MMS-moto požega ???- servis Aprilia

a možda dotični zna da se motor mora probati....  :wink: ... ili jednostavno zna ...  :mrgreen:

no, da se ja malčico pohvalim sa novom kacigom "kupljenom" u MMS-u ....  :mrgreen:
 
Bekspejs said:
Da... dotični vlasnik je vjerojatno oduševljen time da mu se vozikaju na motoru za kojeg on misli da negdje miruje u servisu...  :misli: :?
nisam se ja sam vozio nego me je Boris provozao oko 500 m na kavu i natrag a on vozi i moj i svaki motor koji dođe na servis,uostalom to je naša interna stvar papci.

Drugi put kad dam motor na servis moram zabranit Borisu da ga proba :LOL:,faging šit. picajzle ajd još i pošaljite PP Maxsisu i tužite nas :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
miro said:
to se ne priča da si se vozio na tuđem motoru... cccc.... :? :? :? :?
nije se on VOZIO, NITI SE NETKO MOŽE I SMIJE VOZITI NA TUĐEM MOTORU U KOJI JE U SERVISU, pa čak niti dirati. Ja osobno sam ga provozao u sklopu probne vožnje nakon servisa, a vezano uz gelirani sic, provjeru rada motora pod opterećenjem, itd..., a bilo i kofi tajm :wink: nemam uopće potrebe za objašnjavanjem, pogotovo ne Miri koji vrlo dobro zna stroga pravila ponašanja u MMS-u  (y)
 
provozaću ja taj tvoj, pa makar ti morao kakao platiti ...  :jesus:
 
matej said:
nisam se ja sam vozio nego me je Boris provozao oko 500 m na kavu i natrag a on vozi i moj i svaki motor koji dođe na servis,uostalom to je naša interna stvar papci.

Drugi put kad dam motor na servis moram zabranit Borisu da ga proba :LOL:,faging šit. picajzle ajd još i pošaljite PP Maxsisu i tužite nas :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
nisam vidio da si napisao, ali Maxis nam bude sigurno platio kavu čim se nađemo na hrpi... (y)
 
No dobro, na stranu ovo s tuđim motorima...
Zanima me zašto na webu nemate slike i cijene kaciga? Eo, ja npr. kupujem kacigu za curu i HJC su mi nekako simpatične glede cijene i kvalitete, a nisam ni razmišljao o tome da je probam kupit u MMS-u..
Pošto mi je i Karlovac i Požega na istoj udaljenosti, radije bih u prvi servis motora uklopio i kupovinu kacige pa, ono...jel...  :wink:
 
mms said:
nisam vidio da si napisao, ali Maxis nam bude sigurno platio kavu čim se nađemo na hrpi... (y)
Ma nekad misliš najbolje i podjeliš sa frendovima a zli jezici vrebaju iz svakog ugla i tuđu brigu brinu!!!!

Usput bi te nešto zamolio,sutra bi trebao biti u zagrebu u 17 h popodne sa ženom i planiram ići motorom da se ne jebem kroz krkljanac a i alfa mi je riknila(pumpa vode).

Mogu li doći po motor u 13 h molim te  :misli: tako da stignem u zg,please!!!! :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli:
 
Bekspejs said:
No dobro, na stranu ovo s tuđim motorima...
Zanima me zašto na webu nemate slike i cijene kaciga? Eo, ja npr. kupujem kacigu za curu i HJC su mi nekako simpatične glede cijene i kvalitete, a nisam ni razmišljao o tome da je probam kupit u MMS-u..
Pošto mi je i Karlovac i Požega na istoj udaljenosti, radije bih u prvi servis motora uklopio i kupovinu kacige pa, ono...jel...  :wink:
Nije to baš tako lako, ako nisi ažuran na webu sa modelima i cijenama, onda problemi. Uglavnom, cijena ista ko u Karlovcu, tako da nema probljema... može kako želiš (y)
 
Bekspejs said:
No dobro, na stranu ovo s tuđim motorima...
Zanima me zašto na webu nemate slike i cijene kaciga? Eo, ja npr. kupujem kacigu za curu i HJC su mi nekako simpatične glede cijene i kvalitete, a nisam ni razmišljao o tome da je probam kupit u MMS-u..
Pošto mi je i Karlovac i Požega na istoj udaljenosti, radije bih u prvi servis motora uklopio i kupovinu kacige pa, ono...jel...  :wink:
Odi u MMs i bit ćeš zadovoljan,ja jesam,uvijek (y) (y) (y),imaju veliki izbor a osoblje je strućno i motoristički obrazovano :wink:
 
matej said:
Ma nekad misliš najbolje i podjeliš sa frendovima a zli jezici vrebaju iz svakog ugla i tuđu brigu brinu!!!!

Usput bi te nešto zamolio,sutra bi trebao biti u zagrebu u 17 h popodne sa ženom i planiram ići motorom da se ne jebem kroz krkljanac a i alfa mi je riknila(pumpa vode).

Mogu li doći po motor u 13 h molim te  :misli: tako da stignem u zg,please!!!! :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli:
a jel smijem probat motor i povesti na njemu Miru na kavu ako naiđe..... :misli:

Radih danas na njemu, no kiša stalno propaduje i nisam ga još probao, a opran je. Mislim da sutra možeš dojahati po njega i GAS... (y)
 
HJC cl-x5 CRNA kao na slici,to je moj izbor i s tim se vozim i zadovoljan sam!!! a cijena realna 1100 kn (y) (y)
 
mms said:
a jel smijem probat motor i povesti na njemu Miru na kavu ako naiđe..... :misli:

Radih danas na njemu, no kiša stalno propaduje i nisam ga još probao, a opran je. Mislim da sutra možeš dojahati po njega i GAS... (y)
Evo ovaj put sa iznimkom smiješ ali ga nemoj jako turirat,smiješ do 2  tisuće okretaja :wink: :LOL:.

Hvala za pranje (y) (y),znaći štima u 13 h ili će biti još danas gotov pa da dođem ranije???

Ajde da definiramo u koliko da dođem i ja se bum držal dogovora :misli:.
 
matej said:
Evo ovaj put sa iznimkom smiješ ali ga nemoj jako turirat,smiješ do 2  tisuće okretaja :wink: :LOL:.

Hvala za pranje (y) (y),znaći štima u 13 h ili će biti još danas gotov pa da dođem ranije???

Ajde da definiramo u koliko da dođem i ja se bum držal dogovora :misli:.

čim provozam zmaja, javim se mobijem, a moram i Miru naći da mi drži vagu kad budem vozio po zadnjem na 2k okretaja :mrgreen:
 
Ne bojte se za Maxxisa,on se sigurno neće ljutiti,pogotovo nakon što je probao SXV,a i sretan je jer ovo mu je bio prvi povratak iz Požege u povijesti a da mu nije trebao kišnjak.
 
mms said:
nije se on VOZIO, NITI SE NETKO MOŽE I SMIJE VOZITI NA TUĐEM MOTORU U KOJI JE U SERVISU, pa čak niti dirati.

Mrzim taj servis, ne mozes ni vidjeti tudji motor :? a ne provozati, jednom rijecju krajnje degutantno :shock: i to bi se trebalo poboljsati.

 
Ajde kad vi svi pljujete po MMS-u ja mogu reći samo sve  (y) (y) (y) (y) (y)

to je ekipa koju preporučam svima, nije im teško otvoriti motor u 9 navečer i poslije se opiti još s nama  :mrgreen:

jedino je gazda malo zaheban  :jesus:
 
mms said:
nije se on VOZIO, NITI SE NETKO MOŽE I SMIJE VOZITI NA TUĐEM MOTORU U KOJI JE U SERVISU, pa čak niti dirati. Ja osobno sam ga provozao u sklopu probne vožnje nakon servisa, a vezano uz gelirani sic, provjeru rada motora pod opterećenjem, itd..., a bilo i kofi tajm :wink: nemam uopće potrebe za objašnjavanjem, pogotovo ne Miri koji vrlo dobro zna stroga pravila ponašanja u MMS-u  (y)

Evo za sve one koji nemogu kao ja pobrusiti gumu do zadnjeg milimetra meni se gazda ponudio da on to nabrzinu odradi  (y)  :mrgreen:
 
asq said:
Evo za sve one koji nemogu kao ja pobrusiti gumu do zadnjeg milimetra meni se gazda ponudio da on to nabrzinu odradi  (y)  :mrgreen:

Eeeee to mogu i ja :oops:
 
Sip said:
Eeeee to mogu i ja :oops:

Pa što nisi nesrečo jedna, nisam ti dao motor da ideš tinejđerke loviti sa žućkom 
 
asq said:
Pa što nisi nesrečo jedna, nisam ti dao motor da ideš tinejđerke loviti sa žućkom 

Uhvatile me na brzinu :shock: :shock: nisam se ni snasao,


a i MMS je pravi servis :mrgreen: (to da ne bude off)