moto škola po mokrom i po mraku?!?

RC46 said:
pricas o voznji sa 13ks max , trebas probat po mokrom voziti 100+ ks pa onda reci kakvi su ti dojmovi  (y)
  :D pa nadam se i tome jednog dana korak po korak...niko nije odma na konja ...(valjda)
 
mirko9 said:
e da mi  je jedan kojeg mi nebi  bilo  zao  pa da ucim ovo  na njemu :)
  I ja bi volio da mi ga netko kupi i popravlja poslje prhanja.!  Kad ga sam kupiš mislim da paziš po kiši!
 
A mislim da ti ga netko i pokloni da bi ovo izveo nikada.Ne mislim na tebe nego opcenito
 
Skidam kapu...svaka čast
Izlasci iz zavoja se daju ovako proć ali ulasci su bolesno dobri i nisam znao da se to može tako izvest.....Bravo
 
RC46 said:
i sto si ti iz ovoga naucio  :misli: probaj se tak vozit po cesti  :wink:

Naučio je da nema pojma o vožnji motora, isto kao i ti i ja i 99,9% ljudi na ovom forumu!
Elektronika ili ne, gume za kišu ili ne, setup ili ne.....vjerujem da bi nam taj imao šta pokazat i naučiti nas i na tory-ju.

Saša 69 said:
Da bi ta voznja bila stvarno impresivna, trebalo bi reci je li onaj prvi vozio po suhom ?

Misliš prvi krug?? Čini mi se da nije bio baš potpuno suh.
Iskreno, mislim da je to još zajebanije, imaš suhu trkaću putanju i doletiš na mokri dio.....to ćeš ti znat bolje od mene....
 
makazica said:
Naučio je da nema pojma o vožnji motora, isto kao i ti i ja i 99,9% ljudi na ovom forumu!
Elektronika ili ne, gume za kišu ili ne, setup ili ne.....vjerujem da bi nam taj imao šta pokazat i naučiti nas i na tory-ju.


Misliš prvi krug?? Čini mi se da nije bio baš potpuno suh.
Iskreno, mislim da je to još zajebanije, imaš suhu trkaću putanju i doletiš na mokri dio.....to ćeš ti znat bolje od mene....

ja mislim da je tu najveci problem brkanje i izjednacavanje i uopce usporedivanje voznje po stazi sa voznjom po cesti  :wink: kad si to razjasni 50 posto foruma bude shvatilo gdije su im bile greske i zasto su padali po cesti  :jesus:
 
RC46 said:
gume i set up za mokro ,puno iskustva,malo poznavanja trokuta sila i to ide  :mrgreen: (y)
i velika,velika muda
 
Sad sam tek našao i englesku verzijui bolju snimku. Vidim da je prvi u tim kvalifikacijama bio Bayliss, a odmah iz Sykes. U prijevodu bi to značilo da sama brzina nije bila toliko spektakularna veće je izgledala jako atraktivna.
 
Saša 69 said:
Daj mi imenuj jednog od tih vozača koji nema velika muda  :wink:
Saša Tkalec :misli: :jesus: :mrgreen:
 
Saša 69 said:
Sad sam tek našao i englesku verzijui bolju snimku. Vidim da je prvi u tim kvalifikacijama bio Bayliss, a odmah iz Sykes. U prijevodu bi to značilo da sama brzina nije bila toliko spektakularna veće je izgledala jako atraktivna.

Njih dva su vozila na početku padalina , dakle s manje vode na stazi ...
 
http://www.youtube.com/watch?v=zpHC8HQyKgE

Znaju zanat i N.Hayden i Max B. (malo se igraju supermota)

PS. Sorry za off...ali radi se o klizanju pa vjerujem da će vam se svidjeti
 
impresivno.....pogotovo ulasci u zavoje......  (y)
 
ma mokrom je lakše  8)
na suhom je teže  http://www.youtube.com/watch?v=kw_PrqTlMbA&feature=related