moto škola po mokrom i po mraku?!?

aurellie

Active member
:konjic:

http://www.youtube.com/watch?v=KycZk1M7g24

Neznam za vas ali ja nikad nisam vidio da netko tako vozi po mokrom... (y)
 
da to san vec gleda...  :shock: samo san ovako gleda...  (y) koji mokri driftovi ma predobro kada se bavi umjetnickim klizanjem
 
ne pratim ništa, nemam satelitsku  :? nego ovako pogledam po netu...
 
:mrgreen: ja ne bas
 
gume i set up za mokro ,puno iskustva,malo poznavanja trokuta sila i to ide  :mrgreen: (y)

samo ne kuzim kakve to veze ima s nazivom teme  :misli:
 
aurellie said:
ne pratim ništa, nemam satelitsku  :? nego ovako pogledam po netu...
kupi , isplati se zbog SBK  (y)  a i gp-a , a i nauciš nešto njemackog
 
RC46 said:
gume i set up za mokro ,puno iskustva,malo poznavanja trokuta sila i to ide  :mrgreen: (y)

samo ne kuzim kakve to veze ima s nazivom teme  :misli:
 :misli: pa valjda kako treba ucit od majstora
 
i sto si ti iz ovoga naucio  :misli: probaj se tak vozit po cesti  :wink:
 
e da mi  je jedan kojeg mi nebi  bilo  zao  pa da ucim ovo  na njemu :)
 
aurellie said:
Neznam za vas ali ja nikad nisam vidio da netko tako vozi po mokrom... (y)

njemu je to posel i životni poziv i bilo bi žalosno da ga kiša u tome sprječava :mrgreen:
 
RC46 said:
i sto si ti iz ovoga naucio  :misli: probaj se tak vozit po cesti  :wink:
:misli: dobro necu bas tako ...ali vozin ja cilu godinu nema kraja sezone...na apriliji 16000 godisnje i na yamahici 15 000 cca ...sve skupa oko 31000  :mrgreen:
 
pricas o voznji sa 13ks max , trebas probat po mokrom voziti 100+ ks pa onda reci kakvi su ti dojmovi  (y)
 
Vijest je več nekoliko dana na netu, a zanimljiviji je razgovor koji je poslije uslijedio s Kionariem jer je u istom naznačio da nije koristio traction control koji navodno ima na motoru (s potenciometrom). Evo bitan izvadak iz interwieva poslje vožnje

I can't really refer to this as an "interview", it was more like polite banter. Although that one amazing lap of Donington will remain in the minds of fans and competitors alike for years to come, Ryuichi Kiyonari didn't seem to want to dwell on it. It was just one lap out of the thousands he'll ride this year. But in these days of debate over traction control, rider aids and electronics, he got his point across, through all the giggles and language barriers, about that one Superpole lap:That was all me out there; not the damned gadgets.


Novinari su ga slikali baš u trenutku kad je objašnjavao koliko je koristio traction control

rainman.jpg

 
joke i ti u to vjerujes  :misli: :LOL: ne svida mi se naslov teme jer kao sto sam u postu prije napisao set-up za mokro sto ukljucuje gume ovjes i sva ova elektronska pomagala tako da se varaju sile fizike  :mrgreen: nema nikakve veze sa umjecem voznje po mokrom pokazivanjem kako se vozi po mokrom  :wink: nadam se da se aurelije ne ljuti na moje skromno misljenje  :mrgreen:
 
Ne ljutim se naravno, ali se ni ne slažem, pa jesi gledao ti video? Jeli ti se onako ponašanje motora čini kao mirno i glatko i kontorlirano? Ima ga na sve strane i zato izgleda ovako impresivno i bude stvar koja će se ponovit tko zna kad ako ikad