Moto Outlet Shop Wels Austrija

mladen59 said:
Ti ga stvarno znaš zasrat!! Jesi sretan kaj sam popušil ??? Kaj 5. mjesec jesen ??? I nisam ga platil po najvišoj cijeni upravo zato jer sam čekal, ko se mogo nadat da će svaka 2 mjeseca skidat cijenu, po Tebi sam mogo čekat dve godine nadajuči se manjoj cijeni modela od 2008 kojima upće više nisu skidali cijenu, i danas tolko koštaju, uopće ne kukam , samo konstatiram kakva su kod nas lopovska posla za ogulit čovjeka. :mrgreen:

kaj te klimakterij pere...kaj ja imam biti sretan kaj si ti popušil tri soma...ja sam kupil motor u devetom mjesecu i platil sam ga 56000, da sam ga kupovao u proljeće platil bi ga kao i ti i vozil bi se cijelu sezonu...kupil si si ono kaj si htio po cijeni koja je bila aktualna,a ponašaš se kao baba koju je neko prevaril za grincajg na placu...
 
kronik, vidim da čovjek drži ArlenNess i Berik, najviše toga se i vidi na slikama.
Jel može neka okvirna cijena boljih kožnih ArlenNess hlača sa sliderima. Recimo neka 2 najbolja modela, boja crna.
Imam Teck-2 jaknu ako šta pomaže pa bi iskombinirao, mislim da postoji i Teck-2 model hlača, veličina je 54.
Zakvaljujem, možemo dalje i na PP.
 
westin said:
pa kupil si motor početkom sezone i to aktualni model i posve je razumljivo da si ga i platil po najvišoj cijeni...kaj sad kukaš mogel si čekati jesen i ostvariti popust,ali ti bi bio i jeban i pošten,a to nejde... :sucky:
Boldani dio je korektan i u redu  (y) , nebi reko ni A.. , ali drugi dio !!!!!???? :palacdolje: Ne pere me klimakterij , ali me pere fer odnos prema drugima na forumu, jer ak si prema nekome nefer, onda to isto možeš očekivat od njega! :mrgreen:
 
maRRio 8 said:
kronik, vidim da čovjek drži ArlenNess i Berik, najviše toga se i vidi na slikama.
Jel može neka okvirna cijena boljih kožnih ArlenNess hlača sa sliderima. Recimo neka 2 najbolja modela, boja crna.
Imam Teck-2 jaknu ako šta pomaže pa bi iskombinirao, mislim da postoji i Teck-2 model hlača, veličina je 54.
Zakvaljujem, možemo dalje i na PP.

najbolje ti je poslati upit njemu direktno na mail ( engleski je isto OK ). odgovor bi trebao dobiti brzo.
slidere ne spominji jer su ionako na hlacama ;-)
 
kronik said:
najbolje ti je poslati upit njemu direktno na mail ( engleski je isto OK ). odgovor bi trebao dobiti brzo.
slidere ne spominji jer su ionako na hlacama ;-)
Poslat ću, ovo za slajdere sam pitao više da kažem da bi tako neki jači model, a ne samo sa protektorima u koljenima, jel niti ne znam točno kakve sve modele imaju.
Hvala ti. (y)