MK VJEŠTICE - Ogulin, 13.-15.08.2010.

Added to Calendar: 13-08-10, 14-08-10, 15-08-10

Evo malo detaljnije info o susretu:

Mjesto radnje: SRC Kneja (putokazi će se nalaziti na raskrižjima cesta)

Evo kratkih uputa da nam se ne pogubite na putu:

Oni koji dolaze starom cestom iz smjera Zagreb - Karlovac  ili  preko Kapele preko Josipdola i Oštarija nastavljaju prema centru Ogulina, prolaze pokraj Frankopanskog kaštela i nakon cca 1 km skreću lijevo i nastavljaju cestom prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Oni koji dolaze sa autoceste, izlaz Ogulin, skreću desno nakon naplatnih kućica i prolaze centar Ogulina, prolaze mimo Frankopanskog kaštela i nakon cca 1 km je skretanje ulijevo i nastavljaju cestom prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Oni koji dolaze iz smjera Rijeka – Vrbovsko prođu Ogulinski Hreljin i nakon nogometnog igrališta s desne strane skreću desno prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Također se može i cestom od Novog Vinodolskog prema Ogulinu, preko Stalka  (N. Vinodolski – Ogulin  65 km).

Petak:

          Lazy chain
          Lazy lizards

Subota:

U prijepodnevnim satima panoramska vožnja sa turističkim vodičem - jednom vješticom na dva kotača - obilazak Ogulina i njegovih znamenitosti.

          Defile: 15 h
          Moto igre
          Džinfis
          Picksiebner
          teta striptizeta i  :ples: :bananapivo: :yoman: do jutra...

Ove godine u ponudi je i paintball.

Dobro nam došli!


Kontakt mob:099/767 6809
                  091/270 5793 Josip
 
Fadil said:
Ja ću doći nešto ranije pa onu travu riješiti dok ne dođu drugi  (y) :misli: (y)
Pazi da nebi stvarno rješavao poslje ove kiše. :hehehe:
 
Pozdrav Vješticama ! Ma ni ove godine nemogu doć (ženi se sin-nisam mogal premaknu termin zamjerili bi mi do kraj života )no zato stiže jaka ekipa "BEZKINTOSA" pa da vide Ogulinčani kak se kupuju bonovi  :D :D :D--"mislil sam na pivu " :LOL: zato neka se pripreme dobro  :D!Nego usput jedna dobro namjerna sugestija - onaj tip kaj je prosle goine pisal da mu je letil pesak u grah treba ga pocastit sve badave a njemu dat zadatak da pronadje onu facu kaj kopa i neka o njemu onda piše i pljuje koliko hoće jer iz pouzdanih izvora znam da Ogulinčani kupuju gume za svoje novce i znaju cuvat motore inače sleduje ""Crveni karton "" :D : :D U svakom slucaju želim Vam dobar provod!!!!!!  (y) (y) (y)
 
Mali Ludjak said:
Moglo bi biti svega na Paintbollu zar ne Skuco :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
A neznam ja se neću igrat.. :mrgreen:
 
Mogu ja motornu pilu uzet, pa da riješim onu šumu koju ste mi uzeli...  :chainsaw: :xmas: :prsti: :mrgreen:
 
The Witch said:
Evo malo detaljnije info o susretu:

Mjesto radnje: SRC Kneja (putokazi će se nalaziti na raskrižjima cesta)

Evo kratkih uputa da nam se ne pogubite na putu:

Oni koji dolaze starom cestom iz smjera Zagreb - Karlovac  ili  preko Kapele preko Josipdola i Oštarija nastavljaju prema centru Ogulina, prolaze pokraj Frankopanskog kaštela i nakon cca 1 km skreću lijevo i nastavljaju cestom prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Oni koji dolaze sa autoceste, izlaz Ogulin, skreću desno nakon naplatnih kućica i prolaze centar Ogulina, prolaze mimo Frankopanskog kaštela i nakon cca 1 km je skretanje ulijevo i nastavljaju cestom prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Oni koji dolaze iz smjera Rijeka – Vrbovsko prođu Ogulinski Hreljin i nakon nogometnog igrališta s desne strane skreću desno prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Također se može i cestom od Novog Vinodolskog prema Ogulinu, preko Stalka  (N. Vinodolski – Ogulin  65 km).

Petak:

          Lazy chain
          Lazy lizards

Subota:

U prijepodnevnim satima panoramska vožnja sa turističkim vodičem - jednom vješticom na dva kotača - obilazak Ogulina i njegovih znamenitosti.

          Defile: 15 h
          Moto igre
          Džinfis
          Picksiebner
          teta striptizeta i  :ples: :bananapivo: :yoman: do jutra...

Ove godine u ponudi je i paintball.

Dobro nam došli!


Kontakt mob:099/767 6809
                  091/270 5793 Josip

Evo malo i slikovitih uputa kome treba
 
XJ DRIVER said:
Mogu ja motornu pilu uzet, pa da riješim onu šumu koju ste mi uzeli...  :chainsaw: :xmas: :prsti: :mrgreen:
Možda bi i tebe riješili sa tom pilom i bacili u kotal!  :klopa: