moto gp mugello

Dylan said:
1141 metar ravnice... Vale, crno ti se piše... točnije rečeno, crveno ti se piše... 8)

Forza Dottore! (y)
nebi bas reko da mu se crveno pise...prije da mu se narancasto/crveno/plavo :mrgreen:
 
Ovaj put presudilo je to što je Vale napravio samo jednu grešku, svoju klasičnu, loš start, potom je usljedila još jedna antologijska vožnja umjetnika kočenja!
A izgleda da su i Michelinke bolje odradile posao od Bridgestonea, zapazio sam da su Dukci jako plesali na ispucavanjima već od početka utrke, pa valjda radi toga nisu mogli iskoristiti deset km veću brzinu na ravnici!

Bravo Vale!, uljepšao si mi dan! Samo -9...

A ono što rade oni na 125-icama, to je pravo utrkivanje!!!

 
nešto su ovaj put zašutjeli dukatisti.

kaže vale ima najmanju max. brzinu, a najbolje vrijeme po krugu      (y)
 
Tomy B. said:
nešto su ovaj put zašutjeli dukatisti.

kaže vale ima najmanju max. brzinu, a najbolje vrijeme po krugu      (y)

pa i nije bilo loše, dva u prvih pet :mrgreen:
 
rossi pobijedio
 
italydb3.jpg
 
Stinky said:
pa i nije bilo loše, dva u prvih pet :mrgreen:

ma nije upće bilo loše. super trka, al stvrano nisam očekivao da će Rossi bit bolji od Stonera, a ta njegova dominacija me još više iznenadil baš zbog te max. brzine
 
zasluženo je dobio, car (y) (y)
 
Tomy B. said:
ma nije upće bilo loše. super trka, al stvrano nisam očekivao da će Rossi bit bolji od Stonera, a ta njegova dominacija me još više iznenadil baš zbog te max. brzine
treba i stat nakon strafte od 1100 metara :wink:
 
125 i 250 najbolje utrke kao i obicno...kad sam te dvije odgledao, na moto gp-u sam zaspao jer je trka bila strahovito dosadna nakon sto je rossi dosao na prvo mjesto za razliku od prve dvije  :wink:
 
Odlično, odlično. odlično...za svaku klasu jedna maximalna ocjena..

125- tu se nama šta puno reć, jednostavno utrka koja nikoga nemože ostaviti ravnodušnim, na kraju dominacija španjolaca koji su se uspjeli ugurati u tih 2-3 metra ispred našeg grobničkog prijatelja Contia. žao mi Pasinija koji je očigledno u stilu "lako ćemo" zakasnio na finiš ...

250-pobjeda Alvara Bautiste nakon šta je uspio izgurat Lorenca kojemu je to danas bio 3. kontakt..šta je previše je previše i to pogotovo kad kreneš 20. a na kraju vodiš utrku do zadnjeg kruga. Žao mi je šta De Angelis nije pobjedio, ali činjenica je da se sa navalom laganih i neuhranjenih španjolaca više niti poslovično mršavi talijani nemogu nositi. Čovjek sa 1,65cm izgleda kao kolos među njima.

Moto GP- Rossi,...Doohan...Rossi, trka je podsjetila na nekadašnje vožnje Doohana, "pažljivo kreni, lagano skidaj, rutinski okončaj"....moram reći bravisimo za legendu Barrosa(3.) uz podatak da je njegov Dukac postigao najveću brzinu na mjerenom sektoru od 324 km/h..strava...no uz njegovu vožnju možeš stvarno uživati.

konačno...najbolja utrka je bila ona utrka ili nazovi natjecanje navijača rossia i dukatista, prekrasan dekor u žuto crvenim tonovima, a na kraju svi zadovoljni :D...
Dva puta španjolska i jednom talijanska himna, zasluženo...pa zar to nisu domovine utrka (y)
 
baxy said:
konačno...najbolja utrka je bila ona utrka ili nazovi natjecanje navijača rossia i dukatista, prekrasan dekor u žuto crvenim tonovima, a na kraju svi zadovoljni :D...
A jesi vidio i zelenu tribinu?
To ti sve ovisi koji je štand ispred koje tribine, odnosno čije hostese gdje dijele navijačke rekvizite
 
Nebi reka da je dosadno bilo.Sta bi triba Rossi, cekat ekipu da se prikljuce? Nevjerovatno mi je kako su odjednom svi pokleknili nakon 10tak krugova. Melandr, Vermulen,Capirex.... Izgledalo je ka da ce bit trka 125tica kad ono... Steta za nas sta mali Stoner nije pokaza zube,a ima ih Boga mi i to
strse na sve strane.
 
jolly the roger said:
treba i stat nakon strafte od 1100 metara :wink:


sve to stoji, al zakočit moraš znat, al vozit se debelo preko 300 moš znat kolko oš ak ti motor nemože preko 300, a taj zaostatak na ravnišu opet treba znat nadoknadit po zavojima    (y)


zavoji ne lažu    :wink:



uglavno kvalitetna trka, sam da se onih prvih deset krugova nastavilo do kraja bilo bi još bolje