Moto Outlet Shop Wels Austrija

kronik

Well-known member
Kao prvo ovo nije reklama za mene ili nekog drugoga vec je zamisljeno kao informacija za vas.
Taj outlet shop se nalazi u Welsu u Austriji i zove se Stiebinger Motorradbekleidung

Internet adresa: www.stiebinger-motorradbekleidung.at
email adresa: [email protected]

uglavnom danas sam otisao tamo u razgledavanje. taj shop poznajem vec neko duze vrijeme ali kako je prijasnji vlasnik otisao zbog zdravstvenih razloga u mirovinu preuzeo je to sve zajedno jedan drugi tip. Cijene su zasigurno nize od onih u Louisu a i mnoge marke koje on ima u prodaji ne mogu se naci kod Louisa ili Hein Gericke. ( Berik, Arlen Ness, Richa ...... )
Ukoliko cete imati kakvih pitanja vezano za cijene mozete mu slobodno poslati email na engleskom jeziku. I kao dodatni secer na kraju je da te cijene koje ce vam navesti mogu biti i manje kod kupovine. Moguca placanja su kreditnom karticom, banokmat i naravno kes.

 
Roger said:
Bravo gastarbajteru,
toliko o tome kupujmo hrvatsko, ili barem u hrvatskoj...

da nisi ljubomoran pa tako reagiras? ili imas neki drugi razlog?
 
kronik said:
Kao prvo ovo nije reklama za mene ili nekog drugoga vec je zamisljeno kao informacija za vas.
Taj outlet shop se nalazi u Welsu u Austriji i zove se Stiebinger Motorradbekleidung

Internet adresa: www.stiebinger-motorradbekleidung.at
email adresa: [email protected]

uglavnom danas sam otisao tamo u razgledavanje. taj shop poznajem vec neko duze vrijeme ali kako je prijasnji vlasnik otisao zbog zdravstvenih razloga u mirovinu preuzeo je to sve zajedno jedan drugi tip. Cijene su zasigurno nize od onih u Louisu a i mnoge marke koje on ima u prodaji ne mogu se naci kod Louisa ili Hein Gericke. ( Berik, Arlen Ness, Richa ...... )
Ukoliko cete imati kakvih pitanja vezano za cijene mozete mu slobodno poslati email na engleskom jeziku. I kao dodatni secer na kraju je da te cijene koje ce vam navesti mogu biti i manje kod kupovine. Moguca placanja su kreditnom karticom, banokmat i naravno kes.

koristan info (y)

a da kupujmo u HR po cijenama najvećim mogućima, zato da onaj dealer ubere maržu od 80% jer jbg lupili mu harač.

zadnjih 5-6g opremu kupujem samo vani i uštedim jako puno, pogotovo sajmovi i outleti. A oni koji imaju para nek kupuju u HR ko ih jebe (y)
 
IgorZ said:
koristan info (y)

a da kupujmo u HR po cijenama najvećim mogućima, zato da onaj dealer ubere maržu od 80% jer jbg lupili mu harač.

zadnjih 5-6g opremu kupujem samo vani i uštedim jako puno, pogotovo sajmovi i outleti. A oni koji imaju para nek kupuju u HR ko ih jebe (y)

samo za info: ja sam dobio na poklon u 12. mjesecu 2009 arlen ness lizzard dvodijelno kozno odijelo kupljeno kod njega za 450,-€. normalna cijena 699,-€
 
Roger said:
Bravo gastarbajteru,
toliko o tome kupujmo hrvatsko, ili barem u hrvatskoj...

:lolcry:

A ti kao kupujes u RH i samo domace moto proizvode. Pretpostavljam da nikad, ponavljam nikad, nisi otrcao do Trsta i kupio par sitnica....

Koji LOL... onako, deblji LOL...

:mrgreen:
 
vlucic said:
:lolcry:

A ti kao kupujes u RH i samo domace moto proizvode. Pretpostavljam da nikad, ponavljam nikad, nisi otrcao do Trsta i kupio par sitnica....

Koji LOL... onako, deblji LOL...

:mrgreen:

nije reakcija zbog toga, njemu je to dozvoljeno. vec mu sa ovakvim vijestima radim konkurenciju jer od pule do welsa je na "pljunomet".
 
Klap klap za info :)
Ja sam prije mjesec dana pročeto do Louisa i Hain gerickea :) I ugodno se iznenadio :) MOrat ču i do ovoga ;)
 
zokx said:
Sve 5 samo još treba potegnuti 200 km od Graza..

to si u pravu.ali ako spojis ugodno sa korisnim ....
 
di ima za kupit hrvatska moto oprema? :shock:
 
vlucic said:
:lolcry:

A ti kao kupujes u RH i samo domace moto proizvode. Pretpostavljam da nikad, ponavljam nikad, nisi otrcao do Trsta i kupio par sitnica....

Koji LOL... onako, deblji LOL...

:mrgreen:
pa  :mrgreen:

ja sve i jednu sitnicu koju sam kupio od opreme i dijelova kupio sam u hr , samo da kazem da i to postoji  :mrgreen:
 
markookram said:
pa   :mrgreen:

ja sve i jednu sitnicu koju sam kupio od opreme i dijelova kupio sam u hr , samo da kazem da i to postoji   :mrgreen:

svaka cast
ja ne vidim racunicu,recimo gledam jaknu u rijeci 3600 kn,ista ta u trstu 400 eura,vrate mi ivu 17%
znam da nije fer usporedjivat jer mi u cijeni imamo pdv,marzu...
ali to mene ne zanima,jer i onaj koji ju prodaje pa stavi 100- 200% marzu razmislja o zaradi pa tako i ja
jer ono sto sam ustedio to sam zaradio :wink:
 
Tak i tak se vozikate :) Onda se odvozikate do gratza i uživate i paete oči ;)
 
strasilo said:
ima li kakav online katalog ?

IMaš za louise... Odi na njhovu stranicu... Stranica je baš ok i pregledna :)
 
strasilo said:
Za Louis znam, ali pitam za ovo .. ;)
Imaš za louis
Imaš za louis
Imaš za louis
Imaš za louis
Imaš za louis
Imaš za louis

:mrgreen:


Zezam se, nije problem u cca 400 km do tamo (iz Zg), nego fakat, je nekak ljepše ići kad znaš po kaj ideš, a ne napamet.
 
strasilo said:
ima li kakav online katalog ?

online kataloga jos nema ali se na tome i na boljoj intrenet stranici vec radi. u osnovi su modeli koje drzi kod sebe : arlen ness, berik, bull od odijela; shark, schubert kacige; cizme spidi ( ako se ne varam ). ima i enudro i cestovnu goretex opremu, kacige i cizme. kako je wels sa sjeverne strane alpa isplati se jedna runda kroz alpe a mozda  i shopping. tipa mozes slobodno kontaktirati mailom na engleskom ako ti bilo sto treba. potruditi ce se vrlo brzo i detaljno javiti odgovorom - tako mi je barem obecao :)
 
kronik said:
online kataloga jos nema ali se na tome i na boljoj intrenet stranici vec radi. u osnovi su modeli koje drzi kod sebe : arlen ness, berik, bull od odijela; shark, schubert kacige; cizme spidi ( ako se ne varam ). ima i enudro i cestovnu goretex opremu, kacige i cizme. kako je wels sa sjeverne strane alpa isplati se jedna runda kroz alpe a mozda  i shopping. tipa mozes slobodno kontaktirati mailom na engleskom ako ti bilo sto treba. potruditi ce se vrlo brzo i detaljno javiti odgovorom - tako mi je barem obecao :)
A kaj ti znaš tog tipa? :) Priznaj koliko ti je dao za reklamu :p