Monsteri Hrvatske

Ti im lijepo zakvači ceduljicu kad ih vidiš sparkane, možda ljudi ne forumiziraju! (y)
 
Koliko sam na forumu, a to je relativno dugo od forumaša iz Rijeke Monstere imaju Chicken i Desmo
Ali ne pamtim kad sam zadnji put vidio njihove postove
Imala ga je i Wild Coyote (jel se tako zvaše :misli: ) al ni od nje zadnje vrijeme ni traga ni glasa
 
e i bilo bi ok da se napiše kome je šta krepalo/ispalo sa ducatia,sta najčešće ispada u vožnji,kako očistiti ulje sa mašine i slično..popis bi bio duuug :LOL: :wink:
 
alfred stokes said:
Koliko sam na forumu, a to je relativno dugo od forumaša iz Rijeke Monstere imaju Chicken i Desmo
Ali ne pamtim kad sam zadnji put vidio njihove postove
Imala ga je i Wild Coyote (jel se tako zvaše :misli: ) al ni od nje zadnje vrijeme ni traga ni glasa

pa ljudi se voze







ili skupljaju sarafe :mrgreen: :mrgreen:
 
alfred stokes said:
Koliko sam na forumu, a to je relativno dugo od forumaša iz Rijeke Monstere imaju Chicken i Desmo
Ali ne pamtim kad sam zadnji put vidio njihove postove
Imala ga je i Wild Coyote (jel se tako zvaše :misli: ) al ni od nje zadnje vrijeme ni traga ni glasa

i darko je na forumu al neznam koji mu je nick
 
onaj sa sivim monsterom(na slikama s bloga)

i sad me speed sjetio ima na forumu još jedan monster iz ri
http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=3578
 
Ima i na forumu netko iz zaboka monstera, znam da je ispitival za onaj tail chop.
 
AnteK said:
Ne znam gdje se ti vozaš, vjerovatno Italija, no u mom
kraju osim friendova Slavena i našeg člana M900 ja ne
susrećem puno Monstera  (y) Uklapa se u Axy
teoriju 2%  :mrgreen: (y)
pa općenito ducatija u ovom dijelu hrvatske ima samo par. U pž 2, u brodu znam jednog, al valjdai ma još koji, švabo iz osjeka - u garaži, taj monster, multistarda mala iz Daruvara... i ima li još što uopće.
 
miro said:
pa općenito ducatija u ovom dijelu hrvatske ima samo par. U pž 2, u brodu znam jednog, al valjdai ma još koji, švabo iz osjeka - u garaži, taj monster, multistarda mala iz Daruvara... i ima li još što uopće.
U Rijeci ih ima bar 15 ali mislim da bi mogao biti i još koji. NIsam ih brojao bacio sam onako iz rukava, možda ih je i 10 ali znam da ih dosta viđam po cesti u RI
 
vukopas_duschan said:
U Rijeci ih ima bar 15 ali mislim da bi mogao biti i još koji. NIsam ih brojao bacio sam onako iz rukava, možda ih je i 10 ali znam da ih dosta viđam po cesti u RI
to je i razumljivo. Ni zg servis ovlašeni ako ga uopće posječujete nije vam daleko a i što je puno važnije italija vam je pod nosom, pa je sve dostupno, dok je kod nas duc čista exkluziva po svakom pitanju.
 
miro said:
pa općenito ducatija u ovom dijelu hrvatske ima samo par. U pž 2, u brodu znam jednog, al valjdai ma još koji, švabo iz osjeka - u garaži, taj monster, multistarda mala iz Daruvara... i ima li još što uopće.

[size=14pt]ja M900 MK I
 
Tommek said:
Ima i na forumu netko iz zaboka monstera, znam da je ispitival za onaj tail chop.

to sam ja  :misli: :D bio na GO, pa nisam vidio "proglas". Vukopasu - saljem sliku....
 
Ajde dajte pošalji te slike, mail vam više nije skriven.

Evo od prije cca mjesec dana dobili smo salon Ducatija u RI, točno u Mučićima pored Rijeke. Za sada još servis ne radi jer je ekipa na školovanju u Italiji i navodno bi se trebao otvoriti krajem 9 mj.