molim za informacije o kawi 636 2006 god

grunf2

Member
molio bi za malo informacija o navedenom motoru posto sam ga iznenada kupio a nisam se predhodno informiso pa bih zamolio sve koji nesto znaju o ovom motoru da daju svoj doprinos u ovoj temi unaprijed zahvaljujem (y)
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,66677.0.html

Ovo ti je tema o Ninji pa zaviri malo, siguran sam da češ nać nešto za sebe, a ako će te još nešto zanimat onda pitaj tamo, nisi morao temu otvarat. :wink: (y)
 
021-333-758 motori Blažević,barba Blaž zna najviše(nitko nezna sve :wink:)
 
evo imas tu nesto  :wink:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,152825.0.html

meni nije jasno kako si motor kupio "iznenadno"  :mrgreen:
 
otvorim oglas vidim cijena mi se ucinila povoljno odem popricam sa prijateljom ( on vozi kawu zx10 iz 2007) posto je motor bio u blizini odemo pogledat motor mi se svidi i eto pazar pade viđo sam te motore da na trkama ubrzanja idu ko ludi i to je sve sto znam o njima sad mi ostaje da prikupim dijelove koji su stradali prilikom udesa pa ako nesto znas javi bio bih zahvalan
 
imam ti ja sat  (y) 200€
 
MILJAK said:
021-333-758 motori Blažević,barba Blaž zna najviše(nitko nezna sve :wink:)

ova honda sta ti je profilna slika jel stoji ispred blaževiceve kuce,bar je stala ovo lito ako je to ta
 
grunf2 said:
posto sam navedeni motor kupio u havarisanom stanju takođe bi mi dobro dosle informacije o dijelovima ja cu navesti koji mi dijelovi nedostaju pa svi oni koji nesto znaju ili imaju zamoli bi da mi jave  dakle ovako : predlja maska sa vizirom, sat, lijeva stravicaona srednja, farovi, i blatobran neznam dali ima neke razlike ali da napomenem da je motor stigo iz amerike, molio bi takođe i za savjete kako najevtinije da prođem unaprijed zahvaljujem

najbolje ti je preko ebay-a narucit zamjenske oklope posto ima tu kod tebe posla,ako ides komad po komda ispast ce te skupo i trebas trazit + kasnije priprema i pituravanje a to ti nikako nije ispalitvo.
a ostale zdrave plastike prodas (y)
 
lucki_radnik said:
ova honda sta ti je profilna slika jel stoji ispred blaževiceve kuce,bar je stala ovo lito ako je to ta
i sad je u njega,bez rezervara i plastika,uskoro opet na cesti....mislija sam da je ispalila mašina u peti misec kad su bile trke na Malačkoj,međutim stara dama se i nakon 75tkm neda,novo ulje,filter,svićice i radi ko nova 8)
 
iskren da budem gledao sam te oklope na emby cito sam na forumu da su jako loseg kvaliteta a nebi ja to znao ni narucit stim da kad  vide da ide za bosnu mozda nebi ni poslali poznajem ovdje nekoliko majstora koji to rade od poliestera pa cu probat preko njh nesto nac mislim da ce mi biti veci problem oko farova i sata
 
grunf2 said:
iskren da budem gledao sam te oklope na emby cito sam na forumu da su jako loseg kvaliteta
Meni stigli neki dan iz Kine i ne bi bas rekao da su lose kvalitete! ABS plastika, pofarbano, naljepnice i preko njih bezbojni!! Sve rupe pasu na milimetar (y)

grunf2 said:
stim da kad  vide da ide za bosnu mozda nebi ni poslali
Zast ne bi slali u Bosnu?? ako salje worldwide tak mu svejedno bila bosna-hrvatska-srbija itd itd...

grunf2 said:
poznajem ovdje nekoliko majstora koji to rade od poliestera pa cu probat preko njh nesto nac
Dok kupis te oklope, pofarbas cijenovno ce te ispast ko ovi kineski a nece ni u pola tak dobro izgledat!

evo da vidis kak izgleda :
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/KAWASAKI-05-06-ZX636-ZX6R-ZX-636-ZX-6R-6R-Ninja-FAIRING_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3efbba393fQQitemZ270511257919QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/FAIRING-KAWASAKI-05-06-ZX6R-ZX-6R-ZX636-ZX-636-ABS-01_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem414b7df488QQitemZ280439420040QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

grunf2 said:
mislim da ce mi biti veci problem oko farova i sata
Sve sta ne mozes naci ziher mozes naci na ebay.u (y)
 
(y)ovak na slici izgledaju super jesil ti mile kupio za 636 zanima me kolko te sve izaslo sa postarinom i pdv i za kolko vremena stignu i jel bi mogo isto sat i farove narucit jel mozda znas  koja bi bila njihova cijena pozdrav
 
grunf2 said:
(y)ovak na slici izgledaju super jesil ti mile kupio za 636 zanima me kolko te sve izaslo sa postarinom i pdv i za kolko vremena stignu i jel bi mogo isto sat i farove narucit jel mozda znas  koja bi bila njihova cijena pozdrav

upisi e-bay u google i kada udes na stranicu upisi kawasaki 636 i izbaci ce ti sve djelove za 636 i da napisi jos godinu motora,al e-bay ima odredene zemlje i ako ces npr iz njemacke narucivat onda napsi E-BAY DE

uglavnom skuzit ces to svako moze razumit.
al ako ces kupovat onda trebas imat karticu otvoren racun za to itd...
pise ti i vrijeme povrata znaci ako nisi zadovoljan robom koja ti je dosla mozes je vratit.
moj savjet ti je nadi frenda koji kupuje preko e-baya razgledaj sa njim i sve to naruci preko njega
 
evo farova  :D
http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/farovi-r-motore-oglas-761413

Spustis cijenu za 200 kn i super
 
grunf2 said:
(y)ovak na slici izgledaju super jesil ti mile kupio za 636 zanima me kolko te sve izaslo sa postarinom i pdv i za kolko vremena stignu
Sve ovisi od prodavaca do prodavaca ali u principu cekas 12 dana da se oklopi naprave! Onda ti ih cunga lunga man posalje i cekas jos cca 3 tjedna! Dosta se ceka zato ih je bolje narucit preko zime (y) ja nisam kupio za 636 ali racunaj cca oklopi kostaju 300dolara postarina 250dolara i platit ces na to u bosni cca 25-30% carine i svih ostalih manipulativnih troškova = racunaj da te na kraju kostaju cca 3700kn=cca 900maraka

Ako ces narucivat ona radje preko nekog frenda koji se kuzi u kupovinu preko ebay.a. Neka ti obavezno salju obicnom postom!! Gledaj od vise prodavaca jer negdje dobijes gratis vizir i toplinsku zastitu koja zaljepis unutar oklopa ko sto original oklopi imaju (y)

grunf2 said:
i jel bi mogo isto sat i farove narucit jel mozda znas  koja bi bila njihova cijena pozdrav
Recimo na njemackom ebayu imas tih djelova ko u prici (y) brijem da mozes kupiti cijeli motor u dijelovima :mrgreen: Ako bas nikako neces moci naci u bosni a sezona dolazi naruci preko ebay.a! Neznam cijenu jer bi morao ici sad kopat i trazit po ebay.u a iskreno neda mi se :)
 
Mile legendo hvala ti na savjetima danas sam od frenda donio masku sa farovima od zx10 iz 2007 i mislim da cu moc nesto upasovat bar privremeno dok mi se ne popravi financisko stanje u svakom slucaju zahvaljujem svim na informacijama (y)