MK Veterani Zagreb - Udbina, 12.09.2009.

Added to Calendar: 12-09-09

Hvala svima koji su bili na Udbini i vidimo se dogodine u proljeće na otvaranju Crkve hrvatskih mučenika.
 
klek said:
Hvala svima koji su bili na Udbini i vidimo se dogodine u proljeće na otvaranju Crkve hrvatskih mučenika.

pozdrav... sretno stigli i jako nam je drago što smo se upoznali. Svakako  se vidimo u proljeće  :)
 
Pozdrav svima koje sam upoznao i koje poznajem.
Hvala Veteranima na dobroj organizaciji.
Fico moras dati Bestijama cd od Kavalira.
Sve  (y)




(Powered by frubar.net)
 
Iako potrgan što od piča što od bolesti nekako sam se uspel dokotrljati doma.
Pozdrav svekolikoj ekipi sa druženju u Udbini. (y)
 
zagor70 said:
Fico moras dati Bestijama cd od Kavalira.

  :mrgreen: još tražimo prevodioca da bi "ubrali" mustače   :mrgreen:  a kad to gradivo savladamo,idemo dalje


                                                               (y)
 
Conte said:
Iako potrgan što od piča što od bolesti nekako sam se uspel dokotrljati doma.
Pozdrav svekolikoj ekipi sa druženju u Udbini. (y)

:misli: :misli: :misli: Isus te radova  :misli: zjeban mi je bio izgleda onaj tudum od Međimurske hiže kad te nisam vidio  :D :D (y)
 
Evo da se i ja malo oglasim nakon malog odmora, nadam se da sam bil dovoljno brz na šanku, da niste dugo čekali cugu i da nis bil škrt na dcl-itrima. Zahvalil bi se svima koji su bili prisutni u ime MK Veterani - Zagreb i svoje osobno.
Zahvalil bi se i gazdi "Grand Marketa" u Veljunu, koji nas je poćastio Votkom (na dolasku u Udbinu) i pićem na povratku, kao i susjedu našeg prijatelja iz UBMC-a Karlovac, koji nas je poćastio pićem na putu za Udbinu.
Vidimo se i dogodine.  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)

 
A evo i priopćenja: http://www.mk-veterani.hr/content/view/360/1/

Još jednom, hvala svim sudionicima moto defilea "Jaši do Zida"!
 
Nikoga po imenu neću prozivati, svi ste bili genijalni i hvala vam na podršci ovog našeg projekta.
Haugh!!
 
Evo i kratka obavijest o provedenoj humanitarnoj akciji u sklopu moto defilea "Jaši do ziida" u Udbini.

http://www.mk-veterani.hr/content/view/360/1/