MK "Vještice" Ogulin - Winter party - 31. 10. 2008.

Added to Calendar: 31-10-08

The Witch said:
:misli: pa piše nekoliko postova prije...
U domu u Oštarijama. Dolaziš?

sorry...nisam cital...naravno da dolazim..u ogu sam...  (y) jos bi moja ekipa trebala doc...bar troje jos... super..vidimo se...nadam se da ce vrijeme bit dobro da mogu s motorom..samo da nepada nis...
 
ciroo said:
Ja mislim da moramo popit "koju" PIVU i da riješimo te probleme. :piva: :piva:
                                                                                                                                                          Naravno! Prvo piva pa  :box:  :LOL:
 
da, neki će se točiti alkoholnim, a neki sa bijelim etiketama sa 0,00 ‰  :shock:
 
ovako je bilo na putu, a ovako je izgledao poslije Ćirin motor..........!







(Powered by frubar.net)

i vidimo se ja se nadam.
 
ovako je bilo na putu, a ovako je izgledao poslije Ćirin motor..........!






He,he! Spor sam ali sam još uvjek ispred tebe. :biker: :skuter:
 
Vještice su rastjerale kišu

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|HR|HR000|OGULIN&metric=1

 
Pozdrav svima

mene zanima da li ima gdje grijano mjesto za spavanje u vrečama ili nešto slično blizu susreta?
 
Hey...jel ima ko broj od Prpe u Oštarijama, on renta one male sexy bungalove, i koliko ima km od partija do tam? Ijel ima rije po cesti do tam?
 
...ide li tko iz pravca Ozlja ili Karlovca na party????
...trebao bi mi prijevoz od gore da ne vučem Zlatka iz Ogulina po mene i onda nazad....
 
z-1000mk said:
Hey...jel ima ko broj od Prpe u Oštarijama, on renta one male sexy bungalove, i koliko ima km od partija do tam? Ijel ima rije po cesti do tam?

Ne znam na koga misliš... Jesi siguran da se čovjek tako zove?
 
trxa said:
...ide li tko iz pravca Ozlja ili Karlovca na party????
...trebao bi mi prijevoz od gore da ne vučem Zlatka iz Ogulina po mene i onda nazad....

ja si nekaj razmisljam krenut za Ogulin ali nisam jos siguran :misli:
ovisi o vremenu...
 
The Witch said:
Ne znam na koga misliš... Jesi siguran da se čovjek tako zove?
:misli:
Ja više nisam siguran ni kak se ja zovem, ali prije spuštanja na Karlobag gore na vratniku poslje hotela možeš proč kroz tunel a možeš i desno do vidikovca, e on je desno od vidikovca?  :shock:

Fuck, zaboravi ja sam zabrijal da je party u Gospiću a ne Ogulinu, dobro da sam skužil na vrijeme... :mrgreen:
 
z-1000mk said:
:misli:
Ja više nisam siguran ni kak se ja zovem, ali prije spuštanja na Karlobag gore na vratniku poslje hotela možeš proč kroz tunel a možeš i desno do vidikovca, e on je desno od vidikovca?  :shock:

Fuck, zaboravi ja sam zabrijal da je party u Gospiću a ne Ogulinu, dobro da sam skužil na vrijeme... :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
Evo ljudi malo uputa za one koji ne znaju doći na mjesto događaja.

Ako idte autocestom: izlaz Ogulin, onda skrenete lijevo prema Oštarijama i poslije mosta s desne strane je dom u Oštarijama.
Ako dolazite starom cestom iz smjera Zagreb-Karlovac ili Like idete u smjeru Ogulina i prije mosta u Oštarijama s lijeve strane je dom u Oštarijama.
Ako dolazite starom cestom iz smjera Rijeke prođete Ogulin, idete prema Josipdolu,Oštarijama i poslije mosta s desne strane je dom u Oštarijama.