL DA PRESTANEMO VOZITI.........................NECEMO NI PRESTATI VOZITI NIT SE SVADJATI AL CEMO SIGURNO RADITI NA TOME DA IZ GODINE U GODINU BUDE SVE BOLJE

:mrgreen: JBGa, kad nismo svi na tom fejsu


… ja sam kod vas nedavno prošao, ali prije susreta i blicnilo mi dva puta,
pa bio nedavno prijeko ponovo u BiH, ali za sada ništa  :D a gledali su na granici papire

- nego, koliko je kod vas kazna, ako je tablica pod repom?

… mislim opet ići sa ženom, a onda se ne glupiram i tablica je uvijek spuštena,
pa tek toliko da znam  :mrgreen:
 
vezano za slikanje stacioniranih radara,ako je slika napravljena od naprijed - NIŠTA (naravno ako govorimo o motoru)
                                          ako je slika od nazad i vidi se tablica - NA GRANICI NEMATE PROBLEMA jer granična i lokalna policija nisu uvezane na tom nivou, ali idete u neku vrstu "foldera" koji se aktivira prilikom kasnije eventualne kontrole policije na cesti i provjere papira :police:  i onda se PLAĆA SVE NA HRPU!

ima jedan iz HR (nećemo reći ko je  :wink: )ali ga mnogi znaju  koji je tako nakupio cc 1600 maraka i naravno nije imao kod sebe ,pa malo pritvora dok mu žena donese pare,pa sud :LOL: i tako too