Molim znalce za pomoc

R3nchi

Member
Naime vec sam par puta naletio na ovaj oglas i cjena mi je pre pre dobra da nebi bila neka kvaka..
Zanimaju me vasa misljenja..
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbf600n-599-cm3-oglas-1352404
 
R3nchi said:
Naime vec sam par puta naletio na ovaj oglas i cjena mi je pre pre dobra da nebi bila neka kvaka..
Zanimaju me vasa misljenja..
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbf600n-599-cm3-oglas-1352404

Da li si probao zvati?
 
R3nchi said:
Naime vec sam par puta naletio na ovaj oglas i cjena mi je pre pre dobra da nebi bila neka kvaka..
Zanimaju me vasa misljenja..
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbf600n-599-cm3-oglas-1352404

moguće da je padano s njega jer je ofarban dekl, ali nemora biti
 
Barabones said:
moguće da je padano s njega jer je ofarban dekl, ali nemora biti
To bi moglo biti i nije samo dekl, nego cijeli motor!! Cijena je više nego dobra s obzirom na kilometražu i godinu proizvodnje (po boji cilindra to je novi model), čak i predobra tak da tu nekaj smrdi, a i za 2008 nema bijele boje u prodaji (jedino ak nije kupljen vani), samo srebrna, crvena, crna, srebrno-siva i crno-siva.  :mrgreen: :misli: :misli:
 
mladen59 said:
To bi moglo biti!! Cijena je više nego dobra s obzirom na kilometražu i godinu proizvodnje (po boji cilindra to je novi model), čak i predobra tak da tu nekaj smrdi, a i za 2008 nema bijele boje u prodaji, samo srebrna, crvena, crna, srebrno-siva i crno-siva.  :mrgreen: :misli: :misli:

Pa kaze i sam da su satovi udareni znaci da je skoro sigrno da je zaronio negdje  :mrgreen:
 
padan neregistriran motor star 2 godine s fušerski piturana oba dekla i razbijenim satovima za 60% cijene novoga?  :shock: pa da je skuplji bilo bi suludo...
 
meni je zanimljiv ovaj detalj ... :mrgreen: :LOL:

CBF600N, 2008 godina, 4300 km, bijeli, naked, kucelj auspuh (povecana snaga za 10-15 konja), dublji i ljepsi zvuk, silikonske ruckice volana (nove), utezi volana, atraktivan.

 
makazica said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Kucelj..........povećana snaga 10-15 konja..........

:eek:hne:

Uf, još K&N filter gore i evo te na 130 ks 8)
Na kotaču, naravno.
 
i sta ak je bio razbijen, kaj to znaci da se ne moze dobro napravit ?  treba otic vidit motor, probat, dobro pregledat sve pa onda vidit jel vrijedi il ne vrijedi te novce
 
drito to
na stranu da ga lick sere, ali ako je dobro napravljeno zašto ne bi bio okej??
iako mi se čini da je kemijano po ovome
recimo frend se isto razbio s hornetom, pola motora porazbijao, ali stavio sve originalne dijelove i motor je bio kao novi, doduše on nije svinuo vilice i pomaknuo ramu, ali je bilo 22000 kuna štete
 
Ja ne znam zasto, ali kad vidim "silikonske" ruckice povraca mi se :? Definitivno najgore sto se moze staviti na motor i nikako ne kuzim ljude koji to stave, tj kuzim, ali koji to zadrze na motoru :palacdolje:
 
Sip said:
Ja ne znam zasto, ali kad vidim "silikonske" ruckice povraca mi se :? Definitivno najgore sto se moze staviti na motor i nikako ne kuzim ljude koji to stave, tj kuzim, ali koji to zadrze na motoru :palacdolje:
E pa probaj odvozit 700km dnevno sa standardnim ručkama i sa silikonskim , pa buš videl zakaj ljudi stavljaju silikonske !!! :misli:
 
ako stavim silikonske ručke, hoću se i ja znati voziti 700 kilometara dvenvo ? :hura:
 
mladen59 said:
E pa probaj odvozit 700km dnevno sa standardnim ručkama i sa silikonskim , pa buš videl zakaj ljudi stavljaju silikonske !!! :misli:

ma kakve silikonske rucke  :LOL: igraju samo silikonske sise
 
strasilo said:
ako stavim silikonske ručke, hoću se i ja znati voziti 700 kilometara dvenvo ? :hura:
Ne kužim Tvoje pitanje, kakve veze to ima sa znanjem, ali sa udobnošću sigurno ima!! :mrgreen:
 
mladen59 said:
E pa probaj odvozit 700km dnevno sa standardnim ručkama i sa silikonskim , pa buš videl zakaj ljudi stavljaju silikonske !!! :misli:

Ja sad ne znam je li  ja nesto gresim, ali na apriliji imaju definitvno izuzetne rucke koje mi ne predstavljaju nikakav problem ni u rukavici ni bez nje, pa do preko 1000 km, ali zato ove Haris ( mislim da su te ) ruke se znoje, klizu se, jednom rijecju odvratno :? tri klase ispod svake serijske.