Monsteri Hrvatske

alfred stokes said:
Ova tema je pomoć pri stvaranju bloga na kojem ljubitelj ducati monstera želi okupit čim više vlasnika istoga za svoj blog

Imaš 1001 temu pljuvanja Talijan/Japanac

Ajd :moli: nemoj se sad isčuđivat ovdje nad izgledom monstera

Za razliku od npr. tvoje 636-ce (koja je BTW lijep i solidan bajk, ali se ničim ne ističe iz mora takvih R-ova novijeg datuma) monster je jedan kultni motor koji živi već 15-ak godina na istom dizajnu i izgleda svježe kao prvog dana. Nemoj uništavat čovjeku topic ničim izazvan

Hvala na razumijevanju
(y)

Pozdrav!  (y)

P.S. Inače ja nemam ništ protiv nikakvog i ničijeg motora sam mi ponekad zna ić na živce Ducati ovo, Ducati ono itd. Po meni je najbolji onaj motor za koji čovjek ima novce da si ga kupi.  (y)
 
opet ponavljam... ima ko informaciju gdje je Dean-ov (vl. Donatela) ducatti.. 999r.. ajmo odgovor...
 
alfred stokes said:
Ova tema je pomoć pri stvaranju bloga na kojem ljubitelj ducati monstera želi okupit čim više vlasnika istoga za svoj blog

Imaš 1001 temu pljuvanja Talijan/Japanac

Ajd :moli: nemoj se sad isčuđivat ovdje nad izgledom monstera

Za razliku od npr. tvoje 636-ce (koja je BTW lijep i solidan bajk, ali se ničim ne ističe iz mora takvih R-ova novijeg datuma) monster je jedan kultni motor koji živi već 15-ak godina na istom dizajnu i izgleda svježe kao prvog dana. Nemoj uništavat čovjeku topic ničim izazvan

Hvala na razumijevanju
(y)

"solidan bajk"

E nisam ovo prije skužil ali radi toga  :pandur: :pandur:
 
Pitbull said:
Da i kaj sad na tome ima lijepoga osim boje?  :misli:  :jesus:

Tako su razmišljali i tipovi koji voze R1 i GSXR 1000 dok ga nisu probali , a kada su sišli s njega bilo je samo  :shock: i komentar " da nisam probao ,nebih vjerovao ! Od sada bez komentara ."
M900 :mrgreen:
 
Pitbull said:
"solidan bajk"

E nisam ovo prije skužil ali radi toga  :pandur: :pandur:
Pa solidan je.
Rado bi imao jednog (y)
Ajd mogu reć i odličan i sve na njemu je OK, ali realno gledajuć za normalnog vozača - ništa ga ne ističe iz mase (R6, CBR600, GSXR600) - osim dobre cijene Kawe u Hrvatskoj
Bajk koji se utapa u moru sličnih

 
alfred stokes said:
Pa solidan je.
Rado bi imao jednog (y)
Ajd mogu reć i odličan i sve na njemu je OK, ali realno gledajuć za normalnog vozača - ništa ga ne ističe iz mase (R6, CBR600, GSXR600) - osim dobre cijene Kawe u Hrvatskoj
Bajk koji se utapa u moru sličnih

Pa to ti je to, tak da me niko ne primjeti dok izvodim bedastoče!  (y)

Al ajd dosta zajebancije i meni je monster lijep motor, dobro je malo preskup ali kad bi bilo ono, 1 sportski, 1 enduro, 1 choper, 1 naked, skuter i minibike kad bi se moglo sigurno bi se našel u kombinaciji!  (y)
 
Motor je o.k. al onome ko je ljubitelj toga,na mojoju stranu dolaze samo sportaki.  :neznam:
 
Vukopas_duschan-e ... pozdravlja te Tulio iz Ičića sa svojim S4R !!! (subota 26.08.2006  na Grobniku, 402 Street race)


p.s.
...kad bi i ja barem dobila ovako nešto za moj blog :? ...
 
Cudno su mu rjeseni auspusi, tom S4R-u iz icica, pa se ful "neobicno" cuje...  :? :shock: :misli:

Inace u Rijeci je jos jedan isti takav plavi S4R s lijepo napravljenim repom i jos jedan crni S4R kojeg vozi Gora...ima jos jedan sivi 620 od Denisa iz Opatije sa crvenim felgama, 600 dark od Antonia, sivi 900 sa crvenim felgama od Darka, crveni 620 od Delilah (Chicken)...kad nadjem neke slikice od njih budem postao...

...a evo i monstera od mog caleta:

 
M900 said:
Nije , Slaven je iz Osijeka i prodao je tamnoplavi S4R nekome pored Opatije , a kupio je novi S2R 1000 DS .

A i Slavenov susjed ima Monster 620 Dark, ne znam kako se dečko
zove, maloprije sam ga vidio u birtiji  (y)
 
Kato said:
Cudno su mu rjeseni auspusi, tom S4R-u iz icica, pa se ful "neobicno" cuje...  :? :shock: :misli:

Inace u Rijeci je jos jedan isti takav plavi S4R s lijepo napravljenim repom
Je li možda ovaj ?
 
Kato said:
Cudno su mu rjeseni auspusi, tom S4R-u iz icica, pa se ful "neobicno" cuje...  :? :shock: :misli:

Inace u Rijeci je jos jedan isti takav plavi S4R s lijepo napravljenim repom i jos jedan crni S4R kojeg vozi Gora...ima jos jedan sivi 620 od Denisa iz Opatije sa crvenim felgama, 600 dark od Antonia, sivi 900 sa crvenim felgama od Darka, crveni 620 od Delilah (Chicken)...kad nadjem neke slikice od njih budem postao...

...a evo i monstera od mog caleta:
ja sam trenutno tebe napisao kao vlasnika monstera, ako ti se stari bude "bunio", reci sto hoces da napisem ispod bikea

vec nas ima za fun club  :D
 
Mrs.O said:
Vukopas_duschan-e ... pozdravlja te Tulio iz Ičića sa svojim S4R !!! (subota 26.08.2006  na Grobniku, 402 Street race)


p.s.
...kad bi i ja barem dobila ovako nešto za moj blog :? ...
Treba samo postelat malo tu smjesu jer ovako kad pusti gas cini se kao da je na ratistu, puca jako i cesto :palacdolje:
 
Mrs.O said:
Je li možda ovaj ?
Pa upiši i ovoga iako mu ne znamo ime. Snimila sam ga isto na Grobniku ali me omeo Tulio i nisam stigla vidjeti registraciju. Sada kad Kato kaže da je iz Rijeke, možda bi ga mogao isto uvažiti ? :misli:
 
Mrs.O said:
Pa upiši i ovoga iako mu ne znamo ime. Snimila sam ga isto na Grobniku ali me omeo Tulio i nisam stigla vidjeti registraciju. Sada kad Kato kaže da je iz Rijeke, možda bi ga mogao isto uvažiti ? :misli:
Ima jos jedan takav u lovranu, a mozda je i to taj :misli:
Drugi u lovranu je m900 sa preko 120.000km :)
 
Mrs.O said:
Pa upiši i ovoga iako mu ne znamo ime. Snimila sam ga isto na Grobniku ali me omeo Tulio i nisam stigla vidjeti registraciju. Sada kad Kato kaže da je iz Rijeke, možda bi ga mogao isto uvažiti ? :misli:
Možda je to sa Grobnika. Nedavno mi je susjed kupio nešto takvo ali nisam stigao vidjeti što. On je Denis i ima na Žurkovu birc na plaži.
 
vukopas_duschan said:
ja sam trenutno tebe napisao kao vlasnika monstera, ako ti se stari bude "bunio", reci sto hoces da napisem ispod bikea

vec nas ima za fun club  :D

Ma caletu je brijem svejedno, ali napisi rađe Robi.  :wink:
A i uocio sam propust kod naziva motora.  :mrgreen:

mate said:
Da imam Monstera bio bi ovaj. Motor je fakat do jaja. (y)

Pa hvala lijepa, budem postao slikice nakon dorade.   (y)