MMS-moto požega ???- servis Aprilia

Kad umjesto da slusaju motor kako radi oni DAJ DA VIDIM KAKO TO IDE, KOLIKO JE GRAVIRAN I JEL IDE TO NA ZADNJI  a onda :bicikler:
 
Evo naše uzdanice koja je tražila grip u Županji a njega nigdje :mrgreen:. Gripovi iz Županje otišli su za Marof :mrgreen:
 
matej said:
Evo naše uzdanice koja je tražila grip u Županji a njega nigdje :mrgreen:. Gripovi iz Županje otišli su za Marof :mrgreen:
ma u prvoj trci je još bilo gripa ( treći ), al me zato u drugoj kolega iz vlastitog kuglačkog kluba pogodio odma na stratu :zid:
 
mms said:
ma u prvoj trci je još bilo gripa ( treći ), al me zato u drugoj kolega iz vlastitog kuglačkog kluba pogodio odma na stratu :zid:
I točno ispred moje lože si ispravio motor....čini mi se da ti je pad sjebao hladnjak  :misli:

Nama matorcima baš i ne stoji asvalt ispod guzice i leđa....bilo mi te žao !!
 
zvonko situm said:
I točno ispred moje lože si ispravio motor....čini mi se da ti je pad sjebao hladnjak  :misli:

Nama matorcima baš i ne stoji asvalt ispod guzice i leđa....bilo mi te žao !!

viš, nisam još istovario motor i pregledao... :misli: znam samo da mi je upravljač kao na starom rogovom biciklu jedva sam uspio skretati poslije.... :cry: , a znaš i da svaka luda ima svoje veselje  :wink:  (y)
 
mms said:
ma u prvoj trci je još bilo gripa ( treći ), al me zato u drugoj kolega iz vlastitog kuglačkog kluba pogodio odma na stratu :zid:
sve više sumnjam da te u stvari žele ucmekati. Srušio te alles u Požegi, u Županji tvoj ratnik...ccc.... što si radio tim ljudima :misli:.

Ipak, vidim da ti brtija dobro leži i imaš osmjeh na licu, dakle, sve je manje više OK:  (y)
 
mms said:
ma u prvoj trci je još bilo gripa ( treći ), al me zato u drugoj kolega iz vlastitog kuglačkog kluba pogodio odma na stratu :zid:
A stari moj šta ćeš kadf nije svaka staza za brutalnog Fiata,nego vidio sam,kad ga opališ po gasu prvo proklizuje a onda kad se zgrije guma naglo je propet,ustvari ti si tamo bio POWER WITHOUT CONTROL....ali zato bit će još utrka i nadam se da će rane zacjeliti pa onda samo gaaaassss...

btw imam 1600 km od servisa :mrgreen:
 
miro said:
sve više sumnjam da te u stvari žele ucmekati. Srušio te alles u Požegi, u Županji tvoj ratnik...ccc.... što si radio tim ljudima :misli:.

Ipak, vidim da ti brtija dobro leži i imaš osmjeh na licu, dakle, sve je manje više OK:  (y)
alles :shock: :misli: misliš promet. Malo sam im prestar i prebrz  :mrgreen: , a oni manje više mladi, ali svakako željni :wink:
 
mms said:
alles :shock: :misli: misliš promet. Malo sam im prestar i prebrz  :mrgreen: , a oni manje više mladi, ali svakako željni :wink:
valjda promet, da, znaš da te srušio u Pž.  :(

Neka, bit će trka još, prilika za dobre rezultate. Što se vožnje tiče, neko nešto priča, a uvijek neko nešto priča,  neko ima neku teoriju, ali ti si na stazi, prije na stazi i cesti, svagdje si bio ok, ja to vidio, ja to doživio, nemam što reći, u Pž je malo takvih, definitvno ne toliko svestranih.   (y)
 
mms said:
385 kn - 12% forumaških, navali narode..... (y)
ovo s 12 posto...može malo više informacija o tome ??
na što sve vrijedi taj popust i kak doći do njega ??
 
darQ said:
ovo s 12 posto...može malo više informacija o tome ??
na što sve vrijedi taj popust i kak doći do njega ??
dodješ i kažeš; ja sam "Džo" sa foruma i to je to...
 
jel to vrijedi i za motore ?
ak ću kupt npr desetku izađe me 10 000 kn jeftinije zato što sam forumaš ???
:shock:
 
demza said:
Pise na stranici na cega se koji popust odnosi...
http://www.mms-moto.hr/akcije.htm

Lektira djecace ;)
i di sad tu šta piše o akciji za forumaše :neznam:
...
...

dječače...
...
...