MK Veterani Zagreb - Udbina, 12.09.2009.

Added to Calendar: 12-09-09

Dan hrvatskih mučenika i prikupljanje Spomen-kamenja sa stratišta gdje su kroz povijest pogubljeni Hrvati, pod nazivom Ride to the Wall ( Jaši do Zida ) trebao bi biti dovoljan razlog da se vidimo, ali ako napišem da će biti janjetine i gulaš od divljači znam da će vas to dodatno zaintrigirati  :D :D uz malo gitare od Mustač Benda i nešto osvježavajućeg pića druženje bi moglo biti zabavno...
 
jccar said:
VIDIMO SE , POZDRAV  (y)

a diš ti bez mene i Ivića ponit ćemo ti sok od anjanjasa :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
može li ova fešta proći bez ličkih poskoka  :misli:
NE MOŽE , pa mi smo odma iza drugog brda i doplazit ćemo sigurno  (y)
biti će to točka na i ovogodišnjih mnogobrojnih druženja sa predobrim ljudima  :zaljubljeni:
 
LEON-a said:
može li ova fešta proći bez ličkih poskoka  :misli:
NE MOŽE , pa mi smo odma iza drugog brda i doplazit ćemo sigurno  (y)
biti će to točka na i ovogodišnjih mnogobrojnih druženja sa predobrim ljudima  :zaljubljeni:

Hoću li dobiti ličku putovnicu,pošto sam više na plitvicama,(dva brda dalje)nego u Zagrebu. :misli:
 
Tigar5 said:
Hoću li dobiti ličku putovnicu,pošto sam više na plitvicama,(dva brda dalje)nego u Zagrebu. :misli:

samo jedan mali  :hug:  generacijo moja

ima nas IZ zagreba više nego U zagrebu   :pelvic_thrust2:

:wave: vidimo se
 
brajo1100 said:
a diš ti bez mene i Ivića ponit ćemo ti sok od anjanjasa :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

E ANJANJAS AL ČEŠ I TI IČI  SAMO VI DOĐITE BIT ČE SVEGA :LOL: :LOL: :LOL:
ZNAŠ DA JA NEBI KRENIJA DA VAM SE NEJAVIM (y)
 
jccar said:
E ANJANJAS AL ČEŠ I TI IČI  SAMO VI DOĐITE BIT ČE SVEGA :LOL: :LOL: :LOL:
ZNAŠ DA JA NEBI KRENIJA DA VAM SE NEJAVIM (y)
pa di ti smis bez nas da nam negdi zalutas
 
LEON-a said:
može li ova fešta proći bez ličkih poskoka  :misli:
NE MOŽE , pa mi smo odma iza drugog brda i doplazit ćemo sigurno  (y)
biti će to točka na i ovogodišnjih mnogobrojnih druženja sa predobrim ljudima  :zaljubljeni:

a navečer fešta u MOTO PUB-a kod Mira do rane zore :bananapivo: :klopa:
 
Može jedno pitanje , evo ovako zakaj se nosi kamenje na Udbinu i kakvo kamenje i zašto u Udbinu ?
 
tenk said:
Može jedno pitanje , evo ovako zakaj se nosi kamenje na Udbinu i kakvo kamenje i zašto u Udbinu ?

Evo ti Link pa čitaj
http://www.mk-veterani.hr/content/view/137/206/
 
Kakvo je mjesto za kampiranje, i može neka karta ili opis kako doći do vas?....Pozdrav......
 
Fric said:
Kakvo je mjesto za kampiranje, i može neka karta ili opis kako doći do vas?....Pozdrav......

Ako si bio po moto susretima trebao bi znati kakvo je mjesto za kampiranje: Livada, šator, vreća ...
Kako doći do Udbine  :misli: :misli:
Pa, možeš auto cestom ili starom cestom preko Plitvica:
Zagreb,Karlovac,Slunj,Plitvice,Korenica,Udbina.
Ako ima još kakvih nejasnoća, molio bih pitanja na PP.