MK UNITED - Žepče (BiH) od 12.07.2013 do 14.07.2013

Added to Calendar: 12-07-13, 13-07-13, 14-07-13

Gato said:
Vid ga kako ju samo tuzno nosi sutradan ujutro. :LOL:
Iako mi vegetacija okolo nekako neliči Žepču izraz lica je nekako u stilu:,,Đubrad jedna,kako vas nije stid,kako bi vama bilo da nekoj vašoj netko ovo uradi,mrš,mrš,perverznjaci jedni,mrš...".
 
BEŠO - SB said:
Iako mi vegetacija okolo nekako neliči Žepču izraz lica je nekako u stilu:,,Đubrad jedna,kako vas nije stid,kako bi vama bilo da nekoj vašoj netko ovo uradi,mrš,mrš,perverznjaci jedni,mrš...".

Ma to ti je na onoj poznatoj pjescanoj plazi u Žepču :LOL:, a Kica, istina, bas ne izgleda najsretnije. :mrgreen:
 
Traži se crveni cuko nestao 14.07.2012 u Žepču.Nagrada slijedi za bilo kakvu provjerenu informaciju.
Pretendiro da bude maskota MK UNITED
poslednja fotografija fotografija snimjena tog datuma
 
Lenaxp said:
Traži se crveni cuko nestao 14.07.2012 u Žepču.Nagrada slijedi za bilo kakvu provjerenu informaciju.
Pretendiro da bude maskota MK UNITED
poslednja fotografija fotografija snimjena tog datuma

...jesi siguran...tko zna koliko je kučića i kakvih okotila  :misli:  :LOL: 
 
Pozz,
        samo vas pratim....
                                  Da je Prgo tu sad bi rekao koliko još dana. (y)
 
hrvojetot said:
...jesi siguran...tko zna koliko je kučića i kakvih okotila  :misli:  :LOL:
Samo je jedan original,sve ostalo su bijedne kopije,čije.....hm (y)
 
Lenaxp said:
A ovakvi komentari na nešto upućuju. :misli:


:eyebrow:
 
Vikend prije kod nas, pa onda kod vas, mogli bi se dobro družiti u najmanju ruku kao na našem Winter party-u :piva:

 
leva said:
Vikend prije kod nas, pa onda kod vas, mogli bi se dobro družiti u najmanju ruku kao na našem Winter party-u :piva:
E to je bilo nezaboravno,sreća pa ih na vrijeme doma potegoh jer da smo ostali još 1h ne bi došli do ponedjeljka.
 
Oooo, dva (rock) razloga vise da dodjem, sudeci po plakatu... (y)
 
Lenaxp said:
E to je bilo nezaboravno,sreća pa ih na vrijeme doma potegoh jer da smo ostali još 1h ne bi došli do ponedjeljka.

Pa i ovako ste ja mislim skoro u ponedjeljak ušli  (y)
 
švagan said:
Alo, ima li živih? Svi pogubili moj broj telefona jelte... :jesus:

(y)
Ako treba sad ti pošaljem broj!
Kad budem u vašoj mahali tebe prvog zovem ako budem sam. :0648: