MK Tigrovi

Status
Not open for further replies.

RRZagreb

New member
Evo došlo vrijeme da se i mi predstavimo u ovoj rubrici. Čekali smo da nam stranice i forum budu u funkciji pa da napravimo i tu formalnost.

Na inicijativu nekolicine zaljubljenika u motore i bikerski način života, odlučili smo i mi osnovati Moto Klub. Na osnivačkoj skupštini, održanoj  01. 12. 2008. godine donešena je odluka o osnivanju Moto Kluba “TIGROVI”. Obzirom da večinu članova čine bivši i umirovljeni pripadnici 1. Gardijske brigade “Tigrova”, od tuda i ideja za naziv Moto Kluba “TIGROVI”.
Na istoj skupštini donešen je i prihvačen Statut Moto Kluba “TIGROVI”
  Nakon podužeg čekanja na mjerodavne institucije, 12. siječnja 2009. godine dostavljeno nam je Rješenje (Klasa: UP/I-230-02/2008-01/714, URBROJ: 251-07-02/2-09-02) kojim nam se odobrava upis u Registar udruga Republike Hrvatske.
Upis u Registar udruga Republike Hrvatske je izvršen pod registarskim brojem 21006549.
Također smo kao Športski Klub upisani u Državni zavod za Statistiku sa matičnim brojem: 2468646.
Kao športska organizacija smo prijavljeni kod Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i šport.
Ujedno, imamo otvoren poslovni žiro-račun kod banke Kovanica, broj: 4133006-1100010563  (unaprijed zahvaljujemo na eventualnim donacijama).
Otvoreni smo za suradnju sa svim drugim Klubovima i Udrugama sa kojima djelimo ciljeve i interese.
Boje Kluba:


(Powered by frubar.net)

Sa zadovoljstvom Vas možemo pozvati da posjetite naše stranice i pridružite nam se na našem Forumu (koji se još malo dorađuje).  (y)
 
Čestitamo Štefu i ekipi na osnivanju MK " Tigrovi ".
Pozdrav od mk " Zle Majke " Sv. Križ Začretje (y)
 
Čestitam i želim vam puno uspješnog rada i sretno prijeđenih kilometara!  (y)
 
Športski klub ima kakove veze sa nekadašnjim "Hrvatskim tigrom" Branka Cikatića ?  :misli:
 
pozdrav štefu i MK Tigrovima od MK Županja

puno sreće i ugodne vožnje lijepom našom (y)
 
RRZagreb said:

Ah, ja se već pribojo da nisam i ja član a da ni neznam...  :mrgreen:

Svejedno sretno & let the good times roll...  (y)
 
Sve najbolje prijatelju Štefu,moto klubu Tigrovi i svim njegovim članovima od Đeke(MK Široki)
 
Čestitke i puno uspjeha u daljnjem radu Štefu i MK Tigrovi
Pozdrav MK Veterani Split
 
Evo prijatelju da ti i javno čestitam i poželim sve najbolje u radu kluba.. (y) (y) (y)
 
Čestitam Tigrovima i puno sretnih kilometara zelim cijeloj ekipi u svoje ime i u ime C C ČAPLJE  (y)
 
Cestitke MK Tigrovi i puno zajednickih druzenja kao i predjenih kilometara zeli vam Cobra iz MK Barabe! (y)
 
Evo da vam i ovdje poželim sve najbolje, u svoje osobno ime i u ime MK Veterani - Zagreb.
Puno prijeđenih km i ugodnog bikerskog druženja.
Haugh!!
 
Tigrovi što više tigrica druženja vožnji i sve ostalog od BARABE  Djuke (y) (y)

                    BARABE su sa vama   (y)
 
djuke098 said:
Tigrovi što više tigrica druženja vožnji i sve ostalog od BARABE  Djuke (y) (y)

                    BARABE su sa vama   (y)
e moj Djuka nema od Tigrica ništa,a druženje i vožnja to svakako
prijatelju čestitan na osnovanom  klubu i do skorog viđenja na nekom sljedečem susretu,
 
Dečki uspješno ste odradili ovaj papirnati dio posla-česitke  (y) a sad je vrijeme za zajedničke vožnje i druženje
Sve najbolje svim članovima od mene i MK JASTREB
 
Joj Štefek,to mi je tak super,sad ti bum i pivu platil
 
Status
Not open for further replies.