MK Tigrovi

Status
Not open for further replies.
rus said:
e moj Djuka nema od Tigrica ništa,a druženje i vožnja to svakako
prijatelju čestitan na osnovanom  klubu i do skorog viđenja na nekom sljedečem susretu,

e pa blu blu ak im pomogne ima da napune kavez začas  :LOL:
 
cestitke
MK IMOTSKI SOKOLOVI
 
....puno sreće,zdravlja i kilometara....ostalo bu samo došlo... :piva: :piva: :piva:
 
Čestitamo i želimo Vam svako dobro  (y)

MK All Saints- Sesvete
 
RRZagreb said:
Prijatelji svima hvala na lijepim željama. Jedva čekam da vas sve opet vidim!  (y)
Čestitam Štefek! Sada ste i službeno klub. Želim Vam puno sretnih druženja i pređenih kilometara u svoje i u ime MK DVIJE ROTE !!!!!
 
STRSLJAN said:
Dečki uspješno ste odradili ovaj papirnati dio posla-česitke  (y) a sad je vrijeme za zajedničke vožnje i druženje
Sve najbolje svim članovima od mene i MK JASTREB
:misli: Kolko ja znam oni su se i do sada i više nego uspješno vozili i družili  :klopa: :piva: :biker: :povraca: (y)
 
Pozdrav "TIGROVIMA" od Mustač benda!  :gitara:  (y) Puno dobre vožnje i Hladnog piva! :bananapivo: Ps.neka vide da nas ima! :biker:
 
mbend said:
Pozdrav "TIGROVIMA" od Mustač benda!  :gitara:  (y) Puno dobre vožnje i Hladnog piva! :bananapivo: Ps.neka vide da nas ima! :biker:

Pa jedna od ljepših ako ne i najljepša čestitka do sada  (y) :piva:
 
KAJNOVA said:
:misli: Kolko ja znam oni su se i do sada i više nego uspješno vozili i družili  :klopa: :piva: :biker: :povraca: (y)

da al ja se nisam imala priliku vozit s njima, kak ne kužiš?
pa je vrijeme za zajedničke đireve
 
    ma za pive smo uvjek spremni  (y) Pa to je i glavni cilj susreta, da malo popričamo,  :raving: popijemo   :piva: i zapjevamo kao nekad uzdignute glave! :peace:  :gitara:
 
mbend said:
    ma za pive smo uvjek spremni  (y) Pa to je i glavni cilj susreta, da malo popričamo,  :raving: popijemo   :piva: i zapjevamo kao nekad uzdignute glave! :peace:

Hebate, ovo je još jedna runda  :peace: :bananapivo: :piva: :banana: :gitara: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Sve najbolje i nek vam je cesta uvijek suha.Pozdrav od MERLINA I CRNE,a posebno Tonkici i Antoniji. :bananapivo: :skuter: :gitara: :pjevajuci:
 
čestitke i od mene u ime "MK GALEBI"  :cool:
 
RRZagreb said:
Hebate, ovo je još jedna runda  :peace: :bananapivo: :piva: :banana: :gitara: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
bože,bože oprost in ,sami alkoholičari,samo ture zbrajaju,ma naprosto mi nije jasno šta vide u toj pivi :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Status
Not open for further replies.