moto škola po mokrom i po mraku?!?

markookram said:
ma mokrom je lakše  8)
na suhom je teže  http://www.youtube.com/watch?v=kw_PrqTlMbA&feature=related

e vo je stvarno bolesno! :shock:
za ovo treba imat "ono nešto"! (y)
 
Saša 69 said:
Daj mi imenuj jednog od tih vozača koji nema velika muda  :wink:
kažem da uz gume i set up za mokro ,puno iskustva,malo poznavanja trokuta sila treba imati i jaja ,nisam rekao da ih neki nemaju
 
A sta rec.... Kad vidis ovo ... Pa krene diskusija kako tko vozi....
Pa opet pogledas ovo.... Ma vozim jos s pomocnim kotacima    :skuter:
 
Strašno, kolko tu treba snage za upravljanje, a i teško je gledat prvi puta, mislio sam svaki zavoj da će opalit, dok ne skontaš da je majstor svog zanata

(y) (y)
 
Teško je komentarisati ovako nešto. Super je za gledati , a filozofirati kako on to radi nema smisla.
 
Author said:
Strašno, kolko tu treba snage za upravljanje, a i teško je gledat prvi puta, mislio sam svaki zavoj da će opalit, dok ne skontaš da je majstor svog zanata

(y) (y)

Aha, bas to. Prvih par zavoja samo sam gleda kako ce zavrsit na podu al onda svatis da zna sta radi.
Svaka cast!!
 
SM said:
http://www.youtube.com/watch?v=zpHC8HQyKgE

Znaju zanat i N.Hayden i Max B. (malo se igraju supermota)

PS. Sorry za off...ali radi se o klizanju pa vjerujem da će vam se svidjeti

Koji kraljevi!!!
 
sve to što sam ovdje vidio je stvarno van serijska vožnja i nisu bez razloga tu gdje jesu.
 
Super Jura said:
Garry McCoy zakon  (y)

Pred zavoj svi ostali love istu putanju, a on dolijeće tko zna od kuda :mrgreen:

Nažalost, to ga je i koštalo boljih rezultata i većih uspjeha u karijeri....iako je daleko najspektakularniji za gledati...
 
evo pokrenio sam temu jer mi nije jasno zašt prilikom osposobljavanja za A kategoriju nema vožnje po kiši i po mraku(iako oboje spada u moto svakodnevnicu).
i tu na forumu sam pročitao da se ne vozi kad je mokro,a i sam sam vozio sate prilikom polaganja isključivo po suhom i po danu  :misli:
mislim da takav kandidat nije uopče osposobljen jer najopasnije i je po mokrom il po noči......

recimo naglasak se stavlja na sigurnu vožnju-mislim svi znaju da je brza vožnja opasna vožnja -al svi neznaju recimo da se po kiši nemožeš nagnut tolko kolko po suhom....
svi neznaju da po noči kapljice na viziru+svjetla kontra smjer znače sljepoču totalnu.....
takve stvari se moraju naučit a očito se neče naučit pod nadzorom i u sigurnim uvjetima....

što reč?