MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 4.-6.7.2014.

Added to Calendar: 04-07-14, 05-07-14, 06-07-14

Ekipi Karabaje sve 5 (y)
Mene nisu gnjavili tamnoputi  :mrgreen: nego me Jehovin uzel za zub :mrgreen:
Kaj je mene jedinog blicnula ona prva kamera na ulazu u Bihać od GP Izačići, domaćini kaj mogu očekivati?
 
I meni je blicalo,a isao sam prema njoj,kolko sam vidio kamera je samo sa jedne strane kutije?
 
Samo mali,mali dio događanja sa moto susreta....malo da se za 50 godina podsjetimo kako je to nekada bilo dok su se motori vozili :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: (y)
 
Kakvo okruženje i ugođaj (y) (y) (y) (y) (y)
 
(y) (y) (y) (y) (y)

Ovi su bili kao i obično ODLIČNI
 
:cice: :cice: :cice: (y) (y) (y) :gitara: :gitara: :gitara:
 
Tek ujutro smo se čudili,jeli ovo početak susreta ili kraj,jedan stari biker je dvoumio skočit il ne skočit,žao mu bilo što je priči za ovaj vikend kraj (y) (y) (y) (y) (y)
 
Dolazeći do ovoga prelijepog grada i uživajući u vožnji  uz Unu  stadošmo ponegdje... upoznašmo nove prijatelje (y) (y)
 
avinko38 said:
Ekipi Karabaje sve 5 (y)
Mene nisu gnjavili tamnoputi  :mrgreen: nego me Jehovin uzel za zub :mrgreen:
Kaj je mene jedinog blicnula ona prva kamera na ulazu u Bihać od GP Izačići, domaćini kaj mogu očekivati?
samo jedna
menje blicalo vise puta sa prednje strane

prvo sam vidio na izlasku iz bihaca prema petrovcu a drugi put na ulazu u petrovac
ovu zadnju sam mislim snimio sa GOPRO :LOL:
 
avinko38 said:
Kaj je mene jedinog blicnula ona prva kamera na ulazu u Bihać od GP Izačići, domaćini kaj mogu očekivati?

Ako te nisu na granici opalili sa kaznom, apsolutno ništa.

črnomerec said:
I meni je blicalo,a isao sam prema njoj,kolko sam vidio kamera je samo sa jedne strane kutije?

Tako je, i meni je blicnulo taman dok sam srednjak dizao :D
 
Evo u ime svih clanova kluba...

ZAHVALJUJEMO se svim nasim gostima, prijateljima, svim klubovima vas 223, Mk/MC, free bikerima, svima onima koji su dosli i uvelicali ovaj vikend.
Nadamo se da ste se svi lijepo proveli i zabavili, da vam niceg nije falilo (ako jeste recite da to ispravimo)....

IZVINJAVAMO se svima onima koji nisu dobili zahvalnicu, nismo napravili dovoljan broj, jer nismo ocekivali ovako velik odaziv, (stampat cemo ih dodatno) stvarno je bilo van svih očekivanja...takodjer se izvinjavamo i onima koji nisu uspjeli da smjeste svoj sator zbog prevelike guzve...

Trudili smo se da svima ugodimo, ako smo u necem falili nastojat cemo da to ispravimo ...

Jos jednom VELIKO HVALA svima koji ste dosli... Vidimo se iduce godine

Sto se tice stacionarnih radara, mislimo da necete imati problema stim da ste izasli iz drzave bez problema, a pogotovo ako vas slikaju od naprijed onda se bezbrizni :)

MK STARA KARABAJA mora dalje...

Sretno!

 
niksa05 said:
evo ljepo se vidi narancasto svijetlo kad je blicnulo
Kako nije s desne strane nekontam,da je u tom trenutku naišao kamion ili bus ti se đaba nasmješio.... :jesus: