MK "Vještice" Ogulin - Winter party - 31. 10. 2008.

Added to Calendar: 31-10-08

The Witch

Member
MK "Vještice" Ogulin
- Winter party -
31. 10. 2008.


Kontakt: Dario Matijašić                098/163-0898       
            Dražen Kurelac                098/944-8106       
            Zoran Kirasić                    091/7987366         
            [email protected]

 
yeah...napokon i kod nas party...  (y)
 
:D i to na noć vještica...

Susret je u osmom mjesecu - očekujemo te na obadva događaja.  :hello:
 
Prošle godine bilo.. (y) mislim da će ove biti još bolje.. 8)
Vidimo se... :D
 
:D Potruditi ćemo se da ove godine bude još bolje. Pozdrav svima vama  :hello:
 
Pozdrav!
Znam da je još dugo do Wintera odnosno dana vještica ali ja i moja ekipa smo 100% tamo , tako nas zanima jel će se imati gdje prečoriti. Ukoliko nema organizirano da nam daš neku adresu ili tel od privatnih apartmana, da se možemo organizirati u potpunosti .
Do skorog viđenja!!! :D
 
Bok ekipa! Stavit ću ja informacije čim sve do kraja dogovorimo.

dado.bj said:
Pozdrav!
Znam da je još dugo do Wintera odnosno dana vještica ali ja i moja ekipa smo 100% tamo , tako nas zanima jel će se imati gdje prečoriti. Ukoliko nema organizirano da nam daš neku adresu ili tel od privatnih apartmana, da se možemo organizirati u potpunosti .
Do skorog viđenja!!! :D

Koliko vas dolazi otprilike? Probati ćemo nekaj riješiti pa ako ne bude išlo onda ću ti dati popis privatnih smještaja u blizini.
 
Bok Witch!
Za sad nas je  2 para ali do tad se možda prikrpi još ko u ekipu, reci mi samo gdje je dobro i da nas ne ožene po novčaniku ,  tako da bi se  možda ostalo koji dan duže.
Pozdrav.
 
ja sam do sad imao tradiciju dolazit u Ogulin.

ALI...
nakon ovog susreta bi molio da se objavi cijenik da vidim hoću li doć.
Jer cijene su bile ko u Sheratonu a ipak ja nemam doma štampariju....
Nemojte se ljutit al 25kn za grah i 10kn za 2dcl cole, ito sky cole je za mene previše.

zabava je bila super ko i svake god, ovo nije ništa zlonamjerno nego samo pitam da se sad nebi svi sjatili na mene.... (y)
 
Mala ispravka, grah je bio 20 kn a sa onom finom domaćom kobasom 25 kn. Ja ove godine jela i skuplji po susretima.
A jbg trebao si piti pivo, bilo 10 kn, žestica po 5 kn. Slažem se s tobom za colu tak da nema nikakve zamjerke na taj komentar (piće nije bilo od kluba).

Samo ti dođi, ako treba ja te častim sa nekoliko boca cole i to one prave  :jesus: :LOL:
 
The Witch said:
Mala ispravka, grah je bio 20 kn a sa onom finom domaćom kobasom 25 kn. Ja ove godine jela i skuplji po susretima.
A jbg trebao si piti pivo, bilo 10 kn, žestica po 5 kn. Slažem se s tobom za colu tak da nema nikakve zamjerke na taj komentar (piće nije bilo od kluba).

Samo ti dođi, ako treba ja te častim sa nekoliko boca cole i to one prave  :jesus: :LOL:

ma nije problem lova stvar je principa.
volio bi doć al nisam siguran vidit ću kak bude gazdarica rekla ;)
 
Hello Vještice....

kako stvari stoje moglo bi se dogodit da i zamorci dođu.....hvastaju se i rossievci da bi z nama....a morti dobimo i rawene.....to bi nas bilo 6.....bilo bi zgodno znat za kaki jeftini smještaj da vozači ne ostanemo suha grla......to mi se desilo sad kod Jastrebova.....bljaf, bil sam na radajneru :povraca: .......
 
Mjesto radnje: Vatrogasni dom Oštarije
Vrijeme radnje 31.10.2008.
Za mjuzu zaduženi: The Trio.

Rješavamo jednu prostoriju gdje će se moći prespavati u vrećama. A imam i brojeve telefona za rezervaciju soba ali mi je rokovnik ostao doma pa vam to stavim sutra.
 
Jel i snijeg dogovoren za tada da ne izostanu i zimske igre  :misli:
Bravo Skuco za dom  (y)