Molim znalce za pomoc

nemojte se trudit previse, vidjeli ste da je covjek rekao da vise nikad nece kupit polovan motor nego samo novi, tak da neznam kaj uopce isputuje o ovome ak ga ne misli ni pogledat a kamoli kupit  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Hebiga ja znam da ljudi na najvisim razinama natjecanja(Moto GP/SBK) pobjedjuju utrke sa lupanim motorima i to pobjedjuju one koji nisu lupani  8)
A kako je motor sredjen treba da ga ode vidjet a voznja bez retrovizora je moda na zapadnom Balkanu  :mrgreen:
Možda je zato slupan jer je vlasnik pratil modu !!!! Koja bedastoća ??11 :mrgreen: :mrgreen:
 
gorank said:
Zasto???
Pa da se naci dobrih rabljenih tj. u izvrsnom stanju, samo treba ici u kupovinu sa nekime tko se kuzi u sve to!!!

jedino da zicam nekog iz servisa da ide s mnom..
Posto nisam dobar s nikakvim moto mehanicarima...
A samouke strucnjake vise ne pusim!
 
Žaba said:
pa odi vidi motor pa onda reci jel lupan il ne nego tu po forumu naklapat bezveze, ako je neko pofarbao poklopce u boju motora ne znaci da je lupan, i jos neko kaze fuserski je napravljeno to se bas vidi sa slike... to sta nije lijepo estetski ne znaci da je losa sama izvdeba toga ... mogao je stavit i cijenu malu manju nego novog pa bi onda bio dobar motor  :misli:   uostalom ako nije stavio u oglasu da je motor lupan, nazoves pa pitas covjeka to bar nije problem

Vidi care iz Osijeka bacam 500njak kn da bi se vidio motor i uvjerio da covjek sere/ne sere mi se neda i inecu...
Kao sto sam reko vec sam se opeko na runneru pa cu bolje uzet nesto ispod cekica nego da me netko opet *ajebe..
A u ostalom posto je motor vec duze vremena u oglasu mora da ga je netko ko je puno blizi od mene vec isao gledati...Meni je tuz previse dima da nebi bilo i vatre,..
 
Žaba said:
pa ako si reko da sljedeci put uzimas novi zasto uopce ova tema, jer ovaj motor nije novi  :misli:

da al mi uvjek srce zaigra kad naletim na nekog nakeda...
Jel mi je to prva ljubav...Al cu radje vozit novog beva nego placat macka u vreci..
 
bobo RR said:
Pa sta ima veze ak je necija zena bila kurva a sad je postena zena  8) Jer kurva je kurva,a lupan motor je lupan motor,ma koliko mi sutjeli o tome  8)

KraljU!!! :naklon:

To je i moj stav!
 
mladen59 said:
Nisam se našo uvrijeđen, samo nevolim takve zajedljive komentare! Ja sam isto napočetku sugeriro da je dobra cijena i da treba ići vidjeti, ali sad mislim da to nije dobra ideja jer ima puno toga kaj govori da je bio dobro skršen (boja,nema retrovizora,drugi auspuh,polakirani dekli,ručke,utezi,napuknute vure). Kaj bi se još toga našlo kad bi pogledal motor u živo??
Očito nije dobro sređen ako su napuknute vure i nema retrovizore i ko zna kaj još fali i normalno da neko ko nezna kak treba CBF izgledat može popušit. Ko da ja sad idem gledat nekog KTM, nemam pojma o detaljima na tom motoru i jel mu kaj fali, vidio sam ga jedino u prolazu na cesti !!  :misli:


Hvala care... Zbog Dobronamjernih Ljudi popot tebe am se i obrati ovom forumu ..
Hvala!
 
Mocippaldi said:
Hebiga ja znam da ljudi na najvisim razinama natjecanja(Moto GP/SBK) pobjedjuju utrke sa lupanim motorima i to pobjedjuju one koji nisu lupani  8)
A kako je motor sredjen treba da ga ode vidjet a voznja bez retrovizora je moda na zapadnom Balkanu  :mrgreen:

da a to je bas gp/sbk motor..
Daj molim te ....Lupano je lupano i gotovo...Da mu motor valja sigurno ga nebi prodavao kad ga je vec popravio...
 
R3nchi said:
da a to je bas gp/sbk motor..
Daj molim te ....Lupano je lupano i gotovo...Da mu motor valja sigurno ga nebi prodavao kad ga je vec popravio...

Pa koji su racku otvaro topic nijem mi jasno  :misli:  nabijas postove il sta  :LOL:
 
drugi put otvori temu da ti netko iz tog kraja ide pogledat motor ili slično :misli:
 
Mocippaldi said:
Pa koji su racku otvaro topic nijem mi jasno  :misli:  nabijas postove il sta  :LOL:

joj oprosti sto si morao tipkati...
Nadam se da si nisi jagodice previse istrosio...Sori jos jednom..
 
Nije tu nista sumnjivo, bar ne meni, a cjena nije nista posebno povoljna!
Ima na njuskalu oglas za CBF600S, u odlicnom stanju, sa novim gumama...za 34000 kuna!
Sta onda na tome razbijenome vridi 30000? :misli: :misli:
 
kaj znači vama to kaj je s motora padano?...da motor ne vredi...ćovjek gleda rabljeni motor a ne novi.ajde mi nađi s kojeg nije padano samo je razlika kolko je dobro zakamufliran :palacdolje:
 
mac.airbrush said:
kaj znači vama to kaj je s motora padano?...da motor ne vredi...ćovjek gleda rabljeni motor a ne novi.ajde mi nađi s kojeg nije padano samo je razlika kolko je dobro zakamufliran :palacdolje:

Nadje se :wink:

Evo ja bas prodajem Yamahu nikad padano :mrgreen:
 
R3nchi said:
Vidi care iz Osijeka bacam 500njak kn da bi se vidio motor i uvjerio da covjek sere/ne sere mi se neda i inecu...
Kao sto sam reko vec sam se opeko na runneru pa cu bolje uzet nesto ispod cekica nego da me netko opet *ajebe..
A u ostalom posto je motor vec duze vremena u oglasu mora da ga je netko ko je puno blizi od mene vec isao gledati...Meni je tuz previse dima da nebi bilo i vatre,..

ak se nadje neka dobronamjerna dusa da u cetvrtak popodne ode samnom do cakovca, ja ti odem pogledat motor, isprobat ga i vidjet dal lik kaj mulja.....
a sam bome nejdem jer sam baksuz i zgubil se bum tam negde v međimurju.....
 
KorniKornjaca said:
ak se nadje neka dobronamjerna dusa da u cetvrtak popodne ode samnom do cakovca, ja ti odem pogledat motor, isprobat ga i vidjet dal lik kaj mulja.....
a sam bome nejdem jer sam baksuz i zgubil se bum tam negde v međimurju.....
Korni daj si mira !! Daj pogledaj još jednom link od oglasa, kaj misliš zakaj je sve pofarbano u bijelo??? Jesi pročital sve postove iz ove teme ??  :LOL: :LOL: :misli: :misli: (y)
 
mladen59 said:
Korni daj si mira !! Daj pogledaj još jednom link od oglasa, kaj misliš zakaj je sve pofarbano u bijelo??? Jesi pročital sve postove iz ove teme ??  :LOL: :LOL: :misli: :misli: (y)

ma procital sam....al bi bas htel vidjeti one plastike sa strane i kvalitetu farbanja....kuzis :D
 
KorniKornjaca said:
ma procital sam....al bi bas htel vidjeti one plastike sa strane i kvalitetu farbanja....kuzis :D
2korni
,,cijenim čovjeka  :wink:
(y)