MMS-moto požega ???- servis Aprilia

strasilo said:
e, zamislite koga sam danas sreo...  :misli: ....

prenosi vam pozdrave i jedva čeka da VAS vidi ...  :LOL:
jebote ljudi kak se Boris promjenio,super izgleda jedino bi promijenio stomatologa na njegovom mjestu!
 
ali da ne ispadne da se ja samo zadžebavam... danas sam pravio društvo jednoj (nadam se) zadovoljnoj mušteriji MMS-a ....  ... nova mušterija iz OS ... 


Ja sam i vise nego zadovoljan poslom koji su decki napravili.
 
vatrogasac said:
Ja sam i vise nego zadovoljan poslom koji su decki napravili.

jesi dobro pregledao jel bilo viska djelova??


ako nije, izes take majstore! :jesus:
 
Evo danas bio na servisu naravno u MMS-u ma sve super nemam rijeći primjedbe  (y) moja preporuka svima je MMS- Požega  (y) i da @ strašilo: ja sam pio vruću čokoladu i bila je taman fino topla da zagrije neznam kak je tvoj kakao tak vruć  :misli:
 
simba said:
Ja bi trebao ujutro u mms požega, ali kako da nadjem gdje je?
Idem da naručim neku taljigalicu.

nemreš fulat ak pićiš autoputom sve ti ljepo piše skidaš se za Požegu i pićiš cirka 25-30km sa desne strane budeš vidio škodine zastave  :misli: i prodajni salon od W (folcvagena) nakon toga ti INA benzinska i onda dođeš na raskršće gdi ti piše obilaznica ljevo centar desno pićiš desno i nakon cca 600-700m vidjel budeš nemreš fulat s ljeve strane na zgradi veliki natpis AKCIJA POPUSTI VELIKO SNIŽENJE ispod malim slivima MMS i to ti je to i da malo je cesta razrovana s jedne i druge strane :misli:
 
simba said:
Dolazim iz pravca Vinkovci, Đakovo, Pleternica....

eh ja dolazim iz krivog smjera tj. suprotnog valjda ti bude straško znal pomoći  (y)
 
simba said:
Dolazim iz pravca Vinkovci, Đakovo, Pleternica....
ako ideš iz pleternice vozi samo ravno, na rotoru prođi ravno, prekto trga ravno, preko 2 raskršća ravno i onda s desne strane ti je mms, vidjet ćeš reklamu na zgradi.  (y) (y)
 
simba said:
E, pa krasno, hvala, budem našao mms.
Samo kad bi oni brzo odradili motorćek....!
Strašilo, misliš da te pokupim da mi praviš društvo de ne promašim mms i da se ogrebeš za kakao?
sam procijeni šta je najbolje za tebe...  (y)

nacrtao sam ti mali putokaz, a za pivo sam uvijek...  :mrgreen:
 
Pozdravljam Simbu i nadam se što bržoj isporuci motora...  (y)
 
Evo, sad se i ja mogu pohvalit da sam u subotu bio u MMSu. Možda sam imao malo prevelika očekivanja zbog ovog foruma al nisam baš ostao paf..  :misli: Mislim, skužio sam da Mr. MMS ima neke mušterije pa je mene "hendlao" neki šegrt il votever, a taj me baš nije impresionirao... Mislim, možda sam ja zahebana mušterija al ono...jel... :misli:
 
demza said:
Sip, ima neke nove odjece u MMS-u... Mamipara :mrgreen:

Samo da ova kisa ne pada :( Ovaj tjedan bi otisao vidjeti.
 
Bekspejs said:
Evo, sad se i ja mogu pohvalit da sam u subotu bio u MMSu. Možda sam imao malo prevelika očekivanja zbog ovog foruma al nisam baš ostao paf..  :misli: Mislim, skužio sam da Mr. MMS ima neke mušterije pa je mene "hendlao" neki šegrt il votever, a taj me baš nije impresionirao... Mislim, možda sam ja zahebana mušterija al ono...jel... :misli:
ma nisi zahebana mušterija, (ako se ne varam, djevojka + kolega u Tvom društvu ) svaka kritika je dobrodošla za unaprijeđenje rada, šegrt odmah - 10% na plaći  :wink: i doživio sam Te, sorry ako nismo ispunili Tvoja očekivanja, ali vidio si i sam da je bila malo poooveća gužva u trgovini kad si ti bio, a svi normalno žele i zaslužuju pažnju. Još sam imao isporuke dva nova motora taj dan i 3 iz servisa koje sam ja servisirao - popravljao i sve to u zguralo u tri sata ... stvarno ne mogu na sve strane odjednom, a svima se žuri, meni najviše da svima udovoljim. Možda da si nazvao, mejlao, pa da sam Ti rekao da dodješ do 9 kad nije gužva, pa kakao, pa sokić, pa ovo pa ono, ali subota između 10 i 13 je uvijek kritična, pogotovo ako je sunce....... Sorry još jednom, bude bolje kad dodješ po pilu, obaćajem, kakao ne bude prevruć, piva bude hladna, privjesci gratis  (y)... 
 
mms said:
ma nisi zahebana mušterija, (ako se ne varam, djevojka + kolega u Tvom društvu ) svaka kritika je dobrodošla za unaprijeđenje rada, šegrt odmah - 10% na plaći  :wink: i doživio sam Te, sorry ako nismo ispunili Tvoja očekivanja, ali vidio si i sam da je bila malo poooveća gužva u trgovini kad si ti bio, a svi normalno žele i zaslužuju pažnju. Još sam imao isporuke dva nova motora taj dan i 3 iz servisa koje sam ja servisirao - popravljao i sve to u zguralo u tri sata ... stvarno ne mogu na sve strane odjednom, a svima se žuri, meni najviše da svima udovoljim. Možda da si nazvao, mejlao, pa da sam Ti rekao da dodješ do 9 kad nije gužva, pa kakao, pa sokić, pa ovo pa ono, ali subota između 10 i 13 je uvijek kritična, pogotovo ako je sunce....... Sorry još jednom, bude bolje kad dodješ po pilu, obaćajem, kakao ne bude prevruć, piva bude hladna, privjesci gratis  (y)...   

Ma nema beda... Ionak mi je srce lupalo ko ludo dok sam gledao buduću... - ne mislim na curu..  :mrgreen: Danas, sutra sređujem kredit i dolazim opet!  (y)
Nemoj slučajno kolegi dat manju plaću! Bude se on naučio trgovat kad-tad  :wink:
A situacija je bila ovak: Ja dođem i stanem kraj buduće (ER6f) i kraj Versys-a.. I, rekoh, Nije ni taj Versys bezveze pa ajd, da ja dozvolim trgovcu da mi ispriča bajke za jedan i drugi motor pa da vidim... I pitam ja njega da mi oh malo usporedi, ono, plus minus, jer ipak, cijena je jako slična,a motori različiti... A veli on, "Pa, to su ti u principu isti motori pa ono, koji ti se više sviđa...".  :shock: Veli moja cura na to "To sam ti mogla i ja reć..."  :mrgreen: A onda sam još uletio u razgovor o ABS/neABS, a to mi je još manje trebalo...  :LOL: Enivej, počeo sam sređivat neke papire pa se vidimo...  (y)
 
Sip said:
A ne ovaj put cu se opametiti idem u trgovinu samo kad je sefica tamo, sa onima barabama necu vise da divanim :wink:

Sefica je u servisu. Dobila je bubicu u uho za Tigcraft. Boris nije odusevljen :mrgreen:
Al sefica ima posljednju rijec 8)
 
demza said:
Sefica je u servisu. Dobila je bubicu u uho za Tigcraft. Boris nije odusevljen :mrgreen:
Al sefica ima posljednju rijec 8)

Neka, neka, idem prvo u servis. U trgovinu ne idem vise (osim po novi motor, prvo sa frendom, a onda i sam).

Tigcraft :misli: