moto gp mugello

Tomy B. said:
sve to stoji, al zakočit moraš znat, al vozit se debelo preko 300 moš znat kolko oš ak ti motor nemože preko 300, a taj zaostatak na ravnišu opet treba znat nadoknadit po zavojima    (y)


zavoji ne lažu    :wink:



uglavno kvalitetna trka, sam da se onih prvih deset krugova nastavilo do kraja bilo bi još bolje
pa i ja bi imao dodatnih 500 kuna u dzepu da je pedrosa nastavio bit prvi, a ovako samo xxxx :mrgreen:
 
Pedrosa je dobro isao do polovice utrke... a onda kako kaze nije mu se isplatilo riskirati jer je motor bio sporiji  :misli:, da je nastavio forsat pao bi. Michelin je cini se proradio, prednja guma je bila nova specifikacija... samo da se sezona nastavi u tonu Pedrosa - Rossi i nitko sretniji od mene.  :mrgreen:
 
Bravo Rossi zasluzeno prvi  (y) (y) (y) (y)
 
Odlična trka i tradicionalno odlično slavlje kako samo u Muggelu može biti ! Rossi prolazi kroz ciljnu ravninu a u prvoj krivini talijani su vec na stazi i slikaju ga mobilnim  :LOL: :LOL: :LOL:
A kad su bili na podiumu čuje se palenje guma sa skuterom na ciljnoj ravnini i neko udara blokadu na nekoj jurilici  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  I T A L I A    (y)
 
Yamaha je napokon proradila i bez obzira što je još uvijek sporiji na ciljnoj kroz zavoje dominira.
Napokon je Rossi imao konkurentan motor i kad ne forsa nema grešaka još jedna briljantna trka. Naravno tek sad se vidi kolko je Rossi iznad ostalih jer ostale Yamahe ni blizu.
 
zocko yp said:
Yamaha je napokon proradila i bez obzira što je još uvijek sporiji na ciljnoj kroz zavoje dominira.
Napokon je Rossi imao konkurentan motor i kad ne forsa nema grešaka još jedna briljantna trka. Naravno tek sad se vidi kolko je Rossi iznad ostalih jer ostale Yamahe ni blizu.

znaci ipak nije yamaha proradila, nego je rossi majstor :wink:
 
Proradila je tolko kolko mu je dovoljno da pobjedi.
Volio bi vidjet da se sve vozače stavi na isti serijski motor pa ko bolji
 
Netriba uopce raspravljat Rossi je jednostavno Rossi i nema mu ravnog..... Da su svi na jednakim motorima nebi bilo zanimljivih trka jer ni se znalo ko je pobjednik.( cast drugima ali istina je takva)  :LOL:
 
High 46 said:
:whistle: :eyebrow: :eyebrow: :eyebrow:

proradio dottore konačno  (y)

dottore je ipak dr.nauka za sve i svih  (y) ... a tek da vozi Hondu  :jesus:
 
High 46 said:
srićo moja,a ča je vozija do prije par dan nego ondu......  8)

...ma daj  :misli: ma da pa zato je postao doktor  8)
 
Eto dodje Vale na 9 bodova razlike.

NE da je vozio,nego uh,Doktor,tata,Sah,Kralj.

Jedva cekam sljedecu trku,koja mislim da ide na ruku Dzamahi,ali vidicemo.
 
125 je uvjerljivo najjaca klasa na svijetu. samo steta sto su Pesek i DeRosa izvukli deblji kraj u zadnjem zavoju, ja sam htio na podiju vidjeti njih dvojicu i Pasinija, ali ni ovi Spanjolci mi nisu mrski.

U 250 je Lorenzo zasluzio sto je dobio. Bravo malom nasmjesenom trolu Bautisti kao i Doviziosu koji onim raketama od aprilia ne moze niti uci u vjetar, a kamoli ih stici.

MotoGP je izgledala obecavajuce na pocetku, a na kraju se svelo na to dali ce Barros uspjeti preci Stonera, tj. dal ce se usuditi. Rossi na ciljnoj izgubi cetvrtinu sekunde koju vrati do Casanove. Ocito nije sve u krajnjoj brzini, ima nesto i u ubrzanju. Makar izgleda strasno kako mu drugi dolaze na ravnome.

Ali najljepsi trenutak je kada su komentatori otvorili prozor svoje kucice i pustili da se cuje atmosfera sa dodjele za MotoGP. Za najezit se (y)
 
Shokrefumi said:
125 je uvjerljivo najjaca klasa na svijetu. samo steta sto su Pesek i DeRosa izvukli deblji kraj u zadnjem zavoju, ja sam htio na podiju vidjeti njih dvojicu i Pasinija, ali ni ovi Spanjolci mi nisu mrski.

U 250 je Lorenzo zasluzio sto je dobio. Bravo malom nasmjesenom trolu Bautisti kao i Doviziosu koji onim raketama od aprilia ne moze niti uci u vjetar, a kamoli ih stici.

MotoGP je izgledala obecavajuce na pocetku, a na kraju se svelo na to dali ce Barros uspjeti preci Stonera, tj. dal ce se usuditi. Rossi na ciljnoj izgubi cetvrtinu sekunde koju vrati do Casanove. Ocito nije sve u krajnjoj brzini, ima nesto i u ubrzanju. Makar izgleda strasno kako mu drugi dolaze na ravnome.

Ali najljepsi trenutak je kada su komentatori otvorili prozor svoje kucice i pustili da se cuje atmosfera sa dodjele za MotoGP. Za najezit se (y)
(y) (y)

svaka čast na tvojoj prognozi iz pita

večinu si pogodio (y)
 
Shokrefumi said:
125 je uvjerljivo najjaca klasa na svijetu. .......

Uvijek i bila, za trke najinteresantnija, izjednačena, sa najviše obrata, konkurentna ...... početkom 80-ih je primat preuzela klasa 500 (izjednačene borbe) ali ne zadugo......ali sve je individualno i u tome kako gledaš utrke i šta od nje očekuješ  8)...