Molim znalce za pomoc

Sip said:
Ja ne znam zasto, ali kad vidim "silikonske" ruckice povraca mi se :? Definitivno najgore sto se moze staviti na motor i nikako ne kuzim ljude koji to stave, tj kuzim, ali koji to zadrze na motoru :palacdolje:

        Svaka čast ovo je prvi put da netko dijeli moje mišljenje oko toga,doduše meni ne radi komfora nego isklučivo radi izgleda,nema starijeg motora koji nema na sebi te ružne višebojne kričave,a original rijetko tko ostavi,užas,samo na novijima koji se prodaju se ostavljaju original,crne standard su po meni najljepše,osobito na yamahi.
 
crne sitno radlovane  (y)
 
Sip said:
Ja sad ne znam je li  ja nesto gresim, ali na apriliji imaju definitvno izuzetne rucke koje mi ne predstavljaju nikakav problem ni u rukavici ni bez nje, pa do preko 1000 km, ali zato ove Haris ( mislim da su te ) ruke se znoje, klizu se, jednom rijecju odvratno :? tri klase ispod svake serijske.
Neznam kakve tvrdoće su ručke na Apriliji, kod mene na Hondi original su dosta tvrde, stavio sam Harisove koje su puno mekše, ne kližu ni u rukavicama, ni bez njih, nit mi se ruke znoje i puno su udobnije za vožnju. Čak dobro izgledaju (uzorak karbona ), meni se isto ne sviđaju one u raznim papagajskim bojama i šarenim natpisima, o ukusima se ne raspravlja i svako nek stavlja na motor kaj se njemu sviđa !!!! :misli:
 
A sta se tice udobnosti,dal netko stavlja na rucke one navlake ko od spuzve,neznam kak se tocno zove :misli:
 
motor treba pogledati, cijena je OK, pa treba i vidjeti dali je motor složen kak treba, 8)
kaj se tiće silikonskih ručki to je stvar ukusa, na strani sam onih koji vele da su mekše i udobnije, ali šare su stvar indvidualnih afiniteta (y)
 
Cuj onda budi covjek pa napisi da je motor lupan..E ne tu valjat i muljat...
JA cu radje dat pare za novog beva 400 iz trgovine nego kupovat nesto sto je lupano...
I za runnera je bila fora da je izgleda bio lupan...
ZAto sam si reko sljedeci skut/motor uzimam novi...
 
R3nchi said:
Cuj onda budi covjek pa napisi da je motor lupan..E ne tu valjat i muljat...
JA cu radje dat pare za novog beva 400 iz trgovine nego kupovat nesto sto je lupano...
I za runnera je bila fora da je izgleda bio lupan...
ZAto sam si reko sljedeci skut/motor uzimam novi...
Zasto???
Pa da se naci dobrih rabljenih tj. u izvrsnom stanju, samo treba ici u kupovinu sa nekime tko se kuzi u sve to!!!
 
pa odi vidi motor pa onda reci jel lupan il ne nego tu po forumu naklapat bezveze, ako je neko pofarbao poklopce u boju motora ne znaci da je lupan, i jos neko kaze fuserski je napravljeno to se bas vidi sa slike... to sta nije lijepo estetski ne znaci da je losa sama izvdeba toga ... mogao je stavit i cijenu malu manju nego novog pa bi onda bio dobar motor  :misli:  uostalom ako nije stavio u oglasu da je motor lupan, nazoves pa pitas covjeka to bar nije problem
 
R3nchi said:
Cuj onda budi covjek pa napisi da je motor lupan..E ne tu valjat i muljat...
JA cu radje dat pare za novog beva 400 iz trgovine nego kupovat nesto sto je lupano...
I za runnera je bila fora da je izgleda bio lupan...
ZAto sam si reko sljedeci skut/motor uzimam novi...

pa ako si reko da sljedeci put uzimas novi zasto uopce ova tema, jer ovaj motor nije novi  :misli:
 
Žaba said:
pa odi vidi motor pa onda reci jel lupan il ne nego tu po forumu naklapat bezveze, ako je neko pofarbao poklopce u boju motora ne znaci da je lupan, i jos neko kaze fuserski je napravljeno to se bas vidi sa slike... to sta nije lijepo estetski ne znaci da je losa sama izvdeba toga ... mogao je stavit i cijenu malu manju nego novog pa bi onda bio dobar motor  :misli:  uostalom ako nije stavio u oglasu da je motor lupan, nazoves pa pitas covjeka to bar nije problem
Očito nisi čital sve postove . Honda CBF 600 n 2008 ne postoji u bijeloj boji, znaći pofarban je cijeli motor, ne samo dekli, a i vure su natućene i nema retrovizore. Slažem se da treba motor ić vidjeti. A i ovaj lik koji ga prodaje, ak ga je već razbil, pa mogo ga je barem pofarbat u postojeću boju, a ne u bijelo. Svaki proizvođać za određenu godinu ima 3-4 boje i ne vjerujem da neko kupi novi motor, recimo crni, i onda ga ide prefarbavat u bijelo iz ljubavi prema bijeloj boji, pa makar bio i iz Splita !!  :LOL: :misli:
bifta said:
Kaj se ovaj vozil bez retrovizora??? :misli:
Očito se ne vozi, samo prodaje motor koji je bio skršen i nije složen do kraja !! :mrgreen:


 
Žaba said:
i sta ak je bio razbijen, kaj to znaci da se ne moze dobro napravit ?  treba otic vidit motor, probat, dobro pregledat sve pa onda vidit jel vrijedi il ne vrijedi te novce

(y)

Ovo sve strucnjaci koji voze glanz nove motore  :LOL:
 
mislim da je stvarno bez veze naklapat ovako,,,nazovi covjeka i pitaj...
pa ce puno stvari bit jasnije....
 
Ako imaš prilike,najbolje je pogledati motor uživo. Od vlasnika nećeš dobiti puno više telefonski nego što je napisao .
 
Mocippaldi said:
(y)

Ovo sve strucnjaci koji voze glanz nove motore  :LOL:
Neznam na kog misliš pod "stručnjaci", ali kaj se CBF 2008 tiće tu jesam strućnjak i kaj se tiće boje i detalja na motoru. Da se radi o nekom drugom motoru, nebi se ni javio, samo želim pomoć čovjeku da ne popuši i kupi sjeban motor, i ak te baš zanima kupio sam glanz novi motor !!! Ne vidim da si čovjeku pomogo sa svojim zajedljivim komentarom !! :mrgreen:
 
mladen59 said:
Neznam na kog misliš pod "stručnjaci", ali kaj se CBF 2008 tiće tu jesam strućnjak i kaj se tiće boje i detalja na motoru. Da se radi o nekom drugom motoru, nebi se ni javio, samo želim pomoć čovjeku da ne popuši i kupi sjeban motor, i ak te baš zanima kupio sam glanz novi motor !!! Ne vidim da si čovjeku pomogo sa svojim zajedljivim komentarom !! :mrgreen:

Sto si se naso uvrijdjen ako te se ne tice  :mrgreen: ja samo kazem da motor mora pogledat ako zeli da ga kupi a ne odokatnoj metodi forumasa vjerovati.
Sta ima veze i da je lupan ako je dobro sredjen  8)
 
Mocippaldi said:
Sto si se naso uvrijdjen ako te se ne tice  :mrgreen: ja samo kazem da motor mora pogledat ako zeli da ga kupi a ne odokatnoj metodi forumasa vjerovati.
Sta ima veze i da je lupan ako je dobro sredjen  8)
Pa sta ima veze ak je necija zena bila kurva a sad je postena zena  8) Jer kurva je kurva,a lupan motor je lupan motor,ma koliko mi sutjeli o tome  8)
 
Mocippaldi said:
Sto si se naso uvrijdjen ako te se ne tice  :mrgreen: ja samo kazem da motor mora pogledat ako zeli da ga kupi a ne odokatnoj metodi forumasa vjerovati.
Sta ima veze i da je lupan ako je dobro sredjen  8)
Nisam se našo uvrijeđen, samo nevolim takve zajedljive komentare! Ja sam isto napočetku sugeriro da je dobra cijena i da treba ići vidjeti, ali sad mislim da to nije dobra ideja jer ima puno toga kaj govori da je bio dobro skršen (boja,nema retrovizora,drugi auspuh,polakirani dekli,ručke,utezi,napuknute vure). Kaj bi se još toga našlo kad bi pogledal motor u živo??
Očito nije dobro sređen ako su napuknute vure i nema retrovizore i ko zna kaj još fali i normalno da neko ko nezna kak treba CBF izgledat može popušit. Ko da ja sad idem gledat nekog KTM, nemam pojma o detaljima na tom motoru i jel mu kaj fali, vidio sam ga jedino u prolazu na cesti !!  :misli:
 
bobo RR said:
Pa sta ima veze ak je necija zena bila kurva a sad je postena zena  8) Jer kurva je kurva,a lupan motor je lupan motor,ma koliko mi sutjeli o tome  8)

Hebiga ja znam da ljudi na najvisim razinama natjecanja(Moto GP/SBK) pobjedjuju utrke sa lupanim motorima i to pobjedjuju one koji nisu lupani  8)
A kako je motor sredjen treba da ga ode vidjet a voznja bez retrovizora je moda na zapadnom Balkanu  :mrgreen: