MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 4.-6.7.2014.

Added to Calendar: 04-07-14, 05-07-14, 06-07-14

Bio sa 3 frenda,svaka cast,uvjerljivo najbolja motorijada na kojoj smo bili (y) (y) (y)
Steta sto smo morali ic kuci isti dan,ali nagodinu se definitivno vracamo :021:
 
Kad vidim slike i procitam komentare, sad mi je jos vise zao sto nisam bio. :( Prelijepa lokacija i odlicno uredjen kamp! (y)
Na zalost, kako papirologija od motora jos nije rijesena, nije se moglo, ali zato dogodine... (y)
 
Momci i cure svaka cast...  (y) tulum do jaja...  :D
 
:D Besu nisam sreo,kaznu nisam platio al negdje drugi put!Otoka je premala al nemijenjajte lokaciju!!!!! mi cemo se smjenjivat jedni u setnju  grad0m drugi na otoku i tako redom  (y) (y) (y) Pozdrav od Griffonsa
 
vrhunska fešta.Svaka čast na organizaciji.Bihać prekrasan grad.Sve čisto i uredno a žene "boli glava"Jedina zamjerka Bihaću su oni cigani koji nemilice napadaju i prose.Nemoš na miru popit piće po sto puta vuku za rukav i traže lovu.To stvarno krnji ugled grada.Karabaje na nivou.ČISTA PETICA :wink:
 
MK STARA KARABAJA i eventualni simpatizeri koji su pomagali mogu biti prezadovoljni odazivom motorista na susret koji su organizirali.To što je bilo teško naći slobodno mjesto za šator i motor ili što je ponestalo roštilj delicija vjerovatno bi poželio svaki organizator moto susreta jer to govori koliko je odaziv bio iznad očekivanja.Raduje me što sam vikend proveo u Bihaću,gradu koji je mnoge od nas ugodno iznenadio....bili smo po gradu i posebno sam zapamtio riječi jednog bikera,kaže,toliko mi se ovdje sviđa da bi se doselio,oženio jednu od ovih predivnih djevojaka i ovdje proveo starost,to je bilo iz perspektive nas koji ipak nismo žitelji Bihaća.
Sve pohvale organizatoru na urađenom,pozdrav i ekipama koje prate ovaj forum od nas slavonaca iz Slavonskog Broda...nekoliko fotki kasnije da nisam brezveze nosio fotić (y)
 
Evo sretno se vratili kući nakon tri dana.Šta reći svake godine odlično svaka čast klubu Stara Karabaja domaćinska atmosfera,ove godine odličan šiš i grah  :klopa: ,a što mi se najviše svidjelo šetnja Bihaćom što se vidjelo za vikend živi,puno ljudi na ulicama i kafićima nadam se da to nije samo za ovaj vikenda.Još jednom hvala Dini i ekipi na odlično odrađenom susretu dečki svaka čast... (y)
 
bilo je vrhunski sve na nivou organizirano (y)
ljudi svaka vam čast (y)

samo dogodine triba prosirit otoku :mrgreen:
 
Svaka čast ,,Karabajama,, i svima ostalima koji su doprinjeli da susret bude ovako na visokom nivou  (y). Nisam sumnjao u dobru organizaciju ali svejedno ugodno iznenađen.  :wink:
 
evo vratili se sretno u zagreb,bili prvi puta i odusevljeni,vidimo se dogodine,jedino sam zalostan sta sam se tek oko jedan u noci sjetio pojest cevape kojih vise nije bilo...situaciju spasio burek preko ceste (y)
 
svaka cast na susretu bio je pre dobar super lokacia, super grad ,super atmosvera,ma sve super odlicna zabava, KARABAJA hvala!!!! nadam se da se vidimo na godinu!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bilo sve super, nemam nikakvih zamjerki. Spavanje bilo stvarno povoljno, imam samo molbu da mi se netko od dečkiju iz kluba javi na PM, prijavili smo klub ali zahvalnice na kraju nismo dobili. A i imam još nešto pitanja koja nisu za javno...
 
Stvarno vrhunski susret,ekipa na nivou,malo mi je prerano zavrsila svirka i brate tribate rijesit te prosijakinje al smo se i tu odvalili jutros od smija kad je prijatelja dosla mala cigancica uzicat koju kunu,ja joj kazen da ga zove tata,po cilom otoku je isla za njim i vikala tata,tata
hasudy7y.jpg


Uspija se i sator ubosti u debelu ladovinu
3ygy7a8e.jpg


Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
:021: evo tek smo sad došli doma  :piva: :shocked:
Bilo je fenomenalno koliko se sijećam  :misli:
Klopa ,cuga , smiještaj  (y) cijene  (y) (y)
Nevjerovatna ekipa od domaćina do posijetitelja  (y)
U jutarnjim satima sam upoznao BEŠU - SB  :piva:
Jedno je sigurno bili smo prije, bili smo sada i doči čemo opet  :afro:

Uskoro koja slika ili video  :shock: