MMS-moto požega ???- servis Aprilia

strasilo said:
kad rastaviš, znat ćeš... vidjet ćeš na čemu je oštećenje ...  :wink:


Mislio sam saznat prije rastavljanja koliko bi me ta zabava otprilike došla
 
urarmili said:
Mislio sam saznat prije rastavljanja koliko bi me ta zabava otprilike došla
gle stari... Istina je da je Šile majstor i pol.. pa i bolji... ali ipak nije vidovnjak... a nema ni rengenski vid ...  :mrgreen:
 
strasilo said:
gle stari... Istina je da je Šile majstor i pol.. pa i bolji... ali ipak nije vidovnjak... a nema ni rengenski vid ...  :mrgreen:

E tu griješiš ,prošli put mi je popravio motor preko telefona za 2 sekunde je detektiro kvar i reko kako ga rješit a prije toga sam bio kod 3 majstora koja su na glasu kao najbolji pa nisu znali
 
urarmili said:
E tu griješiš ,prošli put mi je popravio motor preko telefona za 2 sekunde je detektiro kvar i reko kako ga rješit a prije toga sam bio kod 3 majstora koja su na glasu kao najbolji pa nisu znali
pa i sad ti je detektirao kvar... ali kako može znati jel oštećena korpa ili lamela...  :misli:
 
strasilo said:
pa i sad ti je detektirao kvar... ali kako može znati jel oštećena korpa ili lamela...  :misli:
pa čuje! :mrgreen:
 
-TekMa_46- said:
jel ima u MMS-u kakvih kawa ruksaka??? 

kak su cjene???i ak ima koja slika..
trazil sam na stranici ali nisam nasao nista..
hvala
Aj provjerim ti sutra pa ti napišem ovdje sve (y)
:piva:
 
Nema na čemu,,zaista  :mrgreen:
Jer:Zvao sam ih maloprije ,i nažalost,trenutno nemaju ništa od ruksaka na stanju,ali mogu naručiti što ti srce zaželi  :mrgreen:
Pa ako želiš nekakvu narudžbu ,imaš na stranici kontakt tel. pa se dogovoriš s njima sve  (y)
:piva:
 
Zorro said:
Nema na čemu,,zaista  :mrgreen:
Jer:Zvao sam ih maloprije ,i nažalost,trenutno nemaju ništa od ruksaka na stanju,ali mogu naručiti što ti srce zaželi  :mrgreen:
Pa ako želiš nekakvu narudžbu ,imaš na stranici kontakt tel. pa se dogovoriš s njima sve  (y)
:piva:

(y) (y) (y)
nema problema...budem ja mozda i otisao do njih ak budem isao sta pokraj..(ak budu starci htjeli vozit :mrgreen: :mrgreen:)
:piva: :piva:
 
ima majica, jakni, ruksaka... ali u dolasku. Naručeno je.... nadam se samo da će doći dok sunce jače zasja, do 15.03 će biti.. :wink:
 
mms said:
ima majica, jakni, ruksaka... ali u dolasku. Naručeno je.... nadam se samo da će doći dok sunce jače zasja, do 15.03 će biti.. :wink:

ak budem u prilici doci cu pogledati.. (y) (y)
A kak budu cjene?? :D
 
ima li

- tekstilnih moto hlača vel. 52 do cca 500kn?
- prednji malo veći vizir za mog Pegasa do cca 400kn?
 
ima textilnih hlača br 52 ... a ako iskoristiš članstvo u klubu.... mogla bi ti i cijena pasati ... ;)
 
strasilo said:
ima textilnih hlača br 52 ... a ako iskoristiš članstvo u klubu.... mogla bi ti i cijena pasati ... ;)
ZNAM da ne radiš u mms-u :mrgreen:,no odi pogledati ako s :mrgreen:tigneš do servisa kako izgleda Yoshimra na mom motoru,krepat ćeš od smjeha,zlo i naopako. :palacdolje:
 
matej said:
ZNAM da ne radiš u mms-u :mrgreen:,no odi pogledati ako s :mrgreen:tigneš do servisa kako izgleda Yoshimra na mom motoru,krepat ćeš od smjeha,zlo i naopako. :palacdolje:
bio sam danas u trgovini... A baš bi mogao sutra i do servisa.. nisam bio tamo već dva tjedna...  :(
 
strasilo said:
bio sam danas u trgovini... A baš bi mogao sutra i do servisa.. nisam bio tamo već dva tjedna...  :(

:shock: :shock: :shock: nevjerujem pa zar je to moguce??  :mrgreen:
 
matej said:
ZNAM da ne radiš u mms-u :mrgreen:,no odi pogledati ako s :mrgreen:tigneš do servisa kako izgleda Yoshimra na mom motoru,krepat ćeš od smjeha,zlo i naopako. :palacdolje:

nemoj reći da si na ovo mislio ...  :jesus: :LOL:
 
da je ostala ona crna plastika na repu motor bi izgledao 10 puta bolje..