moto gp mugello

FORZA DUCATI!!!

Krivi izbor guma, dogadjalo se i Rossiju vise puta.


a i 3 dukca u prvih 7 je jak rezultat. 8)
 
kawasaki636 said:
Ako mislis da je Rossi peder onda si isfrustrirani idio? i krivo ti je sta je neko uspjesan a tvoj krajnji domet je vjerovatno testatura........ A uspjeh ti je ici kupit meso u mesnicu.  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

Vidim da drkaš na njega!neću
te ometat! :jesus:
 
shepi said:
Vidim da drkaš na njega!neću
te ometat! :jesus:

Kompleksi sine kompleksi to te jebe  a to je tesko izlicivo.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Shokrefumi said:
125 je uvjerljivo najjaca klasa na svijetu. samo steta sto su Pesek i DeRosa izvukli deblji kraj u zadnjem zavoju, ja sam htio na podiju vidjeti njih dvojicu i Pasinija, ali ni ovi Spanjolci mi nisu mrski.

U 250 je Lorenzo zasluzio sto je dobio. Bravo malom nasmjesenom trolu Bautisti kao i Doviziosu koji onim raketama od aprilia ne moze niti uci u vjetar, a kamoli ih stici.

MotoGP je izgledala obecavajuce na pocetku, a na kraju se svelo na to dali ce Barros uspjeti preci Stonera, tj. dal ce se usuditi. Rossi na ciljnoj izgubi cetvrtinu sekunde koju vrati do Casanove. Ocito nije sve u krajnjoj brzini, ima nesto i u ubrzanju. Makar izgleda strasno kako mu drugi dolaze na ravnome.

Ali najljepsi trenutak je kada su komentatori otvorili prozor svoje kucice i pustili da se cuje atmosfera sa dodjele za MotoGP. Za najezit se (y)
Ti meni malo ličiš na Gadeu :mrgreen: :mrgreen:

U manjim klasama mi je uvijek odlično što se do samoga kraja ne zna tko će od njih četiri ili pet (nekad i više) pobijediti, uvijek vlada velika neizvjesnost i jednostavno te prikuju za televizor (y) Bravo za Španjolce :cheer: I neka Pasiniju već jednom krene :D

Većina vozača koje sam prije koju godinu pratila u manjim klasama prešla je u Moto GP, pa zapravo s najviše nestrpljenja očekujem utrku najjače klase (da, da, najviše zbog Tonija :jesus: :mrgreen: ). Ali ovakva konkurencija u klasi 125 je odlična (pet različitih pobjednika u šest utrka).

U 250 se Kallio i Lorenzo nikako nisu "voljeli" :mrgreen: Zapravo, Jorgeu je Mika toliko smetao, da mu je na kraju pokidao auspuh :mrgreen: I žao mi je Lorenza, jer se uspio probiti s 20. mjesta do samoga vrha, ali ovo nije bio njegov vikend (a može biti sretan što su mu uopće dopustili da vozi). Bravo za Bautistu i De Angelisa.

Na kraju ipak dolazi kraljevska klasa i dugo očekivana Rossijeva pobjeda :hura: Pedrosa je dobro uspijevao držati ritam, dok su dukci malo posustajali. Skidam kapu starome liscu Barrosu, najstarijem natjecatelju u prvenstvu (y) Za Melandrija sam mislila da će biti bolji, ali honda je opet stvarala probleme :( Za razliku od Tonija, koji je s 15. došao na 6. poziciju, ali je i on imao problema (doduše, s prednjom gumom) (y)

Držim palčeve Rossiju da nastavi s pobjedama, ali nakon Barcelone, gdje mu je bolje da se skloni Toniju, da ga opet ne bi, u žaru borbe, malo izgurao :mrgreen: :mrgreen:
 
To Rossi svaka cast kad se pomisli da se nemoze proradi tvoja genijalnost voznje  (y) (y)