MK "Vještice" Ogulin - Winter party - 31. 10. 2008.

Added to Calendar: 31-10-08

Sobe možete rezervirati u restoranu "Ive" na Sabljacima, cijena je 100 kn/osobi noćenje + doručak, ako vas je više u grupi malo pregovarajte s njim oko cijene jer se da dogovoriti sa čovjekom, mob: 098 332 071, vlasnik Ive.

U samoj blizini party-ja, cca 50 m, ima jedna kuća sa 2 dvokrevetne i 1 četverokrevetnom sobom, vlasnik Rude Gračanin, 047 584 090, cijena 50 kn/osobi.
 
dado76 said:
Jel i snijeg dogovoren za tada da ne izostanu i zimske igre  :misli:
Bravo Skuco za dom  (y)
  Ma nema snijega bez brige. Možda pola metra..  :mrgreen:  Još samo da poprićam sa odgovornim oko cijene.  :boks:  :LOL:
 
Ma nema snijega bez brige. Možda pola metra..  1Mr. Green  Još samo da poprićam sa odgovornim oko cijene.  boks  LOL





cijene snijega ili :misli: :misli: :mrgreen:
 
Je li otvoren hotel u Josipdolu? To bi trebalo Oštarijama biti bliže nego Sabljaci, a koliko se sjećam cijene su im vrlo pristupačne.
 
Taj hotel preporučujem svima. Uredno, čisto, a jeftino i  super ljubazno osoblje.
 
amanita said:
Je li otvoren hotel u Josipdolu? To bi trebalo Oštarijama biti bliže nego Sabljaci, a koliko se sjećam cijene su im vrlo pristupačne.
A šta se ti brineš pa imaš di spavat..  :LOL:
 
ciroo said:
Ma nema snijega bez brige. Možda pola metra..  1Mr. Green  Još samo da poprićam sa odgovornim oko cijene.  boks  LOL





cijene snijega ili :misli: :misli: :mrgreen:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Vidim da i sa tobom moram popričat.!  :ujaja:
 
skuco said:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Vidim da i sa tobom moram popričat.!  :ujaja:




DA!!! :B:

Vidim da si  dodal sliku sad ja moram nešto promjenit. :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
ciroo said:
DA!!! :B:

Vidim da si  dodal sliku sad ja moram nešto promjenit. :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
                                                                                                                                                A šta ću kad si mi lijep.!  :mrgreen:
 
Što se tiče Hotela Josipdol situacija je ovakva:
Soba sa vlastitom kupaonicom za 1 osobu iznosi: 224,00 kuna (uključujući doručak)
Soba sa vlastitom kupaonicom za 2 osobe iznosi: 328,00 kuna (uključujući doručak)
dakle, od dve, tri, četiri osobe soba iznosi 164,00 kune po osobi.
Sobe sa zajedničkom kupaonicom, tj. na 10 soba ima jedna kupaonica i takve sobe po
osobi iznose 108,00 kuna (uključujući doručak).
S tim da do podne treba napustiti sobe.

Rezervacije na tel. 047/ 581 766.

 
a jel se zna lokacija di ce bit party?
 
The Gambler said:
a jel se zna lokacija di ce bit party?

:misli: pa piše nekoliko postova prije...
U domu u Oštarijama. Dolaziš?
 
dado76 said:
Jel i snijeg dogovoren za tada da ne izostanu i zimske igre  :misli:
Bravo Skuco za dom  (y)

Ako bude snijege natjecanje u grudanju Vještice i  Adventureri, jel može?   :wink:
 
dado76 said:
Dogovoreno, već spremam grude u zamrzivaču  :jesus:
  Ako ne nać ću ja već nešto za gađanje..  :pistoles:  :LOL:
 
:shock: Pa se ti sad igraj s njima  :LOL: :LOL:, ali nisu oni tako opasni Dado  :wink:  :mrgreen: