MK Tigrovi

Status
Not open for further replies.
Draga moja ekipo u klubu su ljudi koji su od početka početaka,
prema tome nema brige Tigrovi vas srdačno dočekuju.
 
Tigrovi - svi za jednoga `jedan za sve,ajmo popravite to do wintera,sve vas voli vas Đekolino :mrgreen:
 
I ja ću kao Đekolino....

Zna se tko su i što su bili TIGROVI kad je trebalo, a I poslije...s toga dragi moji prijatelji..rješavajte to kako znate  (y)

SVE VAS VOLIM..............GOLDY, SOKOL...KAKO GOD!!!
 
:misli: :jesus:  sad kad vas vole svi moram i ja pa moji TIGROVI voli vas MAXIMUS  :bananalove: :cheer: :cheer: :peace: :peace: :hello: :hello: :B:
 
Raštrkali se po raznim klubovima , pišemo zajedno u ratu zajedno u miru , ovaj bi bio precjednik onaj podprecjednik , Tigrovi , Veterani i ini klubovi , Trebamo stati i stvoriti jedinstven klub i pokrit cijelu ljepu našu , sa  istinskim domoljubima i bikerima , i onda stvorit respektabilnu većinu i krenuti da krenuti zdravim korakom , i preuzeti samo ono šta je naše , da pokažemo snagu i jedinstvo , kao tih olovnih godina
 
tenk said:
Raštrkali se po raznim klubovima , pišemo zajedno u ratu zajedno u miru , ovaj bi bio precjednik onaj podprecjednik , Tigrovi , Veterani i ini klubovi , Trebamo stati i stvoriti jedinstven klub i pokrit cijelu ljepu našu , sa  istinskim domoljubima i bikerima , i onda stvorit respektabilnu većinu i krenuti da krenuti zdravim korakom , i preuzeti samo ono šta je naše , da pokažemo snagu i jedinstvo , kao tih olovnih godina
Lijepa zamisao ali neostvariva iz mnogo razloga.
 
sto ljudi, sto ćudi, nikada svi nebudu zadovoljni,
ma o čemu to pričamo? :misli:

djekomax said:
Tigrovi - svi za jednoga `jedan za sve,ajmo popravite to do wintera,sve vas voli vas Đekolino :mrgreen:

Đeko i ostala draga ekipo, gotovo sve je popravljeno. (y)

Šolaja said:
Draga moja ekipo u klubu su ljudi koji su od početka početaka,
prema tome nema brige Tigrovi vas srdačno dočekuju.
 
Koliko mi je poznato MK TIGROVI nastao je na nekim drugim osnovama od ostalih klubova,ljudi u njemu su se na jednoj mnogo važnijoj sceni upoznali i neraskidivo povezali,čast je u razgovoru ispred sebe za stolom gledat lica TIGROVA ma kakav kolor na leđima imali,oni bi svoj kolor trebali nositi na prsima jer leđa nikada i nikome ne okreću.Kada u nekoj budučnosti ugledamo LICE Šolaje i drage mi TIGRICE,Štefa i Tonkice,Mrve i Jeje........ prije nego li im stisnem ruku i pozdravim ih sigurno neću pogledat kakav im je kolor na leđima jer sam siguran TIGAR IM JE U SRCUi svi će oni biti na velesajmu za dva mjeseca pod zastavom koja je izvezena prije mnogo godina ali sa ponosom i sječanjem kao da je juče bilo.Zato pozdrav TIGROVIMA jer bivših tigrova nema,JEDNOM TIGAR-ZAUVJEK TIGAR,jedino što prihvaćam je kao i u prirodi, moramo znati da postoje mali i veliki tigrovi ali i mali će porasti.
 
BEŠO - SB said:
Koliko mi je poznato MK TIGROVI nastao je na nekim drugim osnovama od ostalih klubova,ljudi u njemu su se na jednoj mnogo važnijoj sceni upoznali i neraskidivo povezali,čast je u razgovoru ispred sebe za stolom gledat lica TIGROVA ma kakav kolor na leđima imali,oni bi svoj kolor trebali nositi na prsima jer leđa nikada i nikome ne okreću.Kada u nekoj budučnosti ugledamo LICE Šolaje i drage mi TIGRICE,Štefa i Tonkice,Mrve i Jeje........ prije nego li im stisnem ruku i pozdravim ih sigurno neću pogledat kakav im je kolor na leđima jer sam siguran TIGAR IM JE U SRCUi svi će oni biti na velesajmu za dva mjeseca pod zastavom koja je izvezena prije mnogo godina ali sa ponosom i sječanjem kao da je juče bilo.Zato pozdrav TIGROVIMA jer bivših tigrova nema,JEDNOM TIGAR-ZAUVJEK TIGAR,jedino što prihvaćam je kao i u prirodi, moramo znati da postoje mali i veliki tigrovi ali i mali će porasti.
potpisujem (y)
 
BEŠO - SB said:
Koliko mi je poznato MK TIGROVI nastao je na nekim drugim osnovama od ostalih klubova,ljudi u njemu su se na jednoj mnogo važnijoj sceni upoznali i neraskidivo povezali,čast je u razgovoru ispred sebe za stolom gledat lica TIGROVA ma kakav kolor na leđima imali,oni bi svoj kolor trebali nositi na prsima jer leđa nikada i nikome ne okreću.Kada u nekoj budučnosti ugledamo LICE Šolaje i drage mi TIGRICE,Štefa i Tonkice,Mrve i Jeje........ prije nego li im stisnem ruku i pozdravim ih sigurno neću pogledat kakav im je kolor na leđima jer sam siguran TIGAR IM JE U SRCUi svi će oni biti na velesajmu za dva mjeseca pod zastavom koja je izvezena prije mnogo godina ali sa ponosom i sječanjem kao da je juče bilo.Zato pozdrav TIGROVIMA jer bivših tigrova nema,JEDNOM TIGAR-ZAUVJEK TIGAR,jedino što prihvaćam je kao i u prirodi, moramo znati da postoje mali i veliki tigrovi ali i mali će porasti.





 
BEŠO - SB said:
Koliko mi je poznato MK TIGROVI nastao je na nekim drugim osnovama od ostalih klubova,ljudi u njemu su se na jednoj mnogo važnijoj sceni upoznali i neraskidivo povezali,čast je u razgovoru ispred sebe za stolom gledat lica TIGROVA ma kakav kolor na leđima imali,oni bi svoj kolor trebali nositi na prsima jer leđa nikada i nikome ne okreću.Kada u nekoj budučnosti ugledamo LICE Šolaje i drage mi TIGRICE,Štefa i Tonkice,Mrve i Jeje........ prije nego li im stisnem ruku i pozdravim ih sigurno neću pogledat kakav im je kolor na leđima jer sam siguran TIGAR IM JE U SRCUi svi će oni biti na velesajmu za dva mjeseca pod zastavom koja je izvezena prije mnogo godina ali sa ponosom i sječanjem kao da je juče bilo.Zato pozdrav TIGROVIMA jer bivših tigrova nema,JEDNOM TIGAR-ZAUVJEK TIGAR,jedino što prihvaćam je kao i u prirodi, moramo znati da postoje mali i veliki tigrovi ali i mali će porasti.

E moj Bešo :bonk: Koliko kod da sam pokušavao da se u ovu temu više ne petljam, ne ide. Neki dan smo sjedili zajedno za stolom i pričali. Ima razlika od Tigra do Tigra, a ima razlika i od onih koji te boje nose (ili su nosili) iz raznoraznih pobuda :palacdolje: ili iz časti i poštovanja prema nečemu ili nekome. Svoju pripadnost Klubu je pokazao svatko tko je neki k.... napravio za taj Klub, a svoju pripadnost bikerskom svijetu su svi imali prilike pokazat. I jesu, neki više, neki manje. Svoju pripadnost Tigrovima imaju prilike prikazat svake godine za npr. Ilača prije mjesec dana (tko nije mogao ili imao novaca ići motorom, mogao je autobusom koji je besplatno vozio), proslave obilježavanja godišnjica brigade (a još ni jedne godine nisam na spomenutom događaju susreo nikoga od njih. Možda ih je sram :neznam: )
Za kraj, žalosno, ali i ja sam sad naučio da i među Tigrovima postoje Tigrovi i postoje mačkice koje se busaju u prsa i viču da su najbolji i najjači, a kad zagusti da su prvi štakori koji napuštaju brod. Znam da preostali članovi znaju da mogu u svakom trenutku računat na moju pomoć i da ču biti najsretniji da taj Klub traje i traje i da prenosi ono nešto što je bila moja ideja, a to znaju samo rijetki. Znam da ču biti ponosan kad odrade svoj 1. Winter, ali ću isto tako biti tužan i razočaran ako se u isto vrijeme ne sjete svih onih 363 poginula pripadnika 1. Gardijske brigade i svih onih koji su svoju krv prolili za slobodnu nam Lijepu Našu. Kao i svih onih koji su svoju, ne mladost, nego djetinjstvo dali da bi nama bilo danas bolje. Da se ne sjete pokojnog Gavrana :misli: Hvala Bogu pa on ima danas i svoju ulicu u Zagrebu i ako na taj dan nisu u stanju barem tamo otići zapaliti svijeću (isti dan vozi i autobus na mjesto pogibije Damira Tomljenovića - Gavrana) onda se ja javno odgrađujem od takvih tigrova i moju podršku, potporu i pomoć nikad neče imat.
I sad stvarno za kraj, ljudi nemojte se zazat sa stvarima koje su ne samo meni, nego i večini ljudi svetinja :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:

Ovu temu kako sam otvorio, tako je sad i zaključavam jer mi se gade neki komentari, a administratori i moderatori kad zaključe da tema ima budučnost nek je otključaju.
 
Status
Not open for further replies.