Moto Outlet Shop Wels Austrija

Arihant said:
A kaj ti znaš tog tipa? :) Priznaj koliko ti je dao za reklamu :p

poznavao sam prijasnjeg vlasnika i taj tip je bio vrh! no nazalost ima velikih problema sa srcem tako da je otisao u mirovinu.
ovog tipa i ne poznajem zapravo jednom sam ga vidio. ali su mi se cijene i nacin poslovanja jako svidjele. pa sam dobio ideju podijeliti to sa vama :)
ako netko moze ili hoce to iskoristiti ok. ukoliko ne - louisov ducan nije toliko daleko odatle. udaljenost od zgb-a 400 km.

 
bio sam kod njega prije neki dan malo u shopping. kisno odijelo koje sam ima malo mi je premalo ( skupilo se u pranju :))) ) pa mi je trebalo novo. No to nije bit ove price. Bit je da vam se covjek zahvaljuje na svim upitima koje ste mu do sada poslali. i nada se jos vecem broju upita. a kako je sam rekao da li ce prodati nesto ili ne zavisi o ponudjenim cijenama. pa vas on moli ukoliko imate neki povratnu informaciju na cijene da mu je proslijedite kako bi se znao orijentirati i ponuditi ono odgovarajuce.

toliko o tome :)
 
kronik said:
bio sam kod njega prije neki dan malo u shopping. kisno odijelo koje sam ima malo mi je premalo ( skupilo se u pranju :))) ) pa mi je trebalo novo. No to nije bit ove price. Bit je da vam se covjek zahvaljuje na svim upitima koje ste mu do sada poslali. i nada se jos vecem broju upita. a kako je sam rekao da li ce prodati nesto ili ne zavisi o ponudjenim cijenama. pa vas on moli ukoliko imate neki povratnu informaciju na cijene da mu je proslijedite kako bi se znao orijentirati i ponuditi ono odgovarajuce.

toliko o tome :)
Kaj ima samo obleku ili ima i za motor kakvu dodatnu opremu ?????????
markookram said:
pa  :mrgreen:

ja sve i jednu sitnicu koju sam kupio od opreme i dijelova kupio sam u hr , samo da kazem da i to postoji  :mrgreen:
Bravo !!!! Odi kod Jace i Šukera po medalju (oni sigurno kupuju sve Hrvatsko u Hrvatskoj) !!! To je jako pohvalno kad tu platiš 2000kn nekaj kaj 50 km dalje košta 1300 kn, kaj misliš da su BMW X 6 kojih ima ko pljeve po Zagrebu kupljeni od plaće i ostale pile od 100000 eura, o jahtama da ne govorim. Za svoju lovu idem kud hoću i kod koga hoću
u kupovinu i kaj koga boli k...c jel sam gume kupil tu ili u Sloveniji!! :mrgreen: :jesus:
 
Slažem se, nema smisla da te u HR prodavači šišaju ko ovcu.
 
Bilo bi možda bolje da kupujemo kod nas,kao kupujmo Hrvatsko i u HR,da lova ne ide van,ali
nažalost u današnje vrijeme ide se gdje je povoljnije i gdje se ostvari veća ušteda!
 
Dost sam popušil kad sam motor kupoval. Kad je početkom 2008.g CBF izašla koštala je 62000 kn, bilo mi puno pa sam gledao Fazera 60000 kn. U 3. mjesecu CBF skinuli na 58900, ja velim, OK to je sad to i kupim CBF-a. U 5 mjesecu snize CBF na 55900 i ja popušim 3000kn za kojih sam mogao kupiti vrhunsku kacigu. I sad kad čitam postove od nekih "kupujte tu .......", "pa kak možete kupovat u Sloveniji, Austriji iitd......" odma popizdim od takvog magarećeg patriotizma (ja sam se osječal ko magarac nakon nepuna 2 mjeseca ), a da ne velim koliko je raja spušila na skupljim modelima motora (10000-15000 kn) ili automobila.  :mrgreen: :mrgreen:
 
Možemo mi pričati o lokal patriotizmu koliko želimo , ali ja našim lopovima ne dam ni lipe kaj se moto opreme tiče.
 
BIKERZZR1400 said:
Možemo mi pričati o lokal patriotizmu koliko želimo , ali ja našim lopovima ne dam ni lipe kaj se moto opreme tiče.

Ne bi se složio. U Šepića možeš kupit Schuberta za istu cijenu kao u Louisu. AMD Čakovec ima cijene za Held iste kao Louis. Novema-Nova, Motobencony, da ne nabrajam dalje, odlične cijene. Ja osobno imam samo dobra iskustva sa svim moto dućanima u HR, od usluge do cijene.
A nisu lopovi oni koji kupuju robu vani i švercaju preko grane?
 
Pa kupiš ono kaj ti je veća razlika vani, sigurno nejdeš van po nekaj kaj je skuplje. Kaj se tiče Hrvatske ona si je sam donjela zakone i napravila jako gospodarstvo sa uvoženjem da me boli čuna jel budem potrošil tu novce. Ja bi trebal na 2000 kn pošteno platit porez u Hrvatskoj da ju oporavim, Todorić i kompanija kad uvoze oni ne bi jer su sposobni. Vozio sam 10 god. šleper po cjeloj Europi i jako dobro znam kak se plača porez u Hrvatskoj. Vi svi da kupujete cjelu god. u Hrvatskoj i platite porez i još ostavite tringelt za porez nemrete namirit kolko bilo koji od ekipe ukrade u jednom danu uvoza. Tak da molim vas poštedite ljude kaj ide van si 300 kn uštedit sa svojim filozofijama
 
jbudimir said:
Ne bi se složio. U Šepića možeš kupit Schuberta za istu cijenu kao u Louisu. AMD Čakovec ima cijene za Held iste kao Louis. Novema-Nova, Motobencony, da ne nabrajam dalje, odlične cijene. Ja osobno imam samo dobra iskustva sa svim moto dućanima u HR, od usluge do cijene.
A nisu lopovi oni koji kupuju robu vani i švercaju preko grane?
Da, tu se mogu složiti s tobom ali tek nakon skupljanja prašine godinu dana u dučanu. Frend je kupio C2 od 2008 za 25% popusta 10mjesecu 2009.Ja sam kupio rukavice IXS SKYWAVE 2008 za 25% popusta u 2mjesecu 2010g . Sad su cijene iste ko i 2008 vani. Probaj usporedit cijene 2010 modela tu i vani pa da vidiš jel su iste, biće za godinu dana kad raja preplati 25% ko sad kupi nove modele!!! :misli:
Imam pred sobom  katalog- SCHUBERT C2  3210 KN 2008g- cijena kraj 2009g- 2408kn
                                  - IXS SKYWAVE  657 KN  2008g- cijena 2.2010g- 493kn
TVRTKO said:
Pa kupiš ono kaj ti je veća razlika vani, sigurno nejdeš van po nekaj kaj je skuplje. Kaj se tiče Hrvatske ona si je sam donjela zakone i napravila jako gospodarstvo sa uvoženjem da me boli čuna jel budem potrošil tu novce. Ja bi trebal na 2000 kn pošteno platit porez u Hrvatskoj da ju oporavim, Todorić i kompanija kad uvoze oni ne bi jer su sposobni. Vozio sam 10 god. šleper po cjeloj Europi i jako dobro znam kak se plača porez u Hrvatskoj. Vi svi da kupujete cjelu god. u Hrvatskoj i platite porez i još ostavite tringelt za porez nemrete namirit kolko bilo koji od ekipe ukrade u jednom danu uvoza. Tak da molim vas poštedite ljude kaj ide van si 300 kn uštedit sa svojim filozofijama
(y) (y) (y) (y) (y)
 
mladen59 said:
Kaj ima samo obleku ili ima i za motor kakvu dodatnu opremu ?????????Bravo !!!! Odi kod Jace i Šukera po medalju (oni sigurno kupuju sve Hrvatsko u Hrvatskoj) !!! To je jako pohvalno kad tu platiš 2000kn nekaj kaj 50 km dalje košta 1300 kn, kaj misliš da su BMW X 6 kojih ima ko pljeve po Zagrebu kupljeni od plaće i ostale pile od 100000 eura, o jahtama da ne govorim. Za svoju lovu idem kud hoću i kod koga hoću
u kupovinu i kaj koga boli k...c jel sam gume kupil tu ili u Sloveniji!! :mrgreen: :jesus:

tip ima samo odjecu: jednodijelna/dvodijelna odijela od koze/goretexa, cizme, rukavice, podkape, kacige, kisna odijela rukavice ......
 
mladen59 said:
Dost sam popušil kad sam motor kupoval. Kad je početkom 2008.g CBF izašla koštala je 62000 kn, bilo mi puno pa sam gledao Fazera 60000 kn. U 3. mjesecu CBF skinuli na 58900, ja velim, OK to je sad to i kupim CBF-a. U 5 mjesecu snize CBF na 55900 i ja popušim 3000kn za kojih sam mogao kupiti vrhunsku kacigu. I sad kad čitam postove od nekih "kupujte tu .......", "pa kak možete kupovat u Sloveniji, Austriji iitd......" odma popizdim od takvog magarećeg patriotizma (ja sam se osječal ko magarac nakon nepuna 2 mjeseca ), a da ne velim koliko je raja spušila na skupljim modelima motora (10000-15000 kn) ili automobila.  :mrgreen: :mrgreen:

pa kupil si motor početkom sezone i to aktualni model i posve je razumljivo da si ga i platil po najvišoj cijeni...kaj sad kukaš mogel si čekati jesen i ostvariti popust,ali ti bi bio i jeban i pošten,a to nejde... :sucky:
 
westin said:
pa kupil si motor početkom sezone i to aktualni model i posve je razumljivo da si ga i platil po najvišoj cijeni...kaj sad kukaš mogel si čekati jesen i ostvariti popust,ali ti bi bio i jeban i pošten,a to nejde... :sucky:
Ti ga stvarno znaš zasrat!! Jesi sretan kaj sam popušil ??? Kaj 5. mjesec jesen ??? I nisam ga platil po najvišoj cijeni upravo zato jer sam čekal, ko se mogo nadat da će svaka 2 mjeseca skidat cijenu, po Tebi sam mogo čekat dve godine nadajuči se manjoj cijeni modela od 2008 kojima upće više nisu skidali cijenu, i danas tolko koštaju, uopće ne kukam , samo konstatiram kakva su kod nas lopovska posla za ogulit čovjeka. :mrgreen:
 
jbudimir said:
Ne bi se složio. U Šepića možeš kupit Schuberta za istu cijenu kao u Louisu. AMD Čakovec ima cijene za Held iste kao Louis. Novema-Nova, Motobencony, da ne nabrajam dalje, odlične cijene. Ja osobno imam samo dobra iskustva sa svim moto dućanima u HR, od usluge do cijene.
A nisu lopovi oni koji kupuju robu vani i švercaju preko grane?
Da s Šepićem imam posebno dobra iskustva možeš misliti :misli: :palacdolje:. Uostalom vani imaju akcije koje naši pohlepnjaci mogu samo sanjati. Npr. Schuberth S 1 pro me ispao u Austriji 220 eura.
 
ako se ne varam C3 je kod Stiebinger jeftinija za nekih 70-tak € nego u Louisu.