molim za informacije o kawi 636 2006 god

grunf2 said:
:D mozes li pomoc
mogu, znaci moras ici u njemacku da bi vidio njamački ibej.  :mrgreen:

procedura je jednostavna samo moras platiti tj. imati paypal account. oklopi su 300$ a dostava 200$. i kupuj samo od prodavača: "auctmarts1"

i svejedno je koji je ibej jer je to sve jedan ibej.  (y)

pozdrav!
 
tesko da cu moci naci nekoga ko bi mi to narzcijo posto ti ja nemam tih kartica za placanje preko neta al pomalo se snalazi predpostavljam da cu uz pomoc foruma i oglasa sve pronaci vjerovatno ce me malo vise kostati  al staje tuje
 
:misli: mozel mi neko rec dali pase sat od kawe 636 iz 2003 na 636 iz 2006 da napomenem moj nema kod kljuc
 
grunf2 said:
:misli: mozel mi neko rec dali pase sat od kawe 636 iz 2003 na 636 iz 2006 da napomenem moj nema kod kljuc
ne pase, u biti oblikom su isti ali nece ti isto pokazivat okretaje i brzinu jer nisu na istim frenkvencijama, aka. na parkingu ces vozit 180 kmh  :mrgreen:
 
:palacdolje:znaci nista izgleda da cu na kraju ipak kod tebe (Tutti ) po sat ako ga ne prodas dok se ja skontam gdje rece da zivis
 
grunf2 said:
:palacdolje:znaci nista izgleda da cu na kraju ipak kod tebe (Tutti ) po sat ako ga ne prodas dok se ja skontam gdje rece da zivis

nema problema  :wink:, inaci zivim u dalmaciji, 20ak km sjeverno od splita  (y)
 
:D :LOL: jos malo i moj kawac kompletan istina ima kombinacija tipa maska farovi i air ram od kawca 1000  07  jos sat :mrgreen: :misli: i lijeva stranica pa na lakiranje (y)
 
Mile said:
Meni stigli neki dan iz Kine i ne bi bas rekao da su lose kvalitete! ABS plastika, pofarbano, naljepnice i preko njih bezbojni!! Sve rupe pasu na milimetar (y)
Zast ne bi slali u Bosnu?? ako salje worldwide tak mu svejedno bila bosna-hrvatska-srbija itd itd...
Dok kupis te oklope, pofarbas cijenovno ce te ispast ko ovi kineski a nece ni u pola tak dobro izgledat!

evo da vidis kak izgleda :
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/KAWASAKI-05-06-ZX636-ZX6R-ZX-636-ZX-6R-6R-Ninja-FAIRING_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3efbba393fQQitemZ270511257919QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/FAIRING-KAWASAKI-05-06-ZX6R-ZX-6R-ZX636-ZX-636-ABS-01_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem414b7df488QQitemZ280439420040QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories
Sve sta ne mozes naci ziher mozes naci na ebay.u (y)

Mile zanima me dali si stavio te zamjenske oklope i kako su se pokazali, vidim da si napisao da su ok, da pašu dimenzije, samo me zanima kvaliteta plastike, odnosno dali je to poznata Kineska plastika koja puca pri vibracijama ili je ipak malo kvalitetnija. Hvala.
 
plavi15 said:
Mile zanima me dali si stavio te zamjenske oklope i kako su se pokazali, vidim da si napisao da su ok, da pašu dimenzije, samo me zanima kvaliteta plastike, odnosno dali je to poznata Kineska plastika koja puca pri vibracijama ili je ipak malo kvalitetnija. Hvala.
Stavio i sve pase pic-pic. Sve rupe na milimetar. Jedino sto je problem sto kinezi kad naprave te oklope uopce ih ne montiraju na motor. Znaci ti ih prvi puta montiras. Onda bi bilo dobro prije nego pocnes montirat na motor oklope dok su ti jos na podu zasarafis sarafe koji trebaju ici u plastike. Jer sve je novo pa tesko idu. Znas kako je to kad oklopi nose oznaku djevica :LOL: Onda ce ti prilikom montaze na motor ic ko beba i bit ce ti puno lakse. Drugi put je naravno uvijek bolje :mrgreen: rupe disu a uvlace saraf ko vakum :lolcry:

Ovo su oklopi ko original. NISU ORIGINAL!! Ali kad stavis jedan pored drugog male su razlike koje kad su ti oklopi montirani na motor neprimjetne. Kvaliteta plastike je dobra. To je ABS plastika, savitljiva je isto ko original. Nema to veze sa onom obicnom kineskom preradenom plastikom od cega rade igracke i truju djecu :palacdolje: 3 puta farbano, naljepnice pa 2 puta preko njih bezbojni (y)

Vidjet cemo kako ce se pokazat u praxi kad napravim 10 000 km!

Da sam ovdje kupio zamjenske oklope koji zjevaju tu i tamo, dok bi napravio naljepnice, farbanje = ispadnu me novcano isto ko ovi iz kine. A ovi iz Kine su kao original! Opet napominjem nije original!! razlike su minimalne (y) Sa kineskim oklopima sam jos dobio gratis vizir koji bi ovdje platio 100eura i dobio sam termo zastitu za oklope koja se lijepi iznutra kao na originalu. Tu zastitu ovdje ne bi dobio a neznam ni di bi je imao za kupit kod nas.
 
Mile said:
Stavio i sve pase pic-pic. Sve rupe na milimetar. Jedino sto je problem sto kinezi kad naprave te oklope uopce ih ne montiraju na motor. Znaci ti ih prvi puta montiras. Onda bi bilo dobro prije nego pocnes montirat na motor oklope dok su ti jos na podu zasarafis sarafe koji trebaju ici u plastike. Jer sve je novo pa tesko idu. Znas kako je to kad oklopi nose oznaku djevica :LOL: Onda ce ti prilikom montaze na motor ic ko beba i bit ce ti puno lakse. Drugi put je naravno uvijek bolje :mrgreen: rupe disu a uvlace saraf ko vakum :lolcry:

Ovo su oklopi ko original. NISU ORIGINAL!! Ali kad stavis jedan pored drugog male su razlike koje kad su ti oklopi montirani na motor neprimjetne. Kvaliteta plastike je dobra. To je ABS plastika, savitljiva je isto ko original. Nema to veze sa onom obicnom kineskom preradenom plastikom od cega rade igracke i truju djecu :palacdolje: 3 puta farbano, naljepnice pa 2 puta preko njih bezbojni (y)

Vidjet cemo kako ce se pokazat u praxi kad napravim 10 000 km!

Da sam ovdje kupio zamjenske oklope koji zjevaju tu i tamo, dok bi napravio naljepnice, farbanje = ispadnu me novcano isto ko ovi iz kine. A ovi iz Kine su kao original! Opet napominjem nije original!! razlike su minimalne (y) Sa kineskim oklopima sam jos dobio gratis vizir koji bi ovdje platio 100eura i dobio sam termo zastitu za oklope koja se lijepi iznutra kao na originalu. Tu zastitu ovdje ne bi dobio a neznam ni di bi je imao za kupit kod nas.

Hvala na odgovoru, kad sam vidio post koji si stavio svidjeli su mi se oklopi od modela 2010 pa razmišljam da ih naručim.
 
U kolko pitanja :) morat cu pocet naplacivat svoje odgovore :mrgreen:

maRRio 8 said:
Mile kakve si oklope uzeo?
Ajde stavi slike u Ninja temu... :)
Ove oklope!

03a.jpg

02-3.jpg


Sve 100% autenticno na slikama kao i u originalu (y) Osim sto sam jos dobio vizir i toplinsku zastitu sta se lijepi s unutrasnje strane oklopa.

plavi15 said:
Hvala na odgovoru, kad sam vidio post koji si stavio svidjeli su mi se oklopi od modela 2010 pa razmišljam da ih naručim.
Ako mislis kupovat zamjenske preporucio bih ti da narucis (y) Samo dobro odluci od koga ces kupiti, po kojim uvjetima, koliko se ceka da se oklopi naprave, kad ih salje, sta sve dobijes od plastika bla bla bla!! i kojom ti postom salje? nemoj DHL i ostala sranja, definitivno obicnom postom.

silver said:
De mi molm te reci , koliko su te na kraju izasli oklopi, s postarinom i carinom.... cijena je oko 300 dolara, a to je oko 1500 kn ...+ postarina i carina....= ??

Jel imaju takvi oklopi za kawasaki zx6r 2007/2008 godinu...???    :misli: :misli:

moji oklopi kostaju 399 dolara + postarina + carina sa pdv.om i ostalim manipulativni troskovima kostalo me = koju kunu manje od 4100KN

Naravno da imaju i za tvoj model (y) pa kinezi nema sta nemaju :mrgreen: Te tvornice koje to proizvode nema sta ne rade, od igracaka, satova, bla bla sve samo da se zaraduje!

Evo ti par linkova bezveze sam izabrao samo da vidis! Pa sam gledaj i biraj (y)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/KAWASAKI-Ninja-ZX6R-ZX-6R-ZX-6R-636-07-08-FAIRING-XXX_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem33595e9711QQitemZ220542703377QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-KAWASAKI-07-08-ZX636-ZX6R-ZX-636-ZX-6R-FAIRING-004_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem439cc88263QQitemZ290393195107QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ABS-fairing-for-Kawasaki-Ninja-ZX-6R-ZX6R-636-07-08-AH_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem35a582b696QQitemZ230410073750QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ABS-fairing-for-Kawasaki-Ninja-ZX-6R-ZX6R-636-07-08-AB_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem35a582b51cQQitemZ230410073372QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ABS-fairing-for-Kawasaki-Ninja-ZX-6R-ZX6R-636-07-08-AL_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3ca83db0cfQQitemZ260520653007QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ABS-fairing-for-Kawasaki-Ninja-ZX-6R-ZX6R-636-07-08-AM_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3ca83db11cQQitemZ260520653084QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ABS-fairing-for-Kawasaki-Ninja-ZX-6R-ZX6R-636-07-08-AQ_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem35a582b8a2QQitemZ230410074274QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

Imas jos puno modela i izbora (y) Za moj motor recimo nije bilo toliko. Uz toliko skupu postarinu, carinu, pdv ipak se ajmo rec isplati. Jer da ides zamjenske oklope ovako uredit kod nas isto bi te tolko kostalo a pitanje je dal bi bili takvi??

Zamjenski oklopi za moj motor su 2800kn + naljepnice + farbanje = bilo bi ziher blizu 4000kn ako bi htio ovakvu kvalitetu. Samo je pitanje tko sta zeli i voli. Kriza je i svi smo u banani ali kad nesto volis onda dajes na to i zadnju kunu i cudis se sam sebi koliko si nenormalan. Jebiga skup sport.
 
mogu se rijesit i za nekih 3300-3500kn ovisno o dizajnu i prodavacu kojeg izaberete, po meni se definitivno isplati  (y)
barem budete unikatni  (y)
 
grunf2 said:
mile ajd nam reci ove sare i natpisi jesul to naljepnice ili je rađeno u boji
Naljepnice! Kao sto ti je maRRio 8 napisao nema sanse po to cijeni pa cak ni u Kini. Ti te oklope platis 1500-2000kn pofarbane (y) ovo ostalo ti je postarina i carina na tome kinez nista ne zaradi!

Di ce ti jos radit airbrush na oklopima i to sve za finalnu cijenu od 1500kn??

Ali preko naljpnica je sprican 2 puta bezbojni tako da to fino izgleda (y)

Raspitaj se malo koliko bi te kostalo da kupis kod sebe zamjenske oklope, das radit naljepnice kao na nekim kineskim oklopima i jos to farbas pa si usporedi cijenu (y)

Onaj koji ce prvi otic dole u kinu i uzet kontejner tih oklopa i donijet na balkan zaradit ce lovu (y) Ima tu u hr oglas neki lik prodaje te oklope zvao da pitam kaze za moj motor 6.000KN i kao uvjerava me to je original misli ja nemam doma internet i ebay :palacdolje:
 
Mile said:
Naljepnice! Kao sto ti je maRRio 8 napisao nema sanse po to cijeni pa cak ni u Kini. Ti te oklope platis 1500-2000kn pofarbane (y) ovo ostalo ti je postarina i carina na tome kinez nista ne zaradi!

Di ce ti jos radit airbrush na oklopima i to sve za finalnu cijenu od 1500kn??

Ali preko naljpnica je sprican 2 puta bezbojni tako da to fino izgleda (y)

Raspitaj se malo koliko bi te kostalo da kupis kod sebe zamjenske oklope, das radit naljepnice kao na nekim kineskim oklopima i jos to farbas pa si usporedi cijenu (y)

Onaj koji ce prvi otic dole u kinu i uzet kontejner tih oklopa i donijet na balkan zaradit ce lovu (y) Ima tu u hr oglas neki lik prodaje te oklope zvao da pitam kaze za moj motor 6.000KN i kao uvjerava me to je original misli ja nemam doma internet i ebay :palacdolje:
de stavi sliku svogmotora da vidim kako izgleda u komb sa zelenim rezervarom
 
DANE~VK said:
de stavi sliku svogmotora da vidim kako izgleda u komb sa zelenim rezervarom
Zakaj bi bio zeleni rezervar? Pa dobio je i plastiku za rezervar u ovoj kombinaciji. Jel stavio slike gore točno kak izgleda..