MK Veterani Zagreb - Udbina, 12.09.2009.

Added to Calendar: 12-09-09

Obavještavaju se Članovi mkv Zabok i ostali motoristi koji idu u Udbinu da je okupljanje i polazak u 15.30h u petak sa bezinske na industrijskoj cesti u Zaboku.
Plan je da se po staroj karlovačkoj dokopamo benzinske na Turnju i priključimo ostalim sudionicima ovog projekta.
Vidimo se!!
 
toma said:
  Ide li se iz Zagreba organizirano ili svako po svome ?  :misli:
   

Dio naše ekipe kreće prema Udbini u petak u 16,30, s OMV-ove pumpe, iza naplatnih kućica u Lučkom, pa ako ti to odgovara, slobodno se pridruži, dapače.  :mrgreen:
Za sve informacije o polasku, možete kontaktirati vođu puta Fidelisa, na mob: 095 9020 429.
 
barba969 said:
idem ja,,, ali krećem u petak poslije podne,,,, oko 16-17 sati
Koliko ti treba do udbine?
Di ces se smjestit u petak?
Mozda bi i ja krenuo u petak
 
toma said:
  Ide li se iz Zagreba organizirano ili svako po svome ?  :misli:
   

Organizirani polazak s OMV pumpe poslije naplatnih kućica u Lučkom u petak - 16 sati i 30 minuta.
Sve informacije na 095 9020 429 - Fidelis.
 
zagor70 said:
Koliko ti treba do udbine?
Di ces se smjestit u petak?
Mozda bi i ja krenuo u petak

hm, do udbine mi "odokativno" treba cca 4 i po urice  :misli:
smjestit ću se u šator  8)
i kreni u petak, bit će ti lijepše putovati, bar će biti toplije neg rano ujutro  :shock:
 
Žaklin8 said:
Dio naše ekipe kreće prema Udbini u petak u 16,30, s OMV-ove pumpe, iza naplatnih kućica u Lučkom, pa ako ti to odgovara, slobodno se pridruži, dapače.  :mrgreen:
Za sve informacije o polasku, možete kontaktirati vođu puta Fidelisa, na mob: 095 9020 429.
Zahvaljujem na iscrpnim  odgovorima  , petak sam zauzet dosta sa poslom , al sam sredil subotu pa ćemo ja i moja bolja polovica  krenut    ujutro oko 6 ( i pridružit vam se prije mise . . . ) :mrgreen: (y)
 
      Bilo bi dobro da se mi koji krećemo u subotu ujutro (dovljno rano da stignemo u Udbinu prije mise) dogovorimo i nađemo negdje pa zajedno krenemo. Daj prijedlog
 
barba969 said:
hm, do udbine mi "odokativno" treba cca 4 i po urice  :misli:
smjestit ću se u šator  8)
i kreni u petak, bit će ti lijepše putovati, bar će biti toplije neg rano ujutro  :shock:
Da znam ali imam danas jos neke obaveze pa cu ipak sutra krenut negdje oko 06,00








 
ok
se vidjamo u udbini
 
OldBoy said:
       Bilo bi dobro da se mi koji krećemo u subotu ujutro (dovljno rano da stignemo u Udbinu prije mise) dogovorimo i nađemo negdje pa zajedno krenemo. Daj prijedlog

A da bude isto OMV iza naplatnih kučica u Lučkom u 6.00 :misli:
 
beštije kreću u 08.30 ,ako se neko želi priključiti iz zadra i okolice
 
bili... i ovoga puta se doma suhi vratili  :D   
evo i nekoliko fotkica sa gradilišta crkve hrvatskih mučenika














 
Eto i mi stigli zivi i zdravi bilo je super pozdrav Veteranima i ekipi iz Medzimurske hize znaju koji su  (y) (y)
 
hvala na prekrasnom druženju mk veterani zagreb i pozdrav svim "dječacima" i "djevojčicama" iz ostalih klubova ,  koji su na motorima, po ne baš idealnom vremenu  :kisa:, došli na udbinu.

velika pusa purgeru tigru 5 i "malom" fići i njegovoj prekrasnoj pratilji. poseban  :hug: kratkokosom cochizu .

ako bog da, vidimo se i iduće godine, na istom mjestu, ispred-od srca se nadam- završene crkve.

:D
 
(y) ma vrhunski kako i treba a i dosad je tako bilo  (y)
pozdrav svim dragim prijateljima koje sam vidio i proveo ugodne trenutke sa njima  (y)
Ipak poseban pozdrav Mustačima hahahaha zarazili su me sa ovim cd-om  (y) (y) (y)
ne ruži z natikači hahahaha (y) (y) (y)
be-he
 
Beštija said:
(y) ma vrhunski kako i treba a i dosad je tako bilo  (y)
pozdrav svim dragim prijateljima koje sam vidio i proveo ugodne trenutke sa njima  (y)
Ipak poseban pozdrav Mustačima hahahaha zarazili su me sa ovim cd-om  (y) (y) (y)
ne ruži z natikači hahahaha (y) (y) (y)
be-he

  :D  Hvala prijatelju također pozdrav tebi i tvojim "zvirima" i i beštijima! (y)
 
Hvala LEON-a,pusa i tebi ali ovaj puta iz Zagreba. :DVračam se  :cijpadrva: :pila: :hrana: :bananalove:
Pozdrav ekipi iz ,,male švicarske,,kao i MK Veterani-ma na dobroj organizaciji. (y) (y)
Upravo me upozorava moj zmaj,da Vas sve skupa pozdravim. :blahblah:možda dobijem :nasilni:ako ovo vidi.
Sreća,što nezna uključiti kompjutor  :ples: :ples: :ples: :ples: