Moto susret u Austriji jezero Faak am See

komarac said:
kako slovenci i austrijanci gledaju na otvorene auspuhe?

jesu bar tih dana bar malo fleksibilniji??
Navodno da su se malo skulirali , inace je istina da tipovi tamo voze otvoreni spuh a tebe odmah haltaju ako si imalo bucan.
Bila je neka moja ekipa nedavno i nisu pravili neke probleme, svi su bili sa otvorenim spuhovima.
Uzmi db kilere , pa ako bude frke meci na licu mjesta.
 
vickodu said:
Bio vise puta a idem i ove godine sve se rezervira godinu dana unaprjed  :?
Bio 2006. i ništa nisam rezervirao i odmah sam našao mjesto za šator i to besplatno. Vjerojatno ću ponoviti i slijedeći tjedan....
 
darkofj said:
Bio 2006. i ništa nisam rezervirao i odmah sam našao mjesto za šator i to besplatno. Vjerojatno ću ponoviti i slijedeći tjedan....


Svake godine je sve punije za mjesto u kampu nisam ni provjeravao ali su mi tako rekli ljudi koji idu godinama  u kamp Sto se tice smjestaja po sobama treba rezervirat unaprjed




 
darkofj said:
Bio 2006. i ništa nisam rezervirao i odmah sam našao mjesto za šator i to besplatno. Vjerojatno ću ponoviti i slijedeći tjedan....
Tako i ja prošle god. otišao na livadu i digao šator i nitko ništa nije pitao. Sobe me ne zanimaju.
 
skuco said:
Tako i ja prošle god. otišao na livadu i digao šator i nitko ništa nije pitao. Sobe me ne zanimaju.


Satori me ne zanimaju  :mrgreen:
 
skuco said:
Jebiga ti imaš para! :(

Ma nije stvar para ali nakon 850km na motoru ako mogu birat radije spavam u sobi  :wink:
 
Pitanje:   kojim je putem najbolje iz Zagreba osim onim Lj-Jesenice pa kroz Karavanke dali se isplati Maribor-Dravograd pa oko Klagenfurta ili ?????????? Hvala
 
Handžar said:
Pitanje:  kojim je putem najbolje iz Zagreba osim onim Lj-Jesenice pa kroz Karavanke dali se isplati Maribor-Dravograd pa oko Klagenfurta ili ?????????? Hvala
Karavanke su 6.50EUR, s tim da trebaš imati i SLO I AUS vinjetu za rutu ZG - Ljubljana - Karavanke - Villach.

Ako ćeš ZG - Maribor - Dravograd - Klagenfurt - Villach, onda imaš dvije opcije do Maribora:

- kupiš SLO vinjetu i voziš se po AC
- ne kupiš vinjetu pa odmah nakon HR - SLO granice skreneš u Ptuj i starom cestom do MB.

Od Maribora do Klagenfurta je super cesta uz rijeku, uživaš u prirodi i guštaš u širokoj brzoj cesti bez gužve. Od Klagenfurta do Villacha je nama trebalo cca sat vremena jer prolaziš kroz turistička sela uz jezero, gužva je i ili stojiš ili voziš 30-40kmh... pa od Klagenfurta do Villacha (i nazad) odeš autocestom, ja bih radije dao 4.5eur za AC nego se ponovno mučio kroz sela...


 
Mi bili lukavi pa išli na početku susreta u utorak i srijedu , inače "baj d vej" sve skupa je počelo još prošli tjedan , ali utorak se otvara Harley willage , i nije bila neka gužva , stvar je velika i ima fakat za svakog ponešto , spavanje u šatoru u kampu Arnetz za osobu i motor je 13,5 eura , pva 3,9o kava 2,90 i tak ...meni osobno Balaton je bolji ovo mi sve skup liči na veeeliki sajam taštine , previlše je likova koji svoje zglancane pile dopelaju u valjda i klimatiziranim prikolicama :palacdolje:....a kaj se puta tiče mi smo se u povratku odlučili umjesto za Dravograd skrenuti u smjeru Leibnitza , i nismo fulali , odmah je brdovita serpentinasta cesta ko stvorena za motore , ko nije probal toplo preporučam , kraj je nekaj ko naš gorski kotar samo je  cesta puuuno bolja  , pravi gušt...
 
(y) E zato niste vidjeli ovo:
 
Superx said:
(y) E zato niste vidjeli ovo:

Nisam ni ja to vidijo  :palacdolje:
 
[quote ]
(y) E zato niste vidjeli ovo:

[/quote]
A znači ipak si bija gori  (y)
 
A znači ipak si bija gori 
(y) Došao u petak oko 15h, pa malo vamo, pa malo tamo, pa Villach, a otišao u Nedjelju oko 9. Nazalost nisam vidio puno nasih momaka tamo, par motora iz Varaždina, jedan iz Splita i na povratku par momaka iz Čakovca-- Mislim po tablicama. puno je to ljudi , motora i svega.  (y)
zlaja
 
(y) Eh zaboravi:
Nisam ni ja to vidijo
:no: :no: Od šume ne vidjeh drvo!!
tako stari nekada govoriše  :D  :wink:
zlaja
 
Lurker said:
Route 69?
Čekaj da dođem doma pa ću stavit ja koju slikicu.
Uglavnom ruta je bila u srijedu St-Ludbreg pa spavanjac.
Četvrtak;Ludbreg-Vž-Ormož-Ljutomer-Radenci-Gornja Radgona-Bad Radgersburg-(Spielfeld-Lavamund!!!)-Blaiburg-Ferlach-Faak pa opet spavanjac.
Petak; Villach-Spittal-Grossglockner  :mrgreen:
Subota okolo jezera
Nedjelja;Ferlach-Ljubelj-Kranj-Ljubljana-Kočevje-Črnomelj-Bosiljevo-St
 
Od kada to "plasticni" motori idu  na HD festivale?Tko ti je to snimio fotke?Jel moze VN900 na tako daleki put(za njega)?
 
Zaboravih,pozdrav prijatelju i meni je ovdje bilo ugodno drustvo.Bar u petak.Jel ima jos tih fotki?
 
Od kada to "plasticni" motori idu  na HD festivale?Tko ti je to snimio fotke?Jel moze VN900 na tako daleki put(za njega)?
:misli: Pa vecinom su se tamo i dovozili plasticni motori, jer su skoro svi HD dovoženi u nekakvim auto prikolicama,kamiončićima i drugim prevoznim sredstvima na 4 i više kotača. A njihovi vlasnici su spavali u hotelima, motelima i drugim objektima sa 3 i više zvijezdica.  :D :D
Moj kolega oni su već davno shvatili da HD i nije za vožnju nego za reklamu  :LOL:  :jesus:
a to što hrpa nije mogla upaliti, to i ne spominjem  :mrgreen: :mrgreen:
Samo su se pravi i plastični tamo  :biker:
zlaja
 
:D Naravno opet zaboravih staviti koju sliku da pokrijepim riječi:  :D :D
1. HD lijep za pogledati
2. Način kako su se hd dovezli na party
3. Način kako su otišli doma  :mrgreen:
zlaja