MK Tigrovi

Status
Not open for further replies.
Samo informacija da se moje ime više ne veže uz ovaj Klub, jer ja od danas više nisam član :naklon: :naklon:
 
Istupi kada i koliko hočeš ali, JEDNOM TIGAR, ZAUVIJEK TIGAR.
 
RRZagreb said:
Samo informacija da se moje ime više ne veže uz ovaj Klub, jer ja od danas više nisam član :naklon: :naklon:
U zakašnjenju,ali ako je od srca onda je časno i nikad nije kasno,čestitke svim M.K. TIGROVIMA i dalje ćemo se družiti
          i nadam se kao i dosad svi skupa (klubovi i pojedinci) organizirati što više humanitarnih,memorijalnih akcija u našoj
          državi jer mislim da se samo tako još uvijek možemo držati skupa a ne se rasuti kao sitni pijesak kroz široko okno od
          mriže a što se tebe tiče ako je istina Bože moj jeli demokracija ili nije,svatko ima svoj pogled na svijet oko nas i svaka
          noč prije jutra ima svoje snove i razmišljanja kao i svaki novi dan je novo iskustvo čim ustaneš iz kreveta i neka mi
          svi vi držite glave ponosno i časno a to se odnosi i na tebe frendu mislim da ti je jasno.
         
          PAPILLON I "M.K. DUHOVI"-BIOGRAD NA MORU
 
ja gledam samo ispred sebe  :misli: jer sjetim se filma ne okreči nse sine  :mrgreen:  (y) (y)
 
RRZagreb said:
Samo informacija da se moje ime više ne veže uz ovaj Klub, jer ja od danas više nisam član :naklon: :naklon:
Prijatelju, kada budes sebi pravio boje napravi i meni nesto slicno....Dobro doso u klub....Zivio ti meni!!! (y) :D
 
Sve nas je više free  (y)
 
Brada14 said:
i ja sam od danas Free Rider

šališ se  :misli:
pa tko će nas dočekati na winteru  :shock:
 
pa 4 ero vas je ošlo,sve dragi prijatelji,jeb ga :misli:
 
Gluvi said:
pa 4 ero vas je ošlo,sve dragi prijatelji,jeb ga :misli:

Ma, gluvi šta se sekiraš? .... nisu oni otišli nikud  :wink: oni su s nama kao i dosad.  Nego, dosad sam imao prijatelje u klubu "Tigrovi" ,  a sad imam i to
i prijatelje izvan kluba.... :wink:
 
Status
Not open for further replies.