Mmotoplus,Saša,ostali...

Fireblade2

New member
U dilemi sam - dva zuba više na zadnji zupčanik ili jedan manje napred ili tvornički.Velika dilem znam,ali aj malo komentara,naravno provjerenih :mrgreen: .
 
Mogu ti ja izbit koji zub ako oces. Posto si mi prijatelj necu ti uzet nista. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
 
ZOKA said:
Mogu ti ja izbit koji zub ako oces. Posto si mi prijatelj necu ti uzet nista. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Pa da izgleda ko ti? :mrgreen: :mrgreen: :brush:
Rekao bih ti da ostaviš original ali ako imaš problema u šikani moj savjet ti je jedan zub naprijed. Slično je a ipak manja razlika nego dva iza. Osim toga puuuuno je jeftinije.
 
Hmm.. ja sam malo citao na stanim izvorima o toj temi, i uglavnom koliko sam shvatio izbor trkaca je serijski ili ako motor bas nema dosta snage 1 manje napred, dok ovi hardcore stunteri stavljaju 1 manje napred i 2-3 vise iza..

Ako hoces subjektivno misljenje mislim da suza ima i previse konjanika samo ih treba znat usmjerit, a ako zavoje naucis sigurno prolazit u nizoj brzini jos bolje.. nema beda ako je prekratka imas jos par milja u crvenom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Odlično pitanje, i mene bi interesirale provjerene informacije oko toga...?
 
Fireblade2 said:
U dilemi sam - dva zuba više na zadnji zupčanik ili jedan manje napred ili tvornički.Velika dilem znam,ali aj malo komentara,naravno provjerenih :mrgreen: .

Na Suzi imamo dva zupcanika vise na zadnjem i tako nam odgovara. Mogli bi slobodno jos malo skratiti prijenos jer se 3. brzina nigdje ne zakucava, a motor se i dalje moze voziti 3-4-5. Sa jednim zubom naprijed, mogao bi dobiti taman 3 do kraja tamo gdje treba a na ciljnoj mozda iskoristis i 6. brzinu. Emil sa ovim prijenosom na ciljnoj ne salta u 6. ja saltam.
 
Mate ako oces i tebi bi moga jedan :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sta si ljubomoran :p
 
http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=129


Što reći.... :naklon:
 
Samo moram naglasit da ova mjerenja ako su mjerena po kilometar satu na motoru onda to nije vise ista brzina jer kilometar sat je spojen direktno na masinu, a ne na kolo. Promjenom lancanika kilometar sat vam krade kilometre jer je bazdiran na tvornicke lancanike.
Fireblade2 koliko ga ja znam obicno ne gleda na "celer" vise obrati paznju u retrovizor
 
Fireblade2 said:
U dilemi sam - dva zuba više na zadnji zupčanik ili jedan manje napred ili tvornički.Velika dilem znam,ali aj malo komentara,naravno provjerenih :mrgreen: .


Kakvo vrijeme radiš na Grobniku?
 
Kad smo ga stopali zadnji put vrtio se oko 1.42, 1.43 najbolje mu je bilo i sluzbeno 1.42
 
ZOKA said:
Kad smo ga stopali zadnji put vrtio se oko 1.42, 1.43 najbolje mu je bilo i sluzbeno 1.42

Svaka čast!

Nemoj pretjerivati sa prenosom jer ćeš više izgubiti na puštanju gasa nego šta ćeš dobiti.
Ja imam dva zuba nazad i 16/42 na crb1000rr i nemam potrebe skraćivati još više, ali to ovisi od motora do motora...
 
Pa to si ti, ja sam iz Splita sto sam u tebe kupio amortizer volana. Vozio sam HONDU CBR954RR. Sad sam je prodao i narucio sam CBR1000RR.
Samo bi me zanimalo koje si vrime radio s CBR1000RR i koje si gume stavio za pistu. Nebi bilo lose ni da mi kazes kako si ovjes nastelao.
 
ZOKA said:
Kad smo ga stopali zadnji put vrtio se oko 1.42, 1.43 najbolje mu je bilo i sluzbeno 1.42

Cekaj, cekaj. Pa on se nesto pretio da sam mu ja spor, pa moje sluzbeno vrijeme (naravno prije pada) mjereno na susretu je isto 1:42 dobro mozda 1:42:9, ali nesluzbeno vrijeme na klap timeru mi je 1:40. Oooo pa to ce biti borbe :) :) :)
 
Neka drago mi je bas ce bit zanimljivo :shock: zamisli da mi inajmimo stazu za sebe i nabacimo par svojih trka. Mislim da bi se imalo sta pisat sljedeci misec dana.
 
ZOKA said:
Pa to si ti, ja sam iz Splita sto sam u tebe kupio amortizer volana. Vozio sam HONDU CBR954RR. Sad sam je prodao i narucio sam CBR1000RR.
Samo bi me zanimalo koje si vrime radio s CBR1000RR i koje si gume stavio za pistu. Nebi bilo lose ni da mi kazes kako si ovjes nastelao.

Vrijeme ćeš vidjeti ovaj vikend na Alpe Adriji. Ja priznajem samo službena vremena, ali ako ne bude ispod 40 vješam kacigu o klin... :wink:
Vozimo svi na Pirelliu jer je najpovoljniji, a ovjes ne znam napamet a i još se igram sa njim.... Kada ti stiže "PILA"?