molim za informacije o kawi 636 2006 god

maRRio 8 said:
Zakaj bi bio zeleni rezervar? Pa dobio je i plastiku za rezervar u ovoj kombinaciji. Jel stavio slike gore točno kak izgleda..
nisam skonto plastike za rezervar  :wink:
 
Za moj model motora nema plastika za tank! Nego ja imam 2 tanka, original zelena i crna pa mjenjam po potrebi kako se koji dan obucem :mrgreen:
 
DANE~VK said:
de stavi sliku svogmotora da vidim kako izgleda u komb sa zelenim rezervarom
Bolje ti je da ne stavljam sliku svog motora jer ces onda onaj svoj drlog bacit u Dravu i vise neces imat ni jedan motor :mrgreen:
 
Mile said:
Za moj model motora nema plastika za tank! Nego ja imam 2 tanka, original zelena i crna pa mjenjam po potrebi kako se koji dan obucem :mrgreen:
Pa šta si onda i tank dobio il? Od kojeg ti je materijala tank?
 
Mile said:
Bolje ti je da ne stavljam sliku svog motora jer ces onda onaj svoj drlog bacit u Dravu i vise neces imat ni jedan motor :mrgreen:
mlad sam ja,stic cu te pa cemo se utrkivat o janje  :mrgreen: :LOL:
 
Ma dobro, to sam i mislio, onda si još i cijeli tank dobio, to je fakat odlično, vjerojatno su onda i zato malo skuplji ovi za tvoj motor.
 
maRRio 8 said:
Ma dobro, to sam i mislio, onda si još i cijeli tank dobio, to je fakat odlično, vjerojatno su onda i zato malo skuplji ovi za tvoj motor.
ti mene jebes ili sta? :misli:

Mile said:
Tank nisam dobio. Od lima je tank ko svi original kawasaki tank.ovi (y)  


:mrgreen:

Pa tko ce ti dat original tank za motor??

Kupio sam zasebno tank. Iz amerike za 1500kn sa svim troskovima. Bila licitacija i ja najvise ponudio :mrgreen:
 
A grunuo sam jbg. :mrgreen:
Nisam mislio da bi dobio origigi tank, nego neki njigov kineski lim. :mrgreen:
I da je zato malo skuplji, kaj ja znam.
 
Ma nema nikakvih kineskih tankova!! :LOL: malo si previse zabrijo na kineze :mrgreen:

Imas dosta dijelova preko ebay.a na licitacijama sto se da na kraju kupit za jeftine pare a kod nas je uzasno skupo. Samo moras pratit (y)
 
Ma bilo mi je to nejasno sa tankom, zato sam i pitao i onda još krivo pročitam i jbg sve se okrene. :mrgreen:
Nisam zabrijao na čajneze čak su me tvoji i par drugih primjera ugodno iznenadili, mislio sam da su puno veće smeče ti oklopi, al kažem ostalo mi je to sve nejasno jer me prvo iznenadilo da Ninja nema pastični tank, nisam nikad obračao pažnju. (y)
Niš, hvala na strpljenju. :mrgreen:
 
ja sam se izgubio još na sredini druge strane  :LOL:
jedina riječ koju sam uspio dešifrirat i koju sam uočio u moru nespoeazuma je bila tank

mile:kupio sam tank
marrio 8:ej baš je ljep tank jesi to kupio
mile:da kupio sam limeni tank
marrio 8:ej jel to plasticni tank
mile:ne to je limeni tank
marrio8:ej jel to kineski plasticni tank
mille:ne to je limeni tank
:LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Glavno da smo se na kraju sporazumjeli (y)


:mrgreen:


Uglavnom sve ninje imaju zelezne-limene tankove nije ko kod hondi da imaju plastiku koja ide preko tanka.
 
imam pitanje za vozace ovog modela koja je kranja brzina sa standarnim auspuhom  i katalizatorom  a kolka je bez katalizatora i zamjenskim auspuhom (leo vince ) ili akrapom (y)