MMS-moto požega ???- servis Aprilia

VOPA said:
Tinki vinki je zvijerka,manje vremena mu treba da ubrza do 50 nego da se zaustavi s te brzine. :mrgreen:
Ćujem da si prodao motor Juri iz vtc????
 
Do mene dopiru informacije da je g.mms br.1 za dvocilindraše pa me zanima dali servisira i honde tj. imam neki mali (valjda )problemčić pri naglom ili naglijem puštanju spojke ona zacvili . Spojka kao takva inače ne proklizuje pri naglom otvaranju gasa.

Hvala.
 
urarmili said:
Do mene dopiru informacije da je g.mms br.1 za dvocilindraše pa me zanima dali servisira i honde tj. imam neki mali (valjda )problemčić pri naglom ili naglijem puštanju spojke ona zacvili . Spojka kao takva inače ne proklizuje pri naglom otvaranju gasa.

Hvala.
pola kvačila ti radi za prednji cilindar a pola za zadnji pa onda pošto naglo puštaš kvačilo- dok se ne dogovore te dvije  polovice dolazi do zastrugavanja i cviljenja  :jesus:
 
zvonko situm said:
pola kvačila ti radi za prednji cilindar a pola za zadnji pa onda pošto naglo puštaš kvačilo- dok se ne dogovore te dvije  polovice dolazi do zastrugavanja i cviljenja  :jesus:

Čekaj Šile šta je to normalno da zacvile :misli:
 
urarmili said:
Do mene dopiru informacije da je g.mms br.1 za dvocilindraše pa me zanima dali servisira i honde tj. imam neki mali (valjda )problemčić pri naglom ili naglijem puštanju spojke ona zacvili . Spojka kao takva inače ne proklizuje pri naglom otvaranju gasa.

Hvala.
pa kad se sa više cilindara nije susretao ...  :LOL:
 
zvonko situm said:
naravno da nije normalno...

iz tebe treba izvlačit riječi  :? u čem je problem i kako ga riješit?? :misli:

 
jel ima u MMS-u kakvih kawa ruksaka??? :misli: :misli:

kak su cjene???i ak ima koja slika..
trazil sam na stranici ali nisam nasao nosta.. (y)
hvala
 
@Matej: jesam,idući tjedan bi trebali napravit primopredaju dok on još nešto riješi. Kako je rekao da te poznaje, rekao sam mu da te može zamoliti da nazoveš Čmekija da pita o motoru ako ga nešto zanima,motor inače ima oko 4000 km. Nadam se da nije problem.
 
VOPA said:
@Matej: jesam,idući tjedan bi trebali napravit primopredaju dok on još nešto riješi. Kako je rekao da te poznaje, rekao sam mu da te može zamoliti da nazoveš Čmekija da pita o motoru ako ga nešto zanima,motor inače ima oko 4000 km. Nadam se da nije problem.
Ma kakav problem,samo gas!
 
Iz Vt, radi u Pitomači.
Ništa, kad riješimo taj transfer, ak mi propadne jedna kupovina moram u MMS štogod naručiti.
 
ja sam za sad u shoei-ju ... jebat ga, kad sam kupovao, imao sam para....  :LOL:

ali sve kritike koje sam čuo za spajkija su bile OK ...  (y)
 
urarmili said:
Do mene dopiru informacije da je g.mms br.1 za dvocilindraše pa me zanima dali servisira i honde tj. imam neki mali (valjda )problemčić pri naglom ili naglijem puštanju spojke ona zacvili . Spojka kao takva inače ne proklizuje pri naglom otvaranju gasa.

Hvala.

jel možda neko zna šta bi to moglo bit :misli:  da ne otvaram novu temu

Hvala
 
sačekaj čika MMS-a ..... zauzet je puno... pa čim se dočepa neta, vjerujem da će bar nešto komentirati ...  (y)
 
zvonko situm said:

e kad starci polude  :LOL:

daj ne zaj..  ak mi moš reć reci ak nemoš nikom ništa  ,poštovanje uživaj
 
urarmili said:
e kad starci polude  :LOL:

daj ne zaj..  ak mi moš reć reci ak nemoš nikom ništa  ,poštovanje uživaj
problem ti se pojavio zato što su ti se zajele lamele u korpu a također i čelične lamele zajele na srce kvačila...
 
zvonko situm said:
problem ti se pojavio zato što su ti se zajele lamele u korpu a također i čelične lamele zajele na srce kvačila...

šta bi trebo kupit lamele ili moram i korpu  :misli:

Hvala
 
urarmili said:
šta bi trebo kupit lamele ili moram i korpu  :misli:

Hvala
kad rastaviš, znat ćeš... vidjet ćeš na čemu je oštećenje ...  :wink: