MMS-moto požega ???- servis Aprilia

SM rules said:
koliko vremena treba od Crikvenice do Požege sa autom

max 4 sata. mi prevozili neke stvari sa otvorenim kamioncicem i dosli za 4 sata od broda do crikvenice (tocnije do baraca) sa stajanjima.
 
mr.mee said:
max 4 sata. mi prevozili neke stvari sa otvorenim kamioncicem i dosli za 4 sata od broda do crikvenice (tocnije do baraca) sa stajanjima.
ja mislio da više, jebeno (y)
 
mms said:
nije se on VOZIO, NITI SE NETKO MOŽE I SMIJE VOZITI NA TUĐEM MOTORU U KOJI JE U SERVISU, pa čak niti dirati. Ja osobno sam ga provozao u sklopu probne vožnje nakon servisa, a vezano uz gelirani sic, provjeru rada motora pod opterećenjem, itd..., a bilo i kofi tajm :wink: nemam uopće potrebe za objašnjavanjem, pogotovo ne Miri koji vrlo dobro zna stroga pravila ponašanja u MMS-u  (y)
jamačno da znam, red i zakon, čvrsta ruka, nema ulazaka u radno područje, nemam tu što reći (y), malo sam isplašio čovjeka. Strah je dobar ko ga ima.  :mrgreen:
 
mms said:
čim provozam zmaja, javim se mobijem, a moram i Miru naći da mi drži vagu kad budem vozio po zadnjem na 2k okretaja :mrgreen:
hvala, znaš da sam ja strašljiv, da vozim što lakše, koliko je to moguće uz tebe :mrgreen:, a i ne trebaš me vagati, stolni tenis me spustio na 75 kg.  :wink:  sxv mi je bio dovoljno iskustvo.  :mrgreen: (y)
 
Sync VŽ said:
Ajde kad vi svi pljujete po MMS-u ja mogu reći samo sve  (y) (y) (y) (y) (y)

to je ekipa koju preporučam svima, nije im teško otvoriti motor u 9 navečer i poslije se opiti još s nama  :mrgreen:

jedino je gazda malo zaheban  :jesus:
da malo... :wink:

evo, svečano izjavljujem da sam i ja s ducatijem koristio usluge mms servisa ( sa zadovoljstvom urađenim, kao i pristupom) i da sam dao kanarinca na vožnju mms-u, opet s punim povjerenjem.

ako kome što nije jasno što sam rekao objasnit ću mu u 4 oka ili 6 ako taj isti nosi naočale, po mogućnosti na pp.  :mrgreen:

(y) (y) (y)
 
kawasaki, aprilia, ducati.... sve to rade u MMS-u, ali ipak još nisu dorasli jednom suzukiju....  :jesus:
 
strasilo said:
kawasaki, aprilia, ducati.... sve to rade u MMS-u, ali ipak još nisu dorasli jednom suzukiju....  :jesus:
hebo te moj motor :mrgreen:

imaš koju sliku od mog mopeda?
 
Pozdrav iz Zagreba drugovi!!!!!"

To MMS:idem u kineski na mlade miševe (y)
 
strasilo said:
imam, samo neznam smijem li ju staviti ...  :mrgreen:
ma može pa na sicu se gotovo i ne poznaju otisci !!!! :mrgreen:,što se mene tiće moš sa njim radit šta oćeš , samo nemoj pasti jer ako padneš tvoj je (y).
Evo došao iz zagreba upravo,uhhhh,umoran i sit te idem šlafen :?
 
matej said:
ma može pa na sicu se gotovo i ne poznaju otisci !!!! :mrgreen:,što se mene tiće moš sa njim radit šta oćeš , samo nemoj pasti jer ako padneš tvoj je (y).
Evo došao iz zagreba upravo,uhhhh,umoran i sit te idem šlafen :?
de da ja padnem pa da motor bude moj! odličan način za nabavit si motor.  :mrgreen: (y) (y) (y)
 
matej said:
ma može pa na sicu se gotovo i ne poznaju otisci !!!! :mrgreen:,što se mene tiće moš sa njim radit šta oćeš , samo nemoj pasti jer ako padneš tvoj je (y).
Evo došao iz zagreba upravo,uhhhh,umoran i sit te idem šlafen :?
šta će mi ako padnem...  :jesus:
 
strasilo said:
šta će mi ako padnem...  :jesus:
Dao bog da nagodinu po 950sm budemo plesali svi skupa NADAM SE NEKIM PROLJETNIM AKCIJAMA U MMS-u,nego kad dodem drugi puta a to je uskoro budemo otišli na đir pa da ja malo isprobam legendu od k87 a ti ktm-a (y) (y),pozdrav drug!!!!
 
miro said:
de da ja padnem pa da motor bude moj! odličan način za nabavit si motor.  :mrgreen: (y) (y) (y)
Nažalost i to se događa,prije neki dan dvojica braće u Vt su išli pogledat jedan Pegaso negdje u okolici te ovaj stariji i iskusniji ode probat motor i vrati se krvav :LOL: :LOL:,jebi ga oš neš moraš kupit kad se tako što dogodi.
 
matej said:
Dao bog da nagodinu po 950sm budemo plesali svi skupa NADAM SE NEKIM PROLJETNIM AKCIJAMA U MMS-u,nego kad dodem drugi puta a to je uskoro budemo otišli na đir pa da ja malo isprobam legendu od k87 a ti ktm-a (y) (y),pozdrav drug!!!!
Misliš da ćeš nakon TOG tvog tzv motora moći obuzdati snagu i brzinu THE K87 ..... :lolcry:

(y)
 
matej said:
Nažalost i to se događa,prije neki dan dvojica braće u Vt su išli pogledat jedan Pegaso negdje u okolici te ovaj stariji i iskusniji ode probat motor i vrati se krvav :LOL: :LOL:,jebi ga oš neš moraš kupit kad se tako što dogodi.
a ti misliš da ga kupim kad padnem???? :shock: :shock: :shock:

onda ništa od toga. Padnem i da ga još kupim. Pa nisam pao s marsa.  :mrgreen:


(y)
 
matej said:
nisam se ja sam vozio nego me je Boris provozao oko 500 m na kavu i natrag a on vozi i moj i svaki motor koji dođe na servis,uostalom to je naša interna stvar papci.

Drugi put kad dam motor na servis moram zabranit Borisu da ga proba :LOL:,faging šit. picajzle ajd još i pošaljite PP Maxsisu i tužite nas :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Ljudi nije bed ! Po meni je poželjno da stručna osoba(serviser) proba motor prije i poslje servisa pa i napravi 20-30km ako treba. 
Matej možeš probati motor ako se negdje sretnemo samo mi se javi. Recimo sad u nedelju u Županji ako dolaziš na SM utrke .
Pozdrav narančastima i ostalima naravno !!!!!!! (y) (y) (y) (y)
 
maxis said:
Ljudi nije bed ! Po meni je poželjno da stručna osoba(serviser) proba motor prije i poslje servisa pa i napravi 20-30km ako treba. 
Matej možeš probati motor ako se negdje sretnemo samo mi se javi. Recimo sad u nedelju u Županji ako dolaziš na SM utrke .
Pozdrav narančastima i ostalima naravno !!!!!!! (y) (y) (y) (y)
biciklistu LUDI (bez uvrede molim,gledao sam na jubitou neki downhill-prestrašno (y) (y),svaka čast)(y),ako budem došao sa puta vidimo se (y)
 
matej said:
Nažalost i to se događa,prije neki dan dvojica braće u Vt su išli pogledat jedan Pegaso negdje u okolici te ovaj stariji i iskusniji ode probat motor i vrati se krvav :LOL: :LOL:,jebi ga oš neš moraš kupit kad se tako što dogodi.
eč je u voznom stanju crne boje ko da niš nije ni bilo imaš temu u birtiji za zorra  (y)